Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

11 minutes ago, John Coltrane said:

Upravo skidam BETU.

 

Rekoh ja da ce danas :cool: Pozdravi se sa real lifom. Ako igras sa nekim domacim timom Halilovic je free agent  i oce da dodje u SL ako znas da pregovaras :whistle:

Link to comment

Jeste, Alen Halilovic. CA 120 PA 136, dovukao ga u Radnicki za 2.4 hiljada nedeljno (prvo se femkao ali prihvatio trial pa sam ga odatle potpisao). Odvlaci mi dosta iz wage budzeta ali vredi 115K na trzistu, lagano cu da ga prodam 2021. i zaradim za nekog regena koji ima PA 160 :lolol:

Link to comment
36 minutes ago, copkillah said:

Znači vas dvojica ste u 50k ljudi koji su igrali sat i po nakon što je beta puštena :D

 

 

CIA snajka CIA? Otkud znas da 41K igra betu? :fantom: Ja ne igram betu, cak i nemam fm21 instaliran :covid19:

Link to comment

Miles ima sreće da su uopšte uspeli da izbace igru pošto od početka korone rade od kuće, i verovatno će do leta 2021. minimum kako je i sam naveo. Tu pre svega mislim na research obzirom da nisu imali šta da gledaju jer su lige stale.

 

Kad je ME u pitanju meni uopšte nije toliko bitna grafika, većinu tekmi gledam na 2D zbog preglednosti, koliko mi je bitno da se ne ponavljaju bagovi sa smešnim golovima.

 

Mesta za epohalne promene ionako nema puno, ide se u neke sitne detalje koje 90% igrača i ne koristi.

 

Ja imam 1 deja vu kad ispizidim i trubim kako je sramota da plaćam 50€ za igru kojoj treba 3 meseca da se stabilizuje, ali jbg, droga je čudo. Uostalom to već nekoliko verzija u nazad i nije 50 nego 30 35 zahvaljujući preprodavcima.

 

 

 

Link to comment

Pa bas zato sto sede kuci su barem mogli nesto "epohalnije" da naprave. Ipak je ovo fudbal, dosta ograničena igra ali zakljucan si od marta, nema pritiska kolektiva, zajedničko ispijanje caja, prekida za rucak a onda u sat i 32 minuta dobijes 900 bagova na sajtu (postova ali od toga je pola bilo bagova). A sto se skautovanja tice, tu je majls najmanje problema imao. Risrcheri su imali dovoljno tekmi za "nagadjanje" ocena. Ipak je vecina igraca, cak i u, ne znam 7. Engleskoj ligi igralo tu i prosle godine. Sve je to i bazi, eventualno se steluje. A igracima lige petice se pomeri 1-2 ocena, doda eventualno neki trait i to je to. Iskreno, iz SIja kao da pokušavaju da im sega ukine igru. Na zalost/na sreću droga, pa se i dalje prodaje.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...