Jump to content
IGNORED

JAMBALAYA @ Brod


Hellbilly Kali

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Hellbilly Kali

    38

  • Unholy Me

    8

  • bad music for bad people

    6

  • ilija7777

    3

Jambalayawolfropingweb.jpgI hvala BMFBP-u koji je redovno shirio nashu propagandu na svojoj temi do sad :lol: Vidimo se...
mojne hvala, vec dbl dzimbim u utorak za mene :)i dovedi ninu :P
Link to comment
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Ovog puta kormila samo moja malenkost, samim tim izbor je za nijansu drugačiji nego do sad...Dakle, "Guitar pickin' hippies, drunks and rednecks" :D JambalayaJul09NewMoonHandcopy.jpgVidimo se!

Link to comment
  • 3 months later...
  • 5 months later...

Ovog meseca nešto drugačija koncepcija:jamb-jul.jpgDakle, lagano, poletno, prolećno folki, sa uplivima atipične psihodelije, frik singer/songwritera, pa sve do preobraćenih pankera (poput štićenika Suburban home rec.)

Edited by Hellbilly Kali
Link to comment
ee, jos radite...respect.samo primitive.ae postuj neke plejliste i preporuke. pozhail Hank the III!
aha. samo ovog puta malo drugačiji izbor od onog na koji su posetioci (možda) navikli. flajer govori :)što se tiče plejlista, po nešto se može naći ovde:http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.ListAll&friendId=195171107...s tim što kolega Marko nije hvatao beleške poslednjih par puta kad je puštao solo.pozdrav!
Link to comment
preobraćenih pankera (poput štićenika Suburban home rec.)
Hah, kaurac! Kaki bre sticenici? Kaki preobracenici? Auuuuu... eno, de! Pa sto tako? :)Bome, sve je to go panker, taj sabrban hom rekorc. A i ne izdaju samo akustikfrikstagodfolkantri... nije da je bitno, al moze pogresan utisak da se stekne.Oca Lukas!
Link to comment
Hah, kaurac! Kaki bre sticenici? Kaki preobracenici? Auuuuu... eno, de! Pa sto tako? :)Bome, sve je to go panker, taj sabrban hom rekorc. A i ne izdaju samo akustikfrikstagodfolkantri... nije da je bitno, al moze pogresan utisak da se stekne.Oca Lukas!
Pa to je poenta aman zaman bre - sad su još goliji zato što su se latili akustara i derfor su preobraćeni skidanjem s gitarskog magneta. I ne rekoh aman zaman da SubHomeRec izdaju frikstagodkantri :)A to pogrešno shvatanje... već nam je dovoljno grešan opis topika i onako, pa šta sad... tko zna zna ;)
Link to comment

Evo i liste, ako nekoga interesuje...I hvala svima koji su svratili! ^_^

Chris Bathgate – Smiles Like a FistHarlan T. Bobo – Hamster In A CageJames Jackson Toth – Becoming FaustO'Death – Vacant MoanSilver Jews – Strange Victory, Strange DefeatDevendra Banhart – I Feel Just Like A ChildAntelope – Game OverHeartless Bastards – RunninTK Webb & The Visions – Time To GoHa Ha Tonka – Caney MountainAlec K. Redfearn and the Eyesores – Black HolesQuintron And Miss Pussycat – ShopliftersJerk With a Bomb – Le Bang BangRoky Erickson – I'm Gonna Free HerOakley Hall – Confidence ManEdward Sharpe & the Magnetic Zeros – 40 Day DreamJT Nero – Who Shot Sam Cooke?Shearwater – Runners Of The SunRae Spoon – Come On Forest Fire Burn The Disco DownDeadboy & the Elephantmen – What the Stars Have EatenMark Lanegan – Hit the CityJohn Paul Keith & the One Four Fives – If I Were YouLos Lobos – One Time One NightGolden Triangle – Cinco de MayoViva L'American Death Ray Music – Boys Keep SwingingSlim Cessna's Auto Club – EarthquakeSouthern Culture on the Skids – Camel WalkPhillip Roebuck – Monkey Fist16 Horsepower – Black Soul ChoirWilliam Elliott Whitmore – Old devilsCartright – third timeJr. Juggernaut – Another Two WeeksMatthew and the Atlas – I Will RemainSam Amidon – How Come That BloodCastanets – Cathedral 4 (The Unbreaking Branch and Song)The Entrance Band – Lookout!Two Gallants – Steady Rollin'pat mAcdonald – It's No GoodSilver Jews – Strange Victory, Strange DefeatChuck Prophet – Just to See You SmileRafter – PaperDeer Tick – AshamedAngus & Julia Stone – Black CrowOkkervil River – For RealSwans – Love Will Tear Us ApartMagnolia Electric Co. – The Dark Don't Hide ItBon Iver – For EmmaSnowglobe – Nothing I Can DoBlue Giant – Blue SunshineThee Oh Sees – Block Of IceBlack and Whites – I Need A Good GirlSSM – Start DancingLanghorne Slim – Say YesBlack and Whites – I Need A Good GirlSSM – Let's Make A BabyEdie Sedgwick – angelina jolieJames Jackson Toth – Becoming FaustJason & The Scorchers – Last Time AroundThe Replacements – Bastards of YoungOpal – Rocket MachineHarlan T. Bobo – Zippers and JeansBonnie 'Prince' Billy – Death to EveryoneMatthew and the Atlas – I Will RemainChuck Ragan – Done and DoneThe Builders and the Butchers – Hands Like RootsMojo Nixon – Elvis Is EverywhereJohn Paul Keith & the One Four Fives – She'll Dance to AnythingSteve Wynn – Sweetness and LightChuck Prophet – Hot TalkDevendra Banhart – 16th & ValenciaHüsker Dü – Don't Want To Know If You Are LonelyRafter – zzzPenchantTownes Van Zandt – Waitin' Around To DieElf Power/The Amorphous Strums/Vic Chesnutt – Little FuckerThe Blackwater Fever – Better Off DeadThe Only Sons – We Will Get By 25 Apr 12:51amJ. Tillman – New Imperial Grand BluesWillem Maker – Red as a RoseCrooked Fingers – Call to LoveIntelligence – moon beepsHandsome Furs – Cannot Get StartedThe Pink Mountaintops – The Gayest Of SunbeamsSparklehorse – CowLambchop – This CorrosionThe Replacements – Alex ChiltonWillard Grant Conspiracy – Ballad of Joohn ParkerMarissa Nadler – River of DirtSan Saba County – Psalm 102Jon Snodgrass – Brave With StrangersCastanets – Rambling ManArbouretum – Mohammed's Hex and BountyWoven Hand – The Beautiful AxeShearwater – Black EyesTimber Timbre – Oh MessiahFire On Fire – The OrchardThe Deep Dark Woods – River In The PinesThe Renderers – Deep Deep Sea
Edited by Hellbilly Kali
Link to comment
Evo i liste, ako nekoga interesuje...I hvala svima koji su svratili! ^_^
mene zanima, ali sam bio sprečen, kao što znaš. nego, mene zanima još štošta, npr. čemu ovaj pdf sem da se samoreklamiramo i, da kao sada, ponekad nekom vulejovu poručim da ću sledeći put kad ga vidim kako kao puž golać gmiže uz one strme stepenice žice, ostavljajući trag koji potom niti jedna tetka koja čisti prljavštinu za nama ne može da spere, da mu zveknem jedan ovlašni bekhend (iz zgloba leve ruke) i slomim mu nepostojeći vrat?to je veče vasudeva verovatno preslušav'o gnr i setio se detinjstva, indy se igrao magareta izmeđ' 2 plasta sena (should i stay or...), holden je krčio pljuge na šanku, luba se (opet) pitala jel neko ovam' napravio neko uneređivanje za sređivanje. ras je obrisao od prašine novi vinil, sefte iz germanije, hela se dvoumio ldp ili ds i gde je više taj ratko sunce mu zlatko, moj se brat štreco dal je mali šinavatra dobro u niponu, alamo je sedeo kod kuće misleći na granta harta, hobo je aplodov'o neko od svojih dosadnih genijalaca, a boranija je bila negde drugde, pa bilo to i biti kod kuće. kakav užas, jad moderne civilizacije i kakvo otuđenje!! da imam sada neku žestinu - prileg'o bih do dna. nemam, ne osećam se ništa bolje zbog toga, a trebalo bi. jedina dobra stvar je da ću za neki minut da se umuvam, na kvarno, uz dva topla guza koji me vole i ne žele mi ništa zlo i ima da se osećam kao kralj, kao da sam dobio sedmicu, kao da sam iskenjao pola kila čistog zlata, kao da sam dobio "normalan" posao od kojeg me nije sramota.samo sam hteo da kažem - ima vas pun kurac koji čitate ove baljezgarije. šatro, znamo se, viđamo se, pičkamo se, a sem par (po dužnosti) nikog od vas jajajra nema u tom brodu. kao da imate pametnija posla, kao da tamo, u tim mišjim rupama svojih dojajnih gajbi mislite da ste sami svoji najbolji birači muzike i svi ste ste sveli na ovo internet mlatikurisanje. šta, kao, kali ne bi ubola kojom pesmom nekog od vas jajara, ili holden, ili hristoludilo. ja ne bih! dao bih vam celog onog ćiriličnog 'D', pa da mi se divite i napušavate, ali još jače nego njemu. bez toga i bez vulejova skršenog niz stepenice žice ovaj forumski život bi bio kur moj. znam, lancia je shvatio na vreme - lancia, siso jedna i pedere!!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...