Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

lakše proceniti ko je bio bolji ako svi uzmemo istu, naravno. Ako bi smo igrali "Orlovi challenge", cenim da je dovoljno da se izabere Srbija kao zemlja i large database.Sviđa mi se predlog, mada mi se i dalje sviđa ideja da igramo Hertu 2 sezone, ali ako će ovo igrati više ljudi, što da ne ?

Link to comment

Ajde ovako.Igramo Orlovi challenge. Sve sto je potrebno je domaca liga i large database. U tom slucaju, je zadatak plasman na EP, ko to ne uspe dalje ni ne mora da igra. Ukoliko se obezbedi plasman na EP, onda cemo bodovati dokle se dalje dogura, dakle grupa, cetvrtfinale, polufinale i finale. Tu mozemo i da zavrsimo challenge, a mozemo ga i produziti do SPa.Obavezni screenshotovi da bi se videlo da niste muljali i uz Toletov blagoslov davali srpska drzavljanstva Mesijima i ostalim patuljcima neznalicama. :)

Link to comment

Pa onaj patch pre transfera sa polusezone. Taj patch mi je uvek bio bezveze i nikad ga nisam skidao. Mada, patch i nema nekog uticaja na reprezentacije, ne verujem da su mnogo cackali atribute igracima, pogotovo reprezentativcima.Btw, sta ce nam prebrojavanje, ko hoce nek krene sutra i to je to. Sto bismo mudrovali i usporavali se. Ionako nece dugo trajati pa cemo verovatno svi zavrsiti u slicno vreme.

Link to comment

Samo mi kazite koji je zadnji patch da ga skinem.A ti na pocetku mozes d abiras koju databazu da te pokrene tj koju verziju i tu izaberes onu pre transfera.

Link to comment

I ja sam skinuo 3 obzirom da mi svaki ubrza igru (na ovoj mojoj zalosnoj kanti od kompa). Orlovi chalenge deluje zanimljivo samo sto cemo se guziti sa bodovanjem, bitan je svaki bod i svaki gol.

Link to comment

Pa dobro i to cemo nekako da sredimo tipa dobijaju se bodovi za prolaz dalje u narednu fazu a i bodovi za gol razliku recimo jedan bod za dva gola u plusu *ovo da vazi samo u slucaju plasmana na Ep?

Link to comment

Dok mi se instalira FM da predlozim nacin bodovanja.Plasman na EP direktno 10 poena,plasman kroz baraz 8 poena.Gol razlika na svakih 2 gola pozitivne gol razlike 1 poen(ovo se ne primenjuje na baraz utakmice).Na EP:4-to mesto 2 poena,3-ce mesto 4 poena,2-go mesto 6 poena,1-vo mesto 8 poena.Pravila za gol razliku se primenjuju i ovde.1/4 finale 12 pts,1/2 finale 16 pts,Finale 20pts,Titula 25 pts.Opet se racuna gol razlika ali bez grupne faze znaci broje se golovi od cetvrt-finala.Jel moze?

Link to comment
Dok mi se instalira FM da predlozim nacin bodovanja.Plasman na EP direktno 10 poena,plasman kroz baraz 8 poena.Gol razlika na svakih 2 gola pozitivne gol razlike 1 poen(ovo se ne primenjuje na baraz utakmice).Na EP:4-to mesto 2 poena,3-ce mesto 4 poena,2-go mesto 6 poena,1-vo mesto 8 poena.Pravila za gol razliku se primenjuju i ovde.1/4 finale 12 pts,1/2 finale 16 pts,Finale 20pts,Titula 25 pts.Opet se racuna gol razlika ali bez grupne faze znaci broje se golovi od cetvrt-finala.Jel moze?
Sto se mene tice, moze. Ali ti nedostaje bodovanje za trece mesto. Moj je predlog isto 20 bodova kao za finale. Ionako mislim da nema sanse da neko toliko daleko dogura sa Srbijom. :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...