Jump to content

Football Manager 09

John Coltrane

Recommended Posts

bezvezne i nepotrebne stvari ispravljaju. ako me nije popravljen onda koga briga za jebene novinare i slicno. jedino ovaj xg moze biti upotrebljiv.

• Replies 2,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• John Coltrane

607

• Milosh76

237

• 189-

180

• Moća

165

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tromso, ja igrao na 19, odlepio koliko je teško.     Uz dužno poštovanje, ali hanuma mora, pre stupanja u braka, dakle u ranoj fazi veze, biti upoznata sa dozom zavisnosti kada je FM

nakon nepunih mesec dana pikanja FM20 na mobilnom evo par impresija:   - prvo, ja sam stvarno srećan što sam ovo kupio jer mi je pomoglo da ubijem par dana na dečijem igralištu (ko zna o čem

Cuj i necu da krenem novi sejv   Stoka. Prvi potpis. Dobra je baza, facepack je odlicno uradjen, logo-i takodje. Malo je neobicno sto su svi future transferi u delu transfera pa posto igram

Posted Images

John Coltrane

XG kao najveća novina, dajte molim vas.

Inače ovaj lik je odličan, ako imate nekog relatinvno novog u svetu FM. Pored strimovanja na Twitchu, radi odlične klipove na YT u kojima objašnjava neke sitnice koje mnogima prodju ispod radara. Prosto je buknuo za manje od godinu dana na YT, a inače je i sportski komentator.

https://www.youtube.com/c/ZealandonYT