Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

KAd izlazi taj novi patch ako nece skoro da krenem ja :ziga: ngemom odma. i mogli bi malo da se organizujemo da odigramo neko takmicenje sad kad sam dokon.

Edited by Moća
Link to comment
Uključio editor, doveo Ćosića, Gebelsa i Borču i sad krećem sa Zvezdom da vidimo kolko ovaj tim može cool.gif
Kako si ukljucio editor? Jel moze step by step?Strucnjak na delu :lol:

Dragi gospodine Gibson,pišem vam u vezi sa otvorenim radnim mestom za menadžera u vašem klubu. Bio bih veoma zahvalan ako biste razmislili o mojoj biografiji tokom vaše potrage za novim menadžerom. Zaista osećam da je ovo idealan posao za mene, imajući u vidu moj entuzijazam i moje iskustvo. Imam oba, tehnička i praktična iskustva vođenja fudbalske ekipe. Taktička strana fudbala mi je oduvek bila veoma važna, što sam pokazao uspesima u igrici "Fudbal menadžer 2005". Vodio sam ekipe Nuniton Borou, Kijevo Verona, Kalmar, Donkaester, čak i Čelsi. Dobro, moje iskustvo u Kijevu nije bilo baš naročito dobro, jer je dovelo do otkaza (što ste, siguran sam, videli u sredstvima javnog informisanja). Posebni menadžerski uspesi * Dovođenje Tjerija Anrija, Raula i Fernanda Toresa za napadački trio Donkastera * Dovođenje Zidana i Ronaldinja u Rašden end Dajmonds * Plasman u finale Lige šampiona sa tim timom * Nesrećni poraz u borbi za trofej - od Ajaksa, u produžecimaVerujem da sam drugim klubovima, ipak, doneo uspeh (uključujući to da sam za osam sezona Nuniton Borou doveo iz Severne Konferencije u Čempionšio, a da sam sa Kalmarom postao prvak Švedske). Moje iskustvo iz "Fudbal menadžera 2005" uključuje rad u ligaškom, kup i međunarodnom okruženju, što je od mene napravilo stručnjaka za radne dozvole, skauting, taktiku i rad sa igračima. Pored "Fudbal menadžera 2005" imao sam i iskustva na pravom terenu, jer sam ekipu 11-godišnjaka iz Nunitona predvodio kao strateg do pobede na "Nuniton letnjem kupu", u konkurenciji još 15 ekipa. U finalu smo pobedili sa 5:4 na penale, i to domaćina takmičenja. Siguran sam da ste videli ovu utakmicu, "Skaj" je više puta puštao snimak. Uveren sam da vam ni moja plata ne bi bila problem. Naprotiv. Spreman sam da radim za 80.000 funti godišnje što je, priznaćete, prilično isplativ izdatak imajući u vidanju kretnje u modernom fudbalu. Slobodan sam za intervju kada god vama to odgovara i čekam vaš odgovor.iskreno, Džon Boilo"

I naravno odgovor

"Dragi Džone, mnogo vam hvala za vašu nedavnu prijavu za menadžersku poziciju u fudbalskom klubu Midlsbro. Vi ste, bez ikakve sumnje, sjajan kandidat ali smo posle pažljivog razmatranja odlučili da vam ipak ne ponudimo to radno mesto. Iskreno govoreći, mišljenja smo da bi se naša saradnja sa vama bila zapravo kratkotrajna, jer bi vaš nesumnjivi talenat doveo do toga da vas veliki evropski klubovi odmah požele u svojim redovima. To što ste nam se uopšte javili shvatili smo kao znak da se, kao klub, krećemo u pravom smeru. Iskreno, Stiv Gibson,predsednik FK Midlsbro"

Edited by Milosh76
Link to comment

Uputio zahtev za upgrade youth facilities-a, uprava prihvatila, completion date je prosao odavno, i vec drugu sezonu ne mogu da uputim zahtev za novi upgrade. U informacijama pise top corporate i excellent youth facilities, sto znaci da jos uvek nije state of the art nivo. Jos jedna stvar, obecali su mi da ce mi dati odresene ruke da sam izaberem filijalu, to jest konkretni klub po mom izboru, ali i od toga nema nista. Vec 5 sezona se trudim hard da napravim redovnog ucesnika lige shampinjona i zaista sam pod stresom zbog ovog.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jel ima neko neki savet kako da povecam posecenost na stadionu? Igram s Milanom, i dobri su mi rezultati, a nisam rasprodao stadion nijednom, i prodam jedva 16000 godisnjih karata i to mi ubiva finansije <_<

Link to comment
Jel ima neko neki savet kako da povecam posecenost na stadionu? Igram s Milanom, i dobri su mi rezultati, a nisam rasprodao stadion nijednom, i prodam jedva 16000 godisnjih karata i to mi ubiva finansije <_<
Sruši jednu tribinu. :) Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...