Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

@nebojsapetkovicHvala na iscrpnom odgovoru...vec sam poceo da kombinujem sa taktikama i to daje rezultate jer sam 9 meceva bez poraza (dobro ne svih 9 pobeda ali nije lose)...Iskreno "Assistant feedback" nisam ni provalio :) koji sam ja pacer :)@kojot--------------------------Pavlyuchenko (Campbell)---------------------------------------------------Modric---------------------------dos Santos-------------------------O'Hara--------------------------------------------------------------Bentley (Lennon)-------------------------------Huddlestone (Kacar)-----------------------------------Bale------------------King-------------------------Corluka--------------------Hutton------------------------------------Kameni--------------------------------------------Znaci neka varijanta 4-1-2-2-1 :) Poceo sam da kombinujem 442 Diamond Standard i 442 Attacking i igraju nesto bolje...Pocinje januar...odigrali smo par kola drugog kruga...ne znam sad tacno...trenutno sam 7. i Lpool na 4. mi bezi 11 bodova...inace dobio sam UTD i Chelsea u gostima sa po 2-1...ali zato pukao od Fulham-a na WHL sa 3-0...znaci vrlo promenljivo...pokusavao sam i sa raznim "Team talk" motivacijama i negde je davalo rezultate a negde nije...Mozemo na PP da nastavimo da ne bi smorili ostale forumase... :)

Link to comment

e, jel iko probao kakav je toto tamuz na fm09? na proslom je opstio s roditeljkom. dovedes ga za meleon, posle pola godine kosta 10m i sto je josh bitnije - da gomilu golova.

Link to comment
delijo, brate po klubu, jel ti sumljas u moje menadzerske sposobnosti?asistent mi stalno sugerise da postoji veliki razmak izmedju odbrane i veznih igraca. na sve nacine sam pokusavao to da resim, ali uvek mi kaze da je to problem. neki savet?
Ne sumljam. Nije nikakav problem uzeti LS sa Arsenalom, nije preterano tesko ni sa Zvezdom, ali pravi kvalitet ispliva tek ako vodis Dinamo iz Vranja.Jer ti asistent ima Djorinu licencu? Mozda ti sugerise da ubacis 4 zadnja vezna.Za ove s fensi timovima: Jer neko doveo Kerlona i Ramona? Njih dvojica u tandemu su bili nocna mora za protivnicke odbrane Edited by Delija67
Link to comment
delijo, brate po klubu, jel ti sumljas u moje menadzerske sposobnosti?asistent mi stalno sugerise da postoji veliki razmak izmedju odbrane i veznih igraca. na sve nacine sam pokusavao to da resim, ali uvek mi kaze da je to problem. neki savet?
Niko ne sumlja u tvoje menadzerske sposobnosti. Svi smo shvatili da pojma nemas. evilsmile.gif
Link to comment
Za ove s fensi timovima: Jer neko doveo Kerlona i Ramona? Njih dvojica u tandemu su bili nocna mora za protivnicke odbrane
ramon je na proslom rasturao, kerlon nije bio bash toliko dobar. sad, za fm09 ne znam, ali kerlon je interov igrac na posudbi u chievu, tako da ga vjerovatno nije bash lako dovesti.dobar u odbrani je rafael forster. brazioc, ali sa njemackim drzavljanstvom. 18 godina ima, odlican potencijal
Link to comment

quote name='Behemoth' date='Dec 1 2008, 17:02' post='439503']@nebojsapetkovicHvala na iscrpnom odgovoru...vec sam poceo da kombinujem sa taktikama i to daje rezultate jer sam 9 meceva bez poraza (dobro ne svih 9 pobeda ali nije lose)...Iskreno "Assistant feedback" nisam ni provalio :) koji sam ja pacer :)@kojot--------------------------Pavlyuchenko (Campbell)---------------------------------------------------Modric---------------------------dos Santos-------------------------O'Hara--------------------------------------------------------------Bentley (Lennon)-------------------------------Huddlestone (Kacar)-----------------------------------Bale------------------King-------------------------Corluka--------------------Hutton------------------------------------Kameni--------------------------------------------Znaci neka varijanta 4-1-2-2-1 :) Poceo sam da kombinujem 442 Diamond Standard i 442 Attacking i igraju nesto bolje...Pocinje januar...odigrali smo par kola drugog kruga...ne znam sad tacno...trenutno sam 7. i Lpool na 4. mi bezi 11 bodova...inace dobio sam UTD i Chelsea u gostima sa po 2-1...ali zato pukao od Fulham-a na WHL sa 3-0...znaci vrlo promenljivo...pokusavao sam i sa raznim "Team talk" motivacijama i negde je davalo rezultate a negde nije...Mozemo na PP da nastavimo da ne bi smorili ostale forumase... :)ma mozemo da pisemo ovde. svakako smo on topic, zar ne? jedino je problem sto sam ja oznacen kao balvan za menadjer i moracu da nosim taj krst do kraja zivota. :cry: razmisljam da promenim nick.jos jedno sramno poglavlje - vec tri puta loadujem utakmicu sa newcastlom ( znam da nije fazon, ali moram da probam). ja sam domacin i ne mogu da izvucem ni neresen rezultat. pokusacu da primenim tvoju taktiku. angazovacu i novog asistenta, ovaj suck ass!

Link to comment

Немојте случајно на ПП. Увек се нешто може закључити читајући туђе преписке.Овај проблем који је Којот навео са великом рупом између одбране и средине се и мени често дешава, и нисам најбоље успео да скапирам како то да спречим, али оно што сигурно даје резултате, јесте следеће...Замисли да имач и у одбрани и у средини по четири играча, типа ДЛ-ДЦ-ДЦ-ДР, а у вези МЛ-МЦ-МЦ-МР , гап то јест рупа настаје, када се оне стрелице наместе у супротним смеровима, тип МР даш наредбу да иде напред често., а ДР даш наредбу уназад да никако не иде напред... е ту настаје рупа...Е мој проблем са задњим везним који је увек ту да спаја између одбране и средине а он и даље пријављује да постоји рупа између две линије тима нисам успео даа решим... једино што ми пада на памет је да бекови неће да прођу иза леђа крилима како би центрирали... када траје напад... или да су играчи преспори :) Има ли неко неку идеју?

Link to comment

postavi odbranu malo vishe prema sredini terena, valjda to smanjuje taj prostor izmedju linija. kao i coyote, naishao sam na problem sa napadacima. jo i benjani nikako da prorade, robinho nije bash gol igrach... bojinov je povrijedjen, ali ni on nije bash neka garancija. moracu u kupovinu na zimu.

Link to comment

jedna od lepih vesti je nov ugovor od uprave kluba :)...trenutno je polovina jula evo kako sam pazario uz veliko odushevljenje za "uvalu" Oshea za 9.5mil funti...kupovina.jpg@ kojot (keirrson ti napisa)keirrison jel to taj? :)...igra za mladu rep. Brazila, ST pozicija?...@ teacher (Eduardo (D/DM/AM/ LC) iz Brazila)jel Eduardo iz Botafoga? ima ih pun qrac na igrici...

Link to comment

@ nebojshaako igrash 4-4-2 nemash klasicnog DMC (ti rece MR-ML-MC-MC) tako da ne vidim ko moze da ti pokrije "rupu"...mozda je reshenje da, ako su tu MC-MC zadnji vezni, njima povucesh strelice na dole...probaj...u formaciji 4-2-3-1 meni igraju Hargrivs i Kerik i prilicno dobro odradjuju posao (pratim ocene, njihove ass., kilometre i uspeshne pasove shto mi je i najbitnije)...to sam provalio i na proshlom sa HSV gde su De Jong, Banega, Da Motta pa ponekad i Sorin bili odlicni, pogotovu Banega sa puno ass...

Link to comment
da, to je taj. ubica od napadaca. ne znam da li ce ti pomoci odmah u manchesteru, ali vredi ga istrpeti.
on je prva kombinacija BRA na WC under 20 i na jednoj tekmi je dao 2 gola...nadam se da je zver obzirom na PA...ti istrpi Kembela, evo meni se vratio u junu i kaze da mu je zao shto je napustio Mamuze, pa ako te "zadovolji" probaj da ga kupish...
Link to comment
uuu, mika aaritalo. kako je on nosio ekipu city-ja na putu do trofeja na fm07. jeli chemu na ovom menadjeru?
cenim da je go qrac al reko shta mi znaci 250k ?! :lol: inace Lauri Dalla Vale (koji je takodje ubijao na FM08) je italijan (a ne finac kao na FM08) nosi 10. u Liverpulu i upravo mi je preporucen od strane skauta :) ...
Link to comment
Има ли неко неку идеју?
Imam ja, ali ne znam da li će mu pomoći pošto ja imama na umu napadanje po bokovima čim krenem da selektujem ekipu. Dakle ja taj problem rešavam obično tako što mi akciju idu po bokovima, a bekovi imaju strelice na gore. E sad, to ima veze sa milion stvari, kažem, kad krenem od početka imam ideju da igram preko bokova ako je ikako moguće. Mislim na 4-4-2. Tako je ekipa ranjiva po bokovima, to jeste, ali u napadu mi se isplaćuje...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...