Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

За 4-4-2 са два МЦ у линији имам решење, али кад играм "дијамант" са ДМЦ е онда ми пријављује рупу, мада није то класичан дијамант :) имам ја неке своје замисли... као Ван Гал својевремено :s_d:

Link to comment

Da li se neko setio da posalje mail Ivicu sa spiskom igraca koji ubijaju cisto da vidimo i te ubice na delu. Pogotovo ove zadnji vezni za 50k i slicne :)Igram sa Zvezdom, drugi sam iza Vose koju sam izbacio iz Kupa na penale. Partizan sam dobio laganica, usao sam u KUP UEFA 1 pobeda 1 poraz. Zimski prelazni rok je za mesec i po dana, pa ce tu biti jos par novih igraca. Ninkova (koji je bio povredjen i nema nijednu utakmicu u prvom timu) sam prodao za 1.3 miliona, Bronovickog za 1.9, Koromana za 1 milion...

Link to comment

Strašna kriza, izgubio sam u nizu od WBA, Jedinstva (M) kod kuće (ubio me Ronaldo) i Stokea, prije toga imao odličan niz i u EPL i u CL. Toure pravi nekakve idiotske pasove nakon kojih protivnici zabijaju golove, staviću mu long passing pa da makar napucava lopte u mp3 kad već ne zna dodati prvom do sebe. <_< Ozljede me ubijaju - Van Persie propustio mjesec dana, Aršavin dva mjeseca, Walcott isto tako...Teacheru, šta očekivati od Rosickog i Eduarda kad se vrate? Da će se opet ozlijediti ili...?EDIT: Everton je potpisao neki ugovor o suradnji po kojem može koristiti skauting kreatora FM-a. :huh:EDIT 2: Zanimljiv podsjetnik by Rob Smyth.

Edited by ArleKino
Link to comment
Strašna kriza, izgubio sam u nizu od WBA, Jedinstva (M) kod kuće (ubio me Ronaldo) i Stokea, prije toga imao odličan niz i u EPL i u CL. Toure pravi nekakve idiotske pasove nakon kojih protivnici zabijaju golove, staviću mu long passing pa da makar napucava lopte u mp3 kad već ne zna dodati prvom do sebe. <_< Ozljede me ubijaju - Van Persie propustio mjesec dana, Aršavin dva mjeseca, Walcott isto tako...Teacheru, šta očekivati od Rosickog i Eduarda kad se vrate? Da će se opet ozlijediti ili...?EDIT: Everton je potpisao neki ugovor o suradnji po kojem može koristiti skauting kreatora FM-a. :huh:EDIT 2: Zanimljiv podsjetnik by Rob Smyth.
Rosicky mi se par puta povredio na 3+ meseci, a Eduardo je uz konstantne povrede još jedanput polomio nogu. Na njih dvojicu slabo računam.
Link to comment
Vidim na onom screeshoot-u da MAnU ima grb i sve, a zar nije licenca za PL ostala ne otkupljena?
samo ITA i ESP imaju (od jacih liga) grbove, a sve ostalo skidam sa fmserbia...
Link to comment

velika je kriza zahvatila man city. 2 mjeseca nikog nisam dobio (zapravo, upravo sam ostvario prvu pobjedu nakon 2 mjeseca), 15. sam na tabeli. moguce da je samo slucajnost i da mi ovaj put jednostavno ne ide, ali cini mi se da je igrica malo teza ovaj put, da se mora vishe vremena posvetiti taktici na svakoj utakmici. elem, za one prostore izmedju odbrane i sredine - napravite tako da razlika izmedju mentality-ja odbrambenih i veznih igraca ne bude velike - nekih 5-6 klikova. that should do it

Link to comment

pa posle kazite da ja nemam pojma. ja sam barem bio 13. sa citijem! -_- poceo sam da popravljam rezultat. trenutno sam 8. u govno kupu igram protiv milana. rezultat iz londona je 1:1. OBAVEZNO pazarite balotelija iz intera. doveo sam ga u januaru i vec je prestigao pavlichenka po broju golova i ima najveci avr. kupio sam i felainia i teacherovog eduarda, ali ne igram fa kup, pa se plasim da rizikujem sa njim. dobice sansu sledece sezoneprodao sam woodgatea zato sto nema pojma. dawson i corluka su mi dc.kako da popravim squad harmony? to mi je trenutno najveci problem.

Link to comment

@ kojot koja cifra za Balotelija?...ja svojih 20mil funti od Flecera hocu da ulozim u dobrog i mladog DMC,MC...na editu sam nashao 3 kandidata pa ako neko ima neki info ili iskustvo nek mi javi...u pitanju su:Aylia Yussuf (PA 170) iz Dinamo KijevaEdgar Barreto(PA 180) UdinezeMiguel Veloso (PA 180) Sporting

Link to comment
kako da popravim squad harmony? to mi je trenutno najveci problem.
Kupuj igrače koji odgovaraju mentalitetu tvoje ekipe. Takođe, pohvaljuj igrače i kudi prema zasluzi. Kad smo već kod Balotelija, mnogo je bolji i zahvalniji njegov saigrač David Santon. Skup, ali odličan.
Link to comment

balotelia sam pazario za 15m, ali mozda moze i za manje.veloso nije los, ali je felaini bolji. dobar je i palombo, ali je skuplji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...