Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Yussuf je dobar na svakom menadzeru i obicno se moze dovesti za neku sicu. Miguel Veloso je odlican, ali je obicno bio skuplji. Provjerite kakav je Sissoko, toplo ga preporucujem.
hvala...inace Sisoka ne mogu da smislim cak ni na igrici...
Link to comment

stiagao Veloso mada je i Lucho bio blizu...na startu druge sezone dve pobede (u gostima WBA i M'boro) i jedna 5arda od Milana u Super Kupu (puko sam ko pichka 5-2)...Najbolji vec metnu 3 komada, Runi i Gigs po 2 ass, a mladi Keirrison 1 gol i 1 ass :) ...

Edited by John Coltrane
Link to comment

neslavna smrt hard diska sprecila me je da osvojim 25. uzastopnu titulu lige sampiona sa liverpulom na cm03/04....krenuo da skidam 09 i javicu se sa utiscima za par dana-nedelja...p.s. kakav je pazini? on i robinjo su sa dijegom (trenutno verder) kao asistentom po sredini u taktici 3-4-1-2 davali prosecno 70 golova po sezoni (zajedno) za 12 sezona koliko su mi bili startni par u napadu...mislim da sam ga doveo iz atalante kao tinejdzera, 18-19 godina...i naravno, evra na levom beku....

Link to comment

Ja sam Velosa u Tottenham doveo za 10 miljuna funti. Preporučujem Illsinha za cca 3.8, Rosinu za 3.6, Meirelesa za 4.3, Moutinha za 10,Volkana Demirela za 3, Alieva za kikiriki, i, naravno, Carvalha za 200 k, od 01.01.2009. Bayern mi je prihvatio 21 milijun za Riberya, ali ova nije htio doći u Tottenham. Mislim da se švajni može dobiti za 4.3, ali u klubovima sa jačim ugledom. Inače su švapci relativno jeftini.

Link to comment

ljudi, aj recite mi koji menadzer mogu da igram a da ne gusi kompjuter i da moze dovoljno brzo da funkcionise, tj da ne secka. Je li problem to sto nemam graficku kartu, nego je sve integrisano? Procesor je na 1.6GHz, 512 memorija.

Link to comment

fm08 cesh bez problema moci (posto sam u bio u istoj situaciji, s tim sto sad imam 1.5 gb memorije), a vrlo vjerovatno i ovaj novi, samo sto je on ipak sporiji. 3d match vjerovatno neces moci. mada ko zna, meni u demou 3d nije radio, a sada radi. mada ga ne koristim jer mi se ne svidja narocito.elem, odluchio sam se na moralni chin. man city je arhiviran, probacemo sa romom :)

Link to comment
fm08 cesh bez problema moci (posto sam u bio u istoj situaciji, s tim sto sad imam 1.5 gb memorije), a vrlo vjerovatno i ovaj novi, samo sto je on ipak sporiji. 3d match vjerovatno neces moci. mada ko zna, meni u demou 3d nije radio, a sada radi. mada ga ne koristim jer mi se ne svidja narocito.elem, odluchio sam se na moralni chin. man city je arhiviran, probacemo sa romom :)
čekaj, kako sad to? pre par dana sam u ruci imao CM09, i tamo piše da je potreban procesor 4GHz. Ili oni to tako stave bez veze? :mellow: U svakom slučaju, ako je neki od forumaša spreman da nareže, ili posudi na rezanje neki od ranijih verzija menadzera, recimo FM08, bio bih zahvalan. Edited by pacey defender
Link to comment

ja imam laptop (sve integrisano) 1.6 ghz, originally 512 mb rama, s tim sto sam ja nedavno dodao josh 1 gb. i prije tog dodavanja fm08 je radio odlicno (mislim da je fm08 chak brzi nego neke prethodne verzije, valjda je bolje optimizovan ili kako se vec kaze). za ovaj novi ne znam da li ce raditi sa 512 rama, ali vjerovatno ipak hoce, samo ce biti malo sporiji.to sto si drzao u rukama je CM09? ili FM09? CM mozda i ne bi radio na slabijim mashinama jer je, koliko znam, CM daleko zahtjevniji. i loshiji.

Link to comment
ja imam laptop (sve integrisano) 1.6 ghz, originally 512 mb rama, s tim sto sam ja nedavno dodao josh 1 gb. i prije tog dodavanja fm08 je radio odlicno (mislim da je fm08 chak brzi nego neke prethodne verzije, valjda je bolje optimizovan ili kako se vec kaze). za ovaj novi ne znam da li ce raditi sa 512 rama, ali vjerovatno ipak hoce, samo ce biti malo sporiji.to sto si drzao u rukama je CM09? ili FM09? CM mozda i ne bi radio na slabijim mashinama jer je, koliko znam, CM daleko zahtjevniji. i loshiji.
hvala :)ovo sto sam pomenuo je CM09. Nisam znao da je tolika razlika. Hvala. Nisam nešto naložen da igram ovaj novi samo zato što je novi, ako će mi to opteretiti kompujter. Zato, ako neko ima na lageru FM08, neka se javi, dobije pivo od mene!
Link to comment

Igrajući sa Arsenalom u 3 sezone, nikad, ali nikad nisam dobio bilo koji drugi klub u Kupu osim Totenhema (najčešće), Čelzija, Liverpula, ManUtd-a i Watforda (prvi put ove sezone).

Link to comment

@ pacey moj komp je u rangu tvog i ide mi menadzer sasvim solidno...FM08 je ishao extra, a cak sam mogao da priushtim i winamp uz igricu, sad to ne mogu zbog 512rama...btw generalno svima ide sporije (ja probao kod zeta na mnogo dobroj mashini) i svi se zale da im dugo ucitava rez. ostalih tekmi...

Link to comment

Nakon 24.kola, prvi sam sa 3 boda više ispred Jedinstva (M), s tim da oni imaju utakmicu manje i čekaju me na OT-u. Uspio sam ispasti iz FA Cupa (WH 3:0, igrao sam sa B-timom; u prvenstvu ih dobio 4:0 i 5:0), Carling Cupa i Lige prvaka (Atletico i Marseille bili ispred, Porto zadnji) pa se mogu mirno posvetiti prvenstvu. Doveo sam Balotellija :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: (30 mil. KM), prodao Walcotta u Real (7 mil. odmah i još 75 u naredne 2 godine) i posudio Songa Villi (2,1 mil. odmah, a ako ga 'oće kupiti još 34 miliona). Doveo sam i Van der Vaarta na posudbu, zlu ne trebalo. Van Persie mi je 5 mjeseci out.E, da: Eduardo igra jako dobro, ima nos za gol, pogotovo u kritičnim situacijama (u prvoj tekmi je 10-tak minuta po ulasku zabio za 1:0, u 92.minuti). Iznenađujuće dobar je i Silvestre. Zadnji put sam se kleo u njega na CM3.Pitanje za Arsenal-stručnjake (čitaj: teachera, kojot nema pojma :P) - ima li krštenog golmana kojeg bi se moglo dovesti umjesto Almunije? Na FM08 je Boruc bio solidan iako me ubijao svojim ispucavanjima.

Link to comment

ako vam fali para, a imate koga da prodate (pogotovo bekove) ponudite ih, stavite neku divlju cijenu, vrlo vjerovatno da ce man city da da puno para. uzese mi riisea za 22 meleona. a real ponudio za de rossija 50 m, chairman mi nije dao priliku da odbijem :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...