Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Nemam pojma. Diljem neta svrsavaju na njega, ja sam jos u letnjem prelaznom roku.

 

Inace mislim da je 62mil£ prilicno niska cena za njega, na proslom sam tek za 77 uspeo da ih slomim, ali on nije hteo da potpise ugovor!!!

Na kraju prve sezone Nastasica imas za 30tak milki, bas kao i Jose Gimeneza iz Atletika koji je 1 od najboljih stopera na igrici, dakle bagatela.

 

Edit: evo npr sta kaze istorija

Sergej-Milinkovic-Savic-career-Football-

Edited by John Coltrane
Link to comment
  • 3 months later...

Jel bi bio problem nekom ko ima 19.3.0 verziju da potera nov sejv bez hidden attributes sa tom apdejtovanom databazom i da mi skrinšotuje nekoliko igrača? Ako još ima i editor i zna sa istim da radi, još bolje.

 

Konkretno: De Jong, De Ligt, Bernardo Silva, Rašford, Artur, Vinisijus, Sterling, Aleksander-Arnold, Van Dajk i SMS recimo?

Link to comment

Ja sam na pocetku pete sezone hoces ss ili ti trebaju sa starta igre?

De Ligta dovodi u prvoj sezoni za sve pare, ubedljivo najbolji stoper (ja ga dovodim vec zadnja 2,3 serijala).
A sto igras bez hidden attributes? Zar nemas skaute?
 

Link to comment
8 hours ago, John Coltrane said:

Ja sam na pocetku pete sezone hoces ss ili ti trebaju sa starta igre?

De Ligta dovodi u prvoj sezoni za sve pare, ubedljivo najbolji stoper (ja ga dovodim vec zadnja 2,3 serijala).
A sto igras bez hidden attributes? Zar nemas skaute?
 

 

Idealno sa starta, u suštini hoću da uporedim početne ocene tih igrača sa 19.3 u odnosu na iste sa 19.1, pošto ih menjaju/popravljaju za taj zimski apdejt. Igram ja sa hidden attributes naravno, ali ako npr startuješ sejv u Španiji sa trenerom koji ima slabije početne ocene za player i youngster knowledge onda će De Jong i De Ligt morati da se skautuju pre nego što se skrinšotuju jer će im ocene biti u onom +-4 rasponu. Ovako ako se isključi hidden attributes može prvog dana da se odradi.

 

De Ligta sam fala bogu dovlačio apsolutno svugde, samo cenim da bi i on i De Jong trebali sad još bolje ocenjeni da budu jer su ostvarili priličan napredak, jedan je već prodat za enormne pare a drugi će uskoro. Po toj logici sam ovaj ofrlje spisak i sastavio, neki igrači za koje mi deluje da su baš dosta napredovali pa me zanima kako će databaza to da isprati.

 

U principu sam do sad uvek uspevao da nađem negde na netu info šta se i kako se menjalo ispraćen skrinšotovima, za ovu verziju nema nigde za sad pa sam prinuđen da smaram ljude ovde nažalost.

Edited by Deco
Link to comment
Spoiler

7WguCMH.png

 

PWkk2uY.png

 

PnU1bNr.png

 

C612xw0.png

 

rc1bXIl.png

 

7QmGsvk.png

 

QMfl8dn.png

 

jxXqWZV.png

 

 

Z5zl0hi.png

 

dVcgLeE.png

 

 

 

@Deco

Cekaj i dalje mi nije jasno sto ti nemas 19.3? (osim ako nisi uzeo na trafici™)

 

 

Edited by John Coltrane
Link to comment
44 minutes ago, John Coltrane said:
  Reveal hidden contents

7WguCMH.png

 

PWkk2uY.png

 

PnU1bNr.png

 

C612xw0.png

 

rc1bXIl.png

 

7QmGsvk.png

 

QMfl8dn.png

 

jxXqWZV.png

 

 

Z5zl0hi.png

 

dVcgLeE.png

 

 

 

@Deco

Cekaj i dalje mi nije jasno sto ti nemas 19.3? (osim ako nisi uzeo na trafici™)

 

 

 

Trafika™ naravno.

 

Puno ti hvala zaista.

Link to comment

Ako sutira Lukaku da, ali Pogba mislim da ne promasuje :D
 

Ozbiljno se razmisljam da startujem novi sejv sa Tromsom, nikad nisam vodio klub u Norveskoj. Neka iskustva?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Uf, ovo za Olea je bas bajato, kacili smo.

 

Ronjam po SI forumu, ima puno gresaka u researchu kod NOR lige, ali sam sinoc skinuo neki patch za nize lige pa se nadam da je tu nesto i popravljeno-generalno.

 

 

Link to comment

osvojio sam islandsku ligu sa novim prvoligasem. predvidjali su da cu zavrsiti ligu u zoni ispadanja...

 

Jvwl10B.png

 

zanimljiva liga, igra se od sredine maja do kraja septembra. vrlo izjednacena svako svakoga moze dobiti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...