Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Pocelo je SILOVITO!96429836.jpgPrva utakmica koju sam gledao, prstalo na sve strane! :D Neko je pitao gore, ne mora da se gleda utakmica svake nedelje, samo ne potvrdjujte nista i terajte dalje.I jel i vama asistent kaze da vam je najbolji napadac izvesni Danijel Ljuboja? :unsure:

Link to comment
Sportski Zurnal : Silovanje u Djenovi - Kleo Heroj nacije! Italija - Srbija 1:2
"sport" : Dramatična pobeda "Orlova".- U meču kvalifikacija za EP 2012 reprezentacija Srbije je na dramatičan način pobedila Italiju sa 3:2. Srbija je dva puta vodila (1:0 i 2:1) ali je bio potreban topovski šut Dejana Dekija Saše Đoleta Stankovića sa ivice šesn'esterca u 93. minutu da bi Orlovi došli do sva tri boda. Milovan Đorić, naš poznati stručnjak, je o utakmici imao ovo da kaže "NAravno da se samo pobede računaju, i ova tri boda su jako bitna, ali treba da nas raduje i način na koji je naša ekipa igrala, i svakako su zaslužili sva 3 boda, ili makar 2. Ipak, mislim da je činjenica da smo dopustili Italijanima 2 puta da se vrate u meč pokazatelj da je taktika selektora Alphonsa preriskantna, jer su u današnjem fudbalu formacije sa 2 napadača i samo 4 odbrambena stvar prošlosti".
Link to comment

Poraz desetkovane Srbije u Djenovi.Reprezentacija Srbije pretrpela je prvi poraz u kvalifikacijama za EP od Italije od 2:0. Ipak moramo reci da je poraz u neku ruku ocekivan jer je Srbija pred ovaj mec ostala bez Vidica, Kolarova, Obradovica, Jovanovica i Klea a to je priznacete ipak previse povreda za nas nacionalni tim.Okrecemo se nastavku kvalifikacija koje cemo nadamo se docekati spremni bez povreda.Ipak ko zna kako bi se mec zavrsio da je Krasic iskoristio barem jednu od tri 100% sanse kada je izlazio 1 na 1 sa Markom Amelijom.

Edited by Moća
Link to comment

Dobro je, kad sam video kako svi derete u gostima zabrinuh se da mi sledi fenjer :)edit: "Pandurovic watches Partizan's Stevanovic Vlakno played very well during Partizan's 2 - 0 SerbianLeague victory over Hajduk Kula. The right back showed glimpses of his ability to make well-timed challenges during the match. Goran Pandurovic reckons that Branislav Ivanovic is the strongest right-back in the squad, but Vlakno isn't far from that standard" :Hail:

Edited by goofs
Link to comment

Jel i kod vas igraci padaju kao domine od povreda? Kod mene na svaka dva dana iskace da se neko povredio.Igrao prijateljsku protiv Kazahstana u gostima. Sa kombinovanim sastavom pobedio 4-0 Strelci Lekic x2, Ivanovic i Sulejmani.

Link to comment

Posle 6 odigranih utakmica prvi sam sa 15 bodova (izgubio od Slovenije kuci :isuse: ). Najbolji strelci Jovanovic i Danko po tri, Kleo dva komada.Kuzmanovica odjavio sa spiska dok izdrzi suspenziju, posle ga pozvao, on me ladno odjebo... koja budala. Apropo povreda, Vidic mi je odigrao samo dve tekme.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...