Jump to content
IGNORED

Ispijanje kafice i trolovanje topica

Atreid

Recommended Posts

• Replies 999
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• elle

261

• Vjekoslav

86

• indira

142

• slaven

196

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vjeko, videh te dole. e, lepo me dusha boli zbog onog sjajnog, a sada izgubljenog posta o precedniku grada osijeka. kakva je to bila gromada od minijature, prijatelju.al sad, sta se moze, vetar razneo slova, eno ih nad vrhovima everesta, menjaju boje, svetlucajui kovitlaju se. ko ih vidi, njemu sreca. za celu istinu. upisana.ed: da da, ja jos uvek numem kucam

Edited by elle
a, zasto ne bi i ti? prijatna tebi, dragi Lorenzcaffe.jpg mora slicica, to nam je logo topika :)
O, vrlo rado! Divno je biti medju "starim" prijateljima, draga elle. Osecam da se moram zahvaliti svakim postom Ekipi koja je omogucila obnavljanje virtuelnih prijateljstava. Meni znace puno. A tebi? Edited by Lorenz

mene totalno bas briga, da ti pravo kazem i ako bas sve moras da znas :xixi:evo ne spavam nekolike dane ali i noci, da nastavim - nece moci (krasno shtima, rima ima)dobro, dosta, elle!ok.ma da l mi znaci? da li meni znaci? meni?a sta, ti, onako mislis, da l mi znaci? ja sam malo hipertiroidna, izgleda, evo smiritju ( nadoknada slova za ono gore) sebe.pozdravljam te, Lorenz.

trovanjekl4.jpg:rolleyes: ...i tako, po volji urednistva B92, oslo 3 i po godine druzenja (i jos kojecega) u zrakopraznu internet materinu. ili ipak - ne?nijansecu3.gif...
9. Dozvoljena je upotreba srpskog, bosanskog, hrvatskog, crnogorskog, engleskog jezika u raspravi sa bližnjima.
HerbsttagHerr, es ist Zeit. Der Sommer war sehr gro?.Leg Deine Schatten auf die Sonnenuhren,und auf den Fluren la? die Winde los.Befiehl den letzten Fr?chten voll zu sein;gib ihnen noch zwei s?dlichere Tage,dr?nge sie zur Vollendung hin und jagedie letzte S??e in den schweren Wein.Wer jetzt kein Haus hat, baut sich keines mehr.Wer jetzt allein ist, wird es lange bleiben,wird wachen, lesen, lange Briefe schreibenund wird in den Alleen hin und herunruhig wandern, wenn die Bl?tter treiben.Rainer Maria Rilke, 21.09.1902, Paris...
:lol: :lol: Vjeko, dragi prijatelju, pa ti si totalno u forumi. ne ne, u formi. da, furuna nam bese mila, grejala nas, mi obilato dodavali ogreva,po planincah setali ( uf, apropo, na pm :( ) pili, pevali, pricali, slikali, divne li mladosti.onda nas spalili. ne, to je Jeanne d'Arc, cula glasove, veselo se posvetila, i bi tako neko lepo vreme, docepase se zli burginjonci ( a?)strpase je u furunu i shlus. kralj mrtav ladan, a ziv. eeeee. akazu da su joj srce i pluca ostali ko ne bejase u vatri od sto kila ogreva.njih su onda posebno podrobno u prah pretvorili i u reku bacili; bice da bi obilno smetalo da se tu neki kult ( a kilt nije daleko u prici, koju siriti necu) licnosti i dela zapati. pogresna procena. tragova nema, ama ni pramena kose u plavoj kuverti. da li? nema veze, vjeko, kanonizovace nas 1909.te sto posto, zivi bili, pa videli.eto.casa_crveno_vino(1).jpg zdravi bili :)

cvang u 23.11h??hvala?na?dobrodoslici, Urose.?i?tebi?i?Atreidu i Elle.?i?Lorenzu!?naravno,?posebne?pohvale?ekipi?koja?ja?ovaj?board?stvorila. pa koliko traje traje, manje bitno,?bitni su ovakvi?trenutci (to ja, kao, mudro zborim).?? ...esam napisao trenuTci? ispricavam se, htjedoh pitati -> di je Slaven?

esam napisao trenuTci? ispricavam se, htjedoh pitati -> di je Slaven?
sad ce se on nekako probiti, dragi Vjeko. Slaven je to!ali, namoj takve teske grijeshke vise ... molim te.

poslao sam mu ja danas poruku/poziv preko PM-a na B92. takodjer, jos nekim forumasima s ovog topica. samo, ne znam el tamo fercera slanje privatnih poruka (trebalo bi). ma, ne zurimo nigdje, vec cemo pronaci nacin kontakta.

• Create New...