Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Da se pohvalim, završio drugi sa istim brojem poena kao Newport. Usrao sam gol razliku u poslednjih sedam tekmi i jedva preživeo da ne odem u play off. 

 

Doveo Nathan Dyer za bekap na mr I Charlie Adama da deli lopte. Vrhunske ocene ima Charlie za EFL 1, a i slika mu kida sa onim razmakom medj zubima. :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

XG kao najveća novina, dajte molim vas.

 

Inače ovaj lik je odličan, ako imate nekog relatinvno novog u svetu FM. Pored strimovanja na Twitchu, radi odlične klipove na YT u kojima objašnjava neke sitnice koje mnogima prodju ispod radara. Prosto je buknuo za manje od godinu dana na YT, a inače je i sportski komentator.

 

https://www.youtube.com/c/ZealandonYT

Link to comment
  • 4 weeks later...
26 minutes ago, John Coltrane said:

Nadjoh za 31,99Ł što mu dodje oko 4200din i to je otprilike najbolja ponuda (na jebenom Steamu je 50oera).

Ako neko ima neku bolju cenu nek viče.

 

Mislim da ce da izbace javnu betu za par dana a verovatno sa njom i demo - mozda. Sacekaj pa vidi da li ti se isplati da kupujes :fur: Na cdkeys je 30.49 jura a bice popusta verovatno oko nove godine. Ova je verzija EU, bemliga, trebalo bi da sljaka ako si u Srbiji. (ili otvori steam u meksiku, tamo je 29 evra :ph34r:)

Link to comment
1 minute ago, Zlurad said:

 

Mislim da ce da izbace javnu betu za par dana a verovatno sa njom i demo - mozda. Sacekaj pa vidi da li ti se isplati da kupujes :fur: Na cdkeys je 30.49 jura a bice popusta verovatno oko nove godine. Ova je verzija EU, bemliga, trebalo bi da sljaka ako si u Srbiji. (ili otvori steam u meksiku, tamo je 29 evra :ph34r:)

 

Jel to iz prve ruke da igra ne valja :huh: ?

 

Sutra je datum za betu, valjda 2 nedelje pre izlaska kao i obično.

 

Čuj da čekam novu godinu :covid19:

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, John Coltrane said:

 

Jel to iz prve ruke da igra ne valja :huh: ?

 

Sutra je datum za betu, valjda 2 nedelje pre izlaska kao i obično.

 

Čuj da čekam novu godinu :covid19:

 

Trebalo bi sutra, tako su nekako i oni razmisljali. Ako izbace i demo uz to probaj.

 

Dal valja ili ne sve je to relativno. Ja cu svakako da je kupim nekad jer ce cena na mom meksickom stimu da padne na neku sitninu za par meseci a do tada fabricka :whistle:. Ja to gledam iz druge persektive a ona je da su totalno neozbiljni i da ce igra da bude opasno bagovita jos jedno mesec i po dana. Iz licnog iskustva al ne smem da pricam :ph34r:

Link to comment

Toeto, nema jeftinije. Mada, ako hoces da se cimas za 10-15 evra iscimas nekog da ti otvori steam nalog iz Turske i uplati par evra. Tamo fm21 kosta 23 evra :whistle:

 

https://steamdb.info/app/1263850/

 

ja sam jedva nasao grbove, mada koristim godinama sortitoutsi i drzao sam torrent na seedboxu godinu i po dana (ratio mi je bio oko 260 na tom jednom) pa sam izbrisao i jedva skinuo preko mege. Grbovi se nalaze, mada zavisi sta trazis. Sljakaju svi u novom.

Edited by Zlurad
Link to comment

Ma ja godinama u nazad imam grbove koje koristim, a face skidam sa sortitoutsi i to redovno one updateove, ali je preglomazno i to me najviše nervira. Na FMBlog su nekako kompresovali face na 3GB oko 140k likova (mojih 250k faca je na 14,5GB :( ) a grbove na 650mb nekih 55k (mojih 58k samo klubova je skoro 3GB) - ali to naplaćuju 2,99Ł.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...