Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Ne verujem da će bilo šta da diraju, pa makar to bili i klinci. Baza je zaključana što ne znači da risrceri ne mogu da šalju predloge ali je sada na SI-ju oko hitnosti/bitnosti par ocena igrača. Možda su im u medjuvremenu stavili veće klizne PA, to je neki kompromis a za sve ostalo ide baza posle januarskog prelaznog roka.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

znaci, od januara 2021. je nemoguce dovesti nebritanskog igraca u engleski klub, bukvalno niko ne dobija radnu dozvolu...  koje sranje...

 

i tako su ikone, stengs, hauge i ahmedhodzic ostali bez transfera u mocni fulham.

Link to comment

Ja sam kupio 5,6 klinaca koji se vrte po netu i poslao ih na pozajmice. Neki od njih su realizovani za kasnije i prvi koji je stigao u januaru 21 ne može da nastupa ni za U23 ili U18 tim :isuse: . Totalno sranje.

Da zlo bude veće kad nekog biduješ odmah ti stigne vest od kluba da se obustavi ponuda/transfer obzirom da igrač nije UK.

Za zatečene igrače u timu postoji rok do 1.1.2024. da ih ne tretiraju kao strane igrače i njih možeš normalno da registruješ, a ograničenje je na 17 stranaca ukupno u squadu.

 

 

 

wp.thumb.jpg.bd4fcc04abe281e546d1dbd8505531e0.jpg

 

 

 

@Zlurad

 

Imaš li pojma kad/gde mogu naći add on za BRA LL obzriom da je "samo" do C serije odradjeno zvanično. Ili ako imaš neki za FM 20 eventualno 19. Za evropske lige mi nije problem, toga uvek ima.

Igram igru 25 godina i neostvarena želja mi je da vodim nekog u Brazilu ne bi li skapirao njihov sistem takmičenja, unutar državne lige, kupove, mogćnost da igraš niži rang svoje zemlje, da na nivou BRA igraš prvu ligu.

Link to comment
12 hours ago, Zlurad said:

@John Coltrane ja sve sto sam nasao je https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2070652116

 

Sa latinosima nikad ne igram, mnogo je to cudan sistem za mene.

 

Tog lika sam našao i na SI forumu, okačio toliki update i niko mu nije dinara uplatio, pobesneo pa se odjavio i onda se opet aktirivao kad je krenula korona :ph34r:

 

Od 31.12. do 11.1. ne radim pa sam za taj period odlučio da se ubijem sa Brazilom.

Link to comment
znaci ne moze ni eu igraca dovesti? koje ludilo. pa nece biti ovako u rl...
 
inace jel ovo samo za igrace koji ne ispunjavaju to za work permit ili svi ce biti odjebani?
Koliko pričaju iz Engleske postoji mogućnost i u RL-u da se posle Brexita ograniči broj stranaca u timu na 8, kolko se sećam a da se svi stranci uključujući tu i EU strance vode kao non-UK tj da im treba dozvola. Sa druge strane i do sada je bilo prilično komplikovano da se dovede tipa neki brazilski regen sa PA 190 od 16 godina jer ako nije nabio nastupe za reprezentaciju i ako nema neki minimum plate koju odredjuje FA po nekim kriterijumima moras da ga kupiš pa čekaš da ispuni sve to pa tek ga onda dovedes. Za starije mislim da nema problema, narocito one koji dolaze iz jacih liga

@John Coltrane Nasao i ja na sijevom forumu, nego okacih link sa steama, kapiram lakse se skida. Ako ti nije to to, upali igru, odi u Credits pa u Research pa vidi koji je link do brazilskog research foruma pa odi i pitaj ih da ti preporuce neki dodatak. Malo komplikovaniji put ali kontam sigurniji da nadjes neki komplet direkt iz epicentra

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...