Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

BRA grbova, klupskih, imam preko 1000 što sigurno pokriva prva 4 ranga sa sve ludilom u Seriji D sa 64 kluba :D, ali će dobro doći za dresove i neki dublji info.

Hvala.

 

 

Link to comment

Nisam se udubljivao, iskreno samo sam video koje fajlove "nude". Ima svacega a sad da li ogranicavaju download, to ces morati ti :ph34r: Ja sam 3 godine ziveo u Meksiku, izmedju ostalih latino zemalja, isao na tekme, drugari meksikanci zaludjeni fudbalom ali i posle tri godine nisam uspeo da do kraja ukapiram ceo sistem, mada je Meksiko tu prilicno jednostavan ali kad tu ukljucis medjunarodna takmicenja zaboli glava. Sretno :cry:

Link to comment
  • 4 weeks later...

Istinski, ali istinski me smorila vest o Cigalku. Možda će nekome zvučati preterano, ali Maxim Tsigalko je jedan od heroja detinjstva i adolescencije pošto sam uz manager provero više vremena nego van njega u jednom periodu života... 

RIP Ciga :sad:

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Mil@n said:

Istinski, ali istinski me smorila vest o Cigalku. Možda će nekome zvučati preterano, ali Maxim Tsigalko je jedan od heroja detinjstva i adolescencije pošto sam uz manager provero više vremena nego van njega u jednom periodu života... 

RIP Ciga :sad:

Nije postojala sezona koja je pokrenuta da nije bio kupljen, baš sam se skenjao kad sam pročitao. 

Link to comment

Do sad sam ronjao sve diskove i ceo eksterni, ali nisam našao Maxima na 01 ili ti Anri Menadžeru gde je bio prva zvezda. Verovatno tad nisam ni znao da napravim ss.

Ipak iskopah ovo na 2007. kad sam u jednom kolu imao svih 11 u najboljem timu, to više nikada nisam ponovio.

 

 

tim.jpg

  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...