Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Ja koliko vidim na fmscout-u poslednji fix za imena su radili pre izlaska pune igre a dodatak nece da rade do sledece godine. Pretnja tuzbom blablabla. Bem li ga, verovatno je do toga pa su fixevi napravljeni polovicno

Link to comment

Iako sam tek stigao do novembra prve sezone, bas me mrzi da pocinjem novi sejv, mada da krecem ponovo, prvo bih kupio levog beka. Na svu muku, ionako slab Luk Sho se sad povredio na 3 meseca :isuse:

Link to comment

Ma, godinama u nazad se prakticno do februara ne sredi sve, ili bar vecina sranja. To je porazavajuce i mislim da vise necu pazariti original, previse para za igru sa toliko bagova. Uostalom za svaku raniju verziju postoje patchevi sa najnovijim transferima.

Link to comment

Mene je to oduvek smaralo u FMu, sto posteno mozes da igras tek kad prodje pola sezone, i onda imas otprilike 6 meseci igranja dok ne dodje naredna verzija.

 

Jel ima FM neku alternativu u svetu menadzera? Kapiram da niko nema toliku bazu igraca i skauting sistem kao oni, i to ih verovatno i drzi jos uvek u vrhu.

Link to comment

Kakim i ja malo smile.png Svake godine igram od bete. Mene ne sekiraju bagovi tipa losih imena. Ja sa brazilcima svakako ne igram a ni sa juventusom. Ove godine je sticaj okolnosti, inace laganih 600-1000 sati svake godine. Meni lako, steam mi povezan sa latinskom amerikom a tamo fm kostaju po 20 evra (prosle godine kostao 15)

 

Edit: mene vise smara kad promene ME u sred sezone pa mi sjebu koncepciju. Jebiga nema konkurencije. A sa druge strane fudbal je, nema sta mnogo da se menja. Izmisljaju toplu vodu iz godine u godinu

 

 

 

 

Link to comment

FM 15, sad proveravam na Steam-u, 2045 sati igranja :D

 

Zadnjih godina zbog dece i posla ne mogu ni 1000, uglavnom 1 veliki sejv sa UTD i onda od proleca sa nekim slabijim timom totalno radnom izabranim.

 

@goofs

Nema alternative, zato se ovi i ponasaju tako arogantno.

Link to comment
  • 3 months later...

Nisam znao da imate topik o ovoj ludoj i pomalo nepravednoj igri. Kao sredjeskolac sam stalno pikao CM i pre nekih 3 meseca kod matoraca nadjem CM 2001/2002 i igram ga ko lud :cool: Verujem da ste mnogi igrali tu sezonu pa verujem da vam je nešto ostalo od pamcenja. Koji igrači su najbolji,koja taktika je najbolja itd. Sad igram Lazia i nervira me kad pobedim Milana i Romu u gostima a onda puknes od nekog Leceja i Venecie. Da ne pricam o tome kad imaš 20 suteva na gol a protivnik ti iz jednog jedinog suta da gol i uzme ti bod. 

 

Link to comment

4-3-2-1 Sa Laziom bi to moglo da se igra,mozda i sa Romom. Sa Laziom bi to izgledalo ovako: GK:Peruci, DR: Pancaro DL :Cesar DC:Stam DC: Nesta

MC:Stanković MC: Simeone MC: Mendieta, AMC:Fiore AMC:Claudio Lopez SC: Crespo. :cool:

 

Link to comment

Ja sam na tom CM sa Atalantom osvojio bukvalno sve sto je moguce sa taktikom 4-3-3 koju sam sam podeso jer tad na dialup-u nije bilo sanse da jurim po netu. U jednom trenutku napadaci su mi bili Drulic i Ibrahimovic.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

To je Anri menadzer, posto je on bio na naslovnoj strani.

Koja koincidencija bas juce vrtim kanale i na turskom BEIN sport2 naletim na emisiju posvecenu legendama CM.

Dakle: Kennedy Bakicioglu, Taribo West, Justein Groeclin, Niel Clement, Ibrahim Said, Sergej Nikiforenko, Todorov, Maxim Tsigalko kao broj 1. naravno.

 

Ja sam pre par godina nasao CM u kom mozes da ubacis sve najnovije stransfere, opasno ludilo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...