Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

ocu i ja, sto da ne.samo da ne bude tipa da se sezona mora zavrsiti za 2 dana ili tako nesto, s obzirom da nema sanse da cu to moci.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Ja nemam inspiraciju sto se tice challengea, a sto se tice roka, mislim da je dovoljno da se igra do prvog juna. Dakle, nesto jace od mesec dana. To bi trebalo da bude dovoljno vremena za dve sezone, nama koji manje vremena igramo.

Link to comment

Evo, ja cu da izlupam par challengea, pa kako vam se svidi...Udineze - prva sezona plasman u Ligu Evrope, druga sezona borba za titulu (nesto tipa eliminacionog takmicenja, ako prve sezone ne izboris LE, nema potrebe za drugom sezonom)Salke - prva sezona osvajanje titula, druga odbrana titule. (opet eliminaciono)Vojvodina - prva sezona drugo mesto, druga sezona prvo mesto. (ne verujem da moze da se uzme titula prve sezone)Malaga - prva sezona opstanak u ligi, druga plasman u LE.St. Pauli - opstanak u ligi u obe sezone, jer mislim da ce to biti podjednako tesko u obe sezone.Blackpool - isto ko St. PauliOvo sam na brzaka ispisao, bez mastovitosti, cisto da bismo igrali. Ako neko ima zanimljivije ideje, nek ih izlozi.

Link to comment

meni se sviđaju St. Pauli i Blackpool challengi.Ja sam mislio nešto, eliminaciono što bi rekao casper - da se uzme neki tim iz druge lige (ESP, ITA, GER, ENG, a može i FRA ili NED) : prve sezone plasman u prvu ligu, druge sezone da se gleda ko je bolje plasiran. tie-breakeri bi bili plasman u kupu u obe sezone, recimo.

Link to comment
Ja sam mislio nešto, eliminaciono što bi rekao casper - da se uzme neki tim iz druge lige (ESP, ITA, GER, ENG, a može i FRA ili NED) : prve sezone plasman u prvu ligu, druge sezone da se gleda ko je bolje plasiran. tie-breakeri bi bili plasman u kupu u obe sezone, recimo.
U tom slucaju, Herta se javlja kao dobra opcija, Notingem Forest(mada ce sa njima biti dosta tesko izboriti plasam u prvu ligu). Meni se licno ne igra sa nekim timom iz Serie B, a prosli put je Betis bio izabran, pa je mozda bolje sada izbeci Spance. Iz Holandije mozda RKC, kao bivsi prvoligas.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...