Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Pa nije fm zabranio nego su sajtovi sami skinuli dodatke jer su bili pred tužbu od jednog renomiranog PL kluba zbog kršenja autorskih prava (slike igrača, upotreba grba) a uz njih i SI Games

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Svaki novi ima neki novi bag, 20 npr ima situaciju u napadu gde bek ili krilo prodje po strani i onda se stušti ka golu paralelno sa gol aut linijom i umesto da zavrne nekom na petercu on šutne u spoljnu mrežu.

 

Ja sam imao ovaj problem na nekim ranijim verzijama i, čini mi se (bojim se da ću ti slagati), da je ovdje problem bio u onim instrukcijama za krilo. Ako mu stoji Attack umjesto Support, ide sam da završava, kod Support već zna i da doda u sredinu. Meni je, recimo, na FM16 Bellerin imao nekakvih milijardu asistencija i 1-2 gola jer je vrlo rijetko završavao napade.

Link to comment
Just now, ArleKino said:

 

Ja sam imao ovaj problem na nekim ranijim verzijama i, čini mi se (bojim se da ću ti slagati), da je ovdje problem bio u onim instrukcijama za krilo. Ako mu stoji Attack umjesto Support, ide sam da završava, kod Support već zna i da doda u sredinu. Meni je, recimo, na FM16 Bellerin imao nekakvih milijardu asistencija i 1-2 gola jer je vrlo rijetko završavao napade.

Na 2006 nema tih instrukcija, pa krila i bekovi znaju kad da dodaju, a kad da centriraju u skladu sa ocenama, jer nisu idioti, valjda... Mislim, igrač ima decision 20 i onda će da stalno pokuša da da gol, čak i kad je bolja situacija da doda, jer mu je trener tako rekao? Pa čemu onda ta ocena?

 

Razumem ja da je potrebno dodavati neke fature, ali...

 

Ili sma ja premator, pa me sve novo nervira... :(

Link to comment
22 minutes ago, John Coltrane said:

Ako je upozorenje pred tužbu jednog kluba to ne znači da moraju da skinu sve slike svih igrača/klubova na svetu.

 

Preventivno. Da nisu to uradili bili bi tuzeni, klub bi dobio i sajt bi se ugasio a sa njime i ostali. Elem, sve moze da se nadje a poenta je bila da SI games nije ucestovao u skidanju istih vec pohlepni klub u pitanju. Koliko ja znam Si games nema nista protiv community patcheva poput slika/backgrounda/stadiona pa cak u nekoj meri i pomaze

Link to comment
3 hours ago, ArleKino said:

 

Ja sam imao ovaj problem na nekim ranijim verzijama i, čini mi se (bojim se da ću ti slagati), da je ovdje problem bio u onim instrukcijama za krilo. Ako mu stoji Attack umjesto Support, ide sam da završava, kod Support već zna i da doda u sredinu. Meni je, recimo, na FM16 Bellerin imao nekakvih milijardu asistencija i 1-2 gola jer je vrlo rijetko završavao napade.

 

U 20 nema veze sa individual instructions, baš je bag.

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

 

U 20 nema veze sa individual instructions, baš je bag.

 

Ja sam nedavno skinuo ovaj besplatni FM 20 sa Epic Games i nemam takva iskustva. Bekovi se normalno ponašaju, imam wing-backs sa attack instrukcijom. Moguće da je to zato što igra ima sve pačove.

Link to comment

20.4.3 je poslednji patch, igram original verziju i Steam sam vuče update-ove.

Evo i ilustracije:

 

Plus u Crossing frequency stoji Cross more often.


Rekoh već da je to bio veći bag na početku, sredili su to....manje više.

avb.jpg

avb1.jpg

Link to comment
29 minutes ago, John Coltrane said:

20.4.3 je poslednji patch, igram original verziju i Steam sam vuče update-ove.

Evo i ilustracije:

 

Plus u Crossing frequency stoji Cross more often.


Rekoh već da je to bio veći bag na početku, sredili su to....manje više.

avb.jpg

avb1.jpg

 

I ja igram kao MU i Wan Bissaka ima iste instrukcije i jednostavno se to ne događa. Možda je do opšte taktike tima ili nekih drugih instrukcija. U 4 liga meča WB  imao :

image.thumb.png.438399977256a583eb47f2710d1a21a7.png

 

 

 

Edited by Luther
Link to comment

Igraju meni bekovi odlično, čak sam posle 100 godina promenio taktiku da igram bez krila zbog ubitačnih AWB, Dalota, Shawa i Reguilona. Igram dijamant.

Ovo je februar treće sezone

 

 

bekovi.jpg

Link to comment

Не знам, мени се обично те глупости дешавају испочетка, док се играчи не навикну на формацију. Скинуо сам с Епика 20ку и традиционално кренуо прво са Звездом и то тако што сам пустио Декија да забрља прву полусезону (завршио седми) па сам улетио у јануару итд.

Link to comment
2 hours ago, 189- said:

ne znam jel do pete lige i kvaliteta golmana ali ja sam od svih primljenih golova bar 75% primio sa 20+ metara. ja sam mozda dao pet komada.

Igram sa Bradfordom neku 442 tikataka gegen hibrid varijantu, uvek na attacking i šta bude biće. 

 

Primio sam isto dosta golova sa 20+m I često mi goša ispliva na kornerima i slobodnjacima. 

 

Dve trećine sezone prošlo jedva treći atm a klub ulazi u minus sa lovicom. :'((

Link to comment
On 25.9.2020. at 18:39, John Coltrane said:

20.4.3 je poslednji patch, igram original verziju i Steam sam vuče update-ove.

Evo i ilustracije:

 

Plus u Crossing frequency stoji Cross more often.


Rekoh već da je to bio veći bag na početku, sredili su to....manje više.

avb.jpg

avb1.jpg

 

Skinuo ja igru i klasika upalio jednom i više nisam, ali jebote, posle milion iteracija i u 2020. godini da ovako izgleda dizajn, ovo je neverovatno jadno i bedno. Slepci.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...