Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

21 minutes ago, John Coltrane said:

Ma ja godinama u nazad imam grbove koje koristim, a face skidam sa sortitoutsi i to redovno one updateove, ali je preglomazno i to me najviše nervira. Na FMBlog su nekako kompresovali face na 3GB oko 140k likova (mojih 250k faca je na 14,5GB :( ) a grbove na 650mb nekih 55k (mojih 58k samo klubova je skoro 3GB) - ali to naplaćuju 2,99Ł.

 

Valjda sa sortitoutsija skidas samo poslednju verziju ako imas ceo pack od 14 giga? Ja skinuo poslednju, relativno je dobro pokriveno. A grbove sam skinuo pre 10 dana mozda, 1.4gb, standard logopack. Koliko vidim ne mare. Mislim da sam isto sa mege skidao ali pratio linkove na fmscout-u

 

19 minutes ago, John Coltrane said:

 

Jel imaš iskustva sa tim sajtom? Milsim to je baš bescenje...

 

Sa ovima nemam iskustvo ali su me godine naucile da: sve sto deluje previse lepo, obicno nije. Ajd 30 evra, to je djene djene tu negde ali 21 je 21 previse za moj ukus

Link to comment
4 minutes ago, Zlurad said:

 

Valjda sa sortitoutsija skidas samo poslednju verziju ako imas ceo pack od 14 giga? Ja skinuo poslednju, relativno je dobro pokriveno. A grbove sam skinuo pre 10 dana mozda, 1.4gb, standard logopack. Koliko vidim ne mare. Mislim da sam isto sa mege skidao ali pratio linkove na fmscout-u

 

 

Sa ovima nemam iskustvo ali su me godine naucile da: sve sto deluje previse lepo, obicno nije. Ajd 30 evra, to je djene djene tu negde ali 21 je 21 previse za moj ukus

 

Ma, da, prošle nedelje sam skinuo najnoviji mislim da smo stigli do 13.00.

Pazario na CD keys, 3500din je više nego dobra cena obzirom da je oficijelna cena na STEAM 50Ł.

And now we play a waiting game....

 

 

Link to comment

plati.ru je potpuno pouzdan sajt, domaća PES zajednica se godinama tamo snabdeva. Prodaju region locked ključeve namenjene Rusiji, Ukrajini i Belorusiji, pa treba da se upotrebi VPN prilikom aktivacije ključa i pokretanja downloada i to je to, posle se igra normalno, bez VPN-a ili bilo kakvog cimanja.

Edited by napadaj
Link to comment
36 minutes ago, John Coltrane said:

 

Ma, da, prošle nedelje sam skinuo najnoviji mislim da smo stigli do 13.00.

Pazario na CD keys, 3500din je više nego dobra cena obzirom da je oficijelna cena na STEAM 50Ł.

And now we play a waiting game....

 

 

 

Pogledaj. To je to. Napisah malopre moju verziju ali jos nisam savladao "koncentrisi se i ne vrti strane dok kucas" :ph34r:

https://www.youtube.com/watch?v=KL9y2d-SWHs

 

Sto ne preimenujes pdf u samo Football manager, bez broja ako OP moze? ili da pitam modove ako je ok sa tobom?

 

@napadaj Dobro si rekao. Ja sam se par puta opekao sa raznoraznim sajtovima koji deluju ok. Ispostavilo se da je 50% istine 50% nije. Deluju cene prilicno niske, vidim da im i rivjui nisu neki, barem po netu

Edited by Zlurad
Link to comment

Treba gledati po ocenama, npr. Belconsole je potpuno siguran i od njega su svi kupovali PES, kao i druge igre. Baš tu je FM 21 evro.

Edited by napadaj
Link to comment

BAs sad gledam da pazarim nesto sitno i sve su "cudne" opcije. Ja gledam da ne ostavljam broj kartice gde ne moram, narocito ne online po ovakvim sajtovima ali je placanje prilicno ograniceno. webmoney za koji mi opet treba kartica, bitcoins, alipay, steam skin wtf, i par ruskih banaka. bem li ga.

Link to comment

@Zlurad

 

Jel mi veruješ da ovih 100 godina otkako su uveli online nijedno nisam igrao protiv bilo koga mada u najbližem okruženju imam trojicu koji su navučeni kao i ja. Mislim i na dnevu posvećenost i na godine iskustva. U stvari sva trojica su toliki bilmezi da ja moram da im pakujem grafiku ili objašnjavam instalaciju :isuse:

 

Ja sam za online, da izgubim nevinost :whistle:

Link to comment
12 minutes ago, 189- said:

kako se moze igrati demo?

 

trenutno nikako posto jos ni beta nije nije izasla (mada je ocekujemo danas/sutra).

 

demo, koliko me secanje sluzi, izbace valjda nedelju dana pred izlazak igrice... tako je bar bilo ranije.

Link to comment

Trebalo bi beta da izadje danas, obično je izbace predveče. Sutra garantovano. A demo, nemam pojma. Ko je pazario igru moze da proveri pa da javi da li ima demo-a

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...