Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Skinite patch 11.3 (najnoviji) i imacete odmah Evandra i Borhu (Tejga i Adiju kod grobara) u ekipi :D Cosica jos nema, ali tek sam poceo igru :D I ostali su, jos uvek, Slavoljub, Trufunovic i joa par amatera.Sad je igra potpuno nerealna :lol: , a sve sto je trebalo da urade je da taj transfer unapred zakazu za januar, bez mogucnosti da igrac menja te odluke. Ali dobro, igre i tako nisu realne, zar ne?

Edited by Milosh76
Link to comment

ja igrao sa malagom. nakon dvije solidne sezone u kojima su promovisani brojni talentovani mladici, a prikazana sjajna igra sa ubitacnom kontrom, gosn silvio berlusconi je procjenio da sam bash ja pravi chovjek koji ce milan da vrati na staze stare slave. i prihvatio sam ponudu, sad se spremam za novu sezonu :)samo da se dovede ziga, i dominacija moze da pocne

Link to comment

Milan je jedan od najzanimljivijih velikana za igranje u FM11, posto im je potreban kompletan remont skvadre a imaju dovoljno visoku reputaciju da mogu da privuku neka zvucnija imena. Jedino sto ne stoje najbolje s kintom.

Link to comment

s obzirom da sam im se prikljucio u trecoj sezoni, htjeo ne htjeo moram ih renovirati jer se jedno 5-6 igraca povukose na pocetku sezone, a josh par ce sledece godine. to mi, doduse, oslobadja mnogo prostora za plate. nisu puno mjenjali ekipu u ove 2 sezone, imam prakticno samo marcella jansena i maxi lopeza od novih igraca, plus neka 2 rezervna golmana. doveo sam defoura da pomalo mjenja penzionere na sredini, a moram pod hitno naci nekog segsi desnog beka. tomovic mi je jedan od prvih pikova :)

Link to comment

Uh, ja sam uzeo Srnu posle sezone i po sa free transfera, tu se omrsih ko nikada :DA gotovo nikad nisam prelazio iz kluba u klub u toku iste igre, sta bude sa tvojim asistentom, trenerima i skautima? Jel ostaju u starom klubu ili idu sa tobom? I sta bude sa scouting reportima, jel ti ostaju dostupni iako skauti vise ne rade za tebe?Btw, ako ti je Ambrosini jos uvek u ekipi, chatuj s njim i predlozi mu da postane trener nakon zavrsetka karijere, a ako pristane kick-startuj ga odmah. Najbolje coaching ocene od aktivnih igraca koje sam video u igri.

Link to comment

ni ja obicno [tj, nikad do sad nisam, osim kad me, jelte, otpuste pa sam primoran] ne prelazim iz kluba u klub, al reko' sta ima veze, realno bi bilo da mlad, media-friendly menadjer prihvati poziv veceg kluba...dvojica trenera su posla sa mnom, asistent nije [on je ionako bio u klubu i prije nego sto sam ja dosao]. nestu sam vec uzeo za trenera, zambrotta i seedorf su postali treneri ali u cagliariju. taman cu i ambrosinija da promovisem cim bude prihvatio. elem, kad sam vec vodio malagu, da pomenem da ima i tu par talenata. npr, ovaj mali juanmi sto ga sad i stvarno traze veliki klubovi. ima nekih 17 godina, i prve sezone sam ga poslao na pozajmicu, a vec druge je bio solidan. za nekih 2 miliona moze da se dovede, a posle par sezona je sigurno odlican. takodje, i rondon je dobar. venecuelanac, u pocetku malo kosta, sad posto sam ja otisao, malaga ga prodala juventusu za 14 miliona. dao je neka 23-24 gola u drugoj sezoni.

Link to comment

Ja nastavio sa Zvezdom, prosao grupu u kojoj sam bio sa AEKom, Stutgartom i Besiktasem. U ligi prvi sa 9 bodova prednosti u odnosu na Partizan, a 5 u odnosu na Rad. Najveci problem su mi napadaci, tacnije realizacija napadaca. Ko vama igra u spicu? Jel i kod vas Kaludjerovic daje gol iz svake pete sanse? U drugom delu sezone mi je najbolji strelac Cosic, koga sam doveo na pozajmicu, ali nece da potpise ugovor za stalno... Vilotica sam zaboravio da registrujem, ali u odbrani nemam nikakvih problema, najvise me muci napad, a i Lazovic, Vesovic i Koroman lose igraju. Blazic dosta dobar.

Link to comment
  • 2 weeks later...

krenuo u ozbiljnu partiju sa Fiorentinom. Imaju dobru ekipu, malo tanku u napadu. Ali nikada do sada me nije ovoliko frustirala neka partija kao ova - igram 442 - raskantam Romu u gostima 4:1, dobijem još jednu tekmu i onda izgubim od 16oplasiranog Leccea. Saberem se, još malo sredim taktiku, remiziram u Udinama, raskantam prejaki Inter 4:2 ( i to primim oba gola sa preko 20 metara, 2 bombe koje bi Frey odbranio da nije bio bolestan) i onda... onda izgubim od Cesene 4:1. ej, cesene, koja ni Čuku ne bi dobila.Trenutno sam 5. na tabeli, dakle, iznad očekivanja. Gillardino-Mutu tandem odličan, sredina terena solidna. U odbrani dosta dobrih igrača, ali nikako da krenu dobro svi da igraju. Realno je da se plasiram u evropu, i dalje se borim za to CL mesto, pošto su mi prva 2 mesta van domašaja.

Link to comment
krenuo u ozbiljnu partiju sa Fiorentinom. Imaju dobru ekipu, malo tanku u napadu. Ali nikada do sada me nije ovoliko frustirala neka partija kao ova - igram 442 - raskantam Romu u gostima 4:1, dobijem još jednu tekmu i onda izgubim od 16oplasiranog Leccea. Saberem se, još malo sredim taktiku, remiziram u Udinama, raskantam prejaki Inter 4:2 ( i to primim oba gola sa preko 20 metara, 2 bombe koje bi Frey odbranio da nije bio bolestan) i onda... onda izgubim od Cesene 4:1. ej, cesene, koja ni Čuku ne bi dobila.Trenutno sam 5. na tabeli, dakle, iznad očekivanja. Gillardino-Mutu tandem odličan, sredina terena solidna. U odbrani dosta dobrih igrača, ali nikako da krenu dobro svi da igraju. Realno je da se plasiram u evropu, i dalje se borim za to CL mesto, pošto su mi prva 2 mesta van domašaja.
forisraj Babacara :)
Link to comment

Babacar igra više kao Baba, a manje kao Car. Mislim, kada igra, odličan je, ali se povredi na svake 3 tekme. Mislim da ću ga upariti sa Mutuom, sad kad se vratio. Možda mu Mutu da malo koksa, pa babacar dobije neke nadčovečanske sposobnosti.Doveo Bierhoffa za asst managera, i Prosinečkog kao trenera :D

Link to comment
barcelonavredstarinform.pngbarcelonavredstarstatsp.pngUploaded with ImageShack.usOno sto je Robi zamislio, ja sam ispunio. :D Stavise, imao sam i neke sanse koje nisu iskoristili Jankovic i Rosenberg. Ali Cosic je zmaj, jebe me sto nece da potpise ugovor... I u prvoj sezoni sam ga uzeo na pozajmicu sa opcijom kupovine i nije hteo da potpise ugovor i evo sad mi se isto desava... Bas bezvezna situacija, ne znam kako da ga nateram da potpise.
Link to comment
Babacar igra više kao Baba, a manje kao Car. Mislim, kada igra, odličan je, ali se povredi na svake 3 tekme. Mislim da ću ga upariti sa Mutuom, sad kad se vratio. Možda mu Mutu da malo koksa, pa babacar dobije neke nadčovečanske sposobnosti.Doveo Bierhoffa za asst managera, i Prosinečkog kao trenera :D
bio treći u Seria A, u solidnoj grupi u LŠ. Tek krećem u drugu sezonu, malo sam pauzirao.Doveo sam jednog DCa, 22 godine, žabar, ne mogu da mu se setim imena i Roque Santa Cruza na pozajmicu. DC igra kao lud, SAnta Cruz solidan sa klupe.Bidovao za Nanija i Valenciu, oba na tranfer listi za po 6 miliona, neće da potpišu za mene :(
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...