Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Ja sam osvojio ligu s Radnickim, 4 kola pre kraja lige. Obrnuo igru, ne znam da li ima vise poente da igram. Plus editor nisam ni pipnuo. Ako nastavim da igram budzet za sledecu sezonu ce da mi bude oko 100K, vecini igraca istice ugovor, Toncev ce da trazi da opet osvojim ligu i sledece sezone kao sto to obicno biva u fm-u sto je neostvarivo i ima da popijem otkaz. Zato skrinsot za selfmotivaciju i idemo dalje. Mozda zavrsim ligu i prodjem transfer i krenem sa kvalifikacijama za ligu sampiona, da vidim dokle mogu.

Link to comment

Ajd opet ja da molim ovde za nekolicinu skrinšotova igrača, smoriću se dok demo ne izađe (naravno ako sme uopšte pošto sam izvalio da su uredno poskidali sve sa ovih sajtova gde ih je bilo, ne znam jel problem ovako interno na forumu da se kači?)

Edited by Deco
Link to comment
22 minutes ago, Zlurad said:

Ko je sta skinuo sa kojih sajtova? Slike igraca? Trebaju ti ocene igraca ili gresim? Ako ti trebaju skrin shotovi igraca samo reci, sto bi bilo zabranjeno da se kaci?

 

Ma ne slike, skrinšotovi ocena. Nisam sad detaljno pretresao ali na fmscout nema više a mislim da ih je bilo, plus je bio onaj fmdataba sajt gde su imali indepth sa sve CA/PA što je bilo vrlo zgodno za neko brzo poređenje ovih zadnjih par edicija. Inače ajd da ne smaram ovde sa nekom gomilom, ajd 5-6 igrača dnevno pa neka ih neko okači koga ne mrzi. Mož za danas Ronaldo, Mesi, Leva, T. Miler, De Jong, Mbape i Haland (idealno ako može sa početnog sejva pre nego što krenu da se menjaju). Hvala unapred.

Link to comment

uzeo premier ligu (u 3. sezoni) i europa ligu u cini mi se osmoj sezoni savea sa dulwitch hamletom. sterted from the bottom (vanarama league) now we here

 

klub nema ni stadion, igram na stadionu crystal palacea ;D

 

napravio sam izgleda neku cheater taktiku i nista me nije moglo zaustaviti.

Link to comment
6 minutes ago, John Coltrane said:

@Deco

 

https://fmdataba.com

Samo se registruj free i imaćeš uvid u CA/PA, ali ne i u ocene.

 

Okačiću ti ja, ako nije problem januar 2021.

 

 

Registrovan sam ja tamo al je problem što je sad sve aproksimativno, mislim nije preteško konvertovati npr. CA 98/100 u ono što meni treba ali je šteta što nisu ostali svi podaci u originalu.

 

Naravno januar radi posao.

Edited by Deco
Link to comment
5 minutes ago, John Coltrane said:

@Deco

 

Koji De Jong? Luk, Sim, Marsel, jbt učitao sam sve zemlje i lige imam preko 130k igrača, ima čak i Nigel u 36. godini :D

 

 

 

Ma Frenki, kontao sam da je očigledno pošto ide u paketu sa Mbapeom i Halandom.

 

Inače odokativno ne primećujem neke promene, osim što je Mileru popravljen passing sa 12 na 17. :D

 

Nekako sam stekao utisak da je ova nemačka ekipa skauta najkonzervativnija i ima tendenciju da dosta strogo ocenjuje igrače iz bundesa dok su recimo portugalci potpuno kontra.

Edited by Deco
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...