Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

On 20.7.2020. at 18:04, goofs said:

Ja sam igrao to, u to vreme paralelno sa CM3 i Premier League Manager '99 :) 

 

Jako mi se svidjala opcija tu sto si mogao da nadogradjujes stadion i gradis neke standove i drangulije oko, sweet merchandise money. Ne secam se toga za podmicivanje, ali dobar je stos. Secam se jos i da mi se taj engine nije cinio bas najboljim, ono, imali su igraci neke rejtinge i gomilu nekih ocena, ali kad pustis igru delovalo mi kao da sve ide na cisti random. Ili mozda ja nisam nikad dovoljno prokljuvio tu igru.

 

Od ova tri USM mi je bio nekako "najslabiji", PLM je bio gotivan (i dosta prost) ali vrlo brzo zastareo, a CM je tad ulazio u svoje zlatne godine.

 

 

odmah na početku na 0:09 kad klikne na mobilni telefon, se vide te opcije za kriminalna aktivnosti :D

  • +1 1
Link to comment

Ima neko onaj programčić za nas sto vole da traže igrače na malo lakši način. Fm scout beše ime programxeta? 

 

Možeš npr da ucitas shortlist I on ti izbaci CA I PA i na kojim pozicijama procentualno kida igrač. :D

 

Počeo 20ku sa Bradfordom, nula para za pojačanja, 2k funti Max za free agente, dovukao neka dva klinca iz utd za dž na loan da igraju u sredini, napadač glavni 35 godina, biće ovo duga sezona. :'(

Link to comment
23 hours ago, Moća said:

Sa kim da krenem? sve sam pozaboravljao iz vasih pisanija vidim da sad ima pun k... podešavanja.

 

Tromso, ja igrao na 19, odlepio koliko je teško.

 

23 hours ago, Svarog said:

probao sam da objasnim ženetu značaj ovog događaja, pad besplatnog FM-a u krilo, ali nisam naišao na razumevanje.

za sada FM stoji neotpakovan i skuplja prašinu.

tuga kao takva.

 

Uz dužno poštovanje, ali hanuma mora, pre stupanja u braka, dakle u ranoj fazi veze, biti upoznata sa dozom zavisnosti kada je FM u pitanju.

 

image.png.bd5a8080ea532702357efe197ec987c7.png

  • +1 2
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...