Jump to content
nisam ja

Bowling

Recommended Posts

Кристофер Лумумбо

ovi u pinkiju ladno prodali preko 2000 vaucera preko interneta koji vaze do kraja maja i zatvorili kuglanu. bili danas da vidimo sta se desava i rekli nam da se ne zna kada ce se otvoriti "zbog tehnickih problema". cenim da ce je popraviti 1. juna.

ToniAdams

jebote kakva marva. a kunem ti se da sam malopre pomislio kako bih mogo za vikend malo bacat kugala.sad ce biti i guzvetina u koloseumu.

Edited by ToniAdams

ExicPL

Na popusti.rs kazu ljudi da navodno nisu placali nista pinkiju i da su ih ovi izbacili. Admini sajta kazu da ce vratiti pare ako se ne pronadje nikakvo drugo resenje.

Edited by ExicPL

zorglub

Opet ponuda na goldendeals.rs. Ja iskoristio prethodnu, sve prošlo ok, ćapio opet.

Elmer

letnja sezona-besplatne čarape :s_w::fantom:

Elmer
bowling-smiley.giftotalna navlakuša, prava zabava za društvance, a i sada mi ide lagano preko 150 buahahaha

nisam ja

odveli me u arkejds večeras. di je đovani bio a možda i kokra™ od pre dvaes dana ima sve. bilijar, kuglana, pikado, stoni tenis, igre, motori, košarka, čak i neki andrak koji sam prvi put video. neki uzani nauljeni astal dugačak i nauljen. ne znam šta se s njim čini. 

sve je kinesko i za siromašne al ajde. žabac se zove tako da bgrađani mogu da pretpostave kako to sve izgleda. prvo otpikao malo bilijara. izgubio jednu 1-1 zahvaljujući tome što su stolovi prenovi i štapovi imaju 20 grama. posle dobio neku gej u parove. 

popravili stazu te nastupih. konsultovao sam topik te svatih da  mi je ovo prva od 2011. 144 beše skor. samo jedan strajk al dosta sperova. pokrali mi kugle desetke pa sam bacao 12kom. u drugoj partiji 3 strajka ali slabo sperova pa je skor bio slabiji. oko 117. 

posle pikado. vidim dasa je pro. pozatvarao masu u prvih 2 kruga i krenem da pumpam poene. jbga. taktika majka. 

šteta, na kraju mi se igrao i ping-pong no sutra se radi i bejbi siterka™ isto negoduje...