Jump to content

Bowling

nisam ja

Recommended Posts

brajo, kakvo lupanje po ušima tu kod vas. po partiji se plaća :lolol:ns cenovnik:Radnim danima16 – 18h 800 din/h18 - 01h 1000 din/hVikendom16 - 18h 800 din/h18 - 02h 1100 din/h

• Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ToniAdams

26

• Кристофер Лумумбо

22

• nisam ja

11

• kgmr

4

ajde podelite fazone sa nama pocetnicima, planiram da idem cesto na kuglanje.
pridružujem se apelu -_-i ja sam nova, igram s osmicom, ponekad se javlja levi guz sutradan posle previše partija, sa šakom nije bilo problema.koje je radno vreme tih zemunskih kuglana i koliko je to para?
  • 2 weeks later...
Кристофер Лумумбо

141!!!cak nisam ni bio zadovoljan bacanjem. mora neko da me nauci da bacam onako jebacki kao profesionalci.

Кристофер Лумумбо

uzivam i ja, alo bi voleo da naucim da bacam smekerski.igram samo sa devojkom (njen rekord 137), tako da nemam od koga da naucim. gledam one profi igrace, ali od gledanja nema salameta. mogli bi da organizujemo neko ppp kuglanje.

Edited by kojot
Кристофер Лумумбо

nisam posto sam ukapirao da usteda ne bi bila velika. realno, za sat vremena, ako se igra 1 na 1, ne mogu da se odigraju cele tri partije. sat vremena je 1600 dinara, a meni toliko izadju 3 partije u uscu.

Кристофер Лумумбо

5 coveka x 20 bacanja x 3, to je 300 bacanja. deluje mi nerealno da se to zavrsi za sat vremena.osim ako ne picite strajk za strajkom cool.gif

Edited by kojot
  • Create New...