Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

UZAS!!! posle 20. kola ja sam 13. na tabeli zahvaljujuci napadu koji je uzasan. robinjo je katastrofa!!! hocu da ga uvalim, ali niko nece da ga kupi. jel moze neki savet na koji nacin da ga uvalim, cena nije bitna? pokusavam da ga razmenim i da dodam lovu, ali niko nece. treba mi ubica od napadaca i spreman sam da platim 35 miliona! neki predlog?

Link to comment

ja odvalio neke svedjane u kupu uefa, pobjedio u gradskom derbiju i trenutno sam, posle 4 kola, prvi sa maksimalnim ucinkom :D (osim sa unitedom, igrao sa hullom, stokeom i west bromom, chini mi se. sto znachi da ce vrlo uskoro poceti loshiji rezultati ).elem, robinho smara, ne moze da se navikne na englesku. sto se mene tice, moze da ide, smarach. dovedi ziginha :Hail: i sta te briga. ja cu quagliarellu, ali on nije bash ludacki napadac, vise je krilo ili poluspic.

Link to comment

mislim da je Agueru bila cifra oko 36mil funti klauzula, on je proverno ubica, a Maxi Rodrigez nije zainterovan za produzenje ugovora pa ga mozesh kupiti posle prve sezone za cifru do 15mil funti (probaj na otplatu)...opet kazem ti prerano je za neke mega talente i bag igrace...Robinja cesh teshko prodati obzirom da mu je ovo prva sezona u novom klubu tako da nije "interesantan" potencijalnim kupcima (puno do kraja ugovora i veliko obeshtecenje)...imash opciju da ga ponudish ostalim klubovima, ali gledaj da to ne budu oni iz ENG...

Link to comment

pa hocu aguera, ali on nece da dodje. kako da mu posaljem "ponudu koju nece moci da odbije"?stvarno ne znam kako da uvalim robinja. smanjio sam mu cenu na 20m, ali niko nece da ga kupi.

Link to comment
pa hocu aguera, ali on nece da dodje. kako da mu posaljem "ponudu koju nece moci da odbije"?stvarno ne znam kako da uvalim robinja. smanjio sam mu cenu na 20m, ali niko nece da ga kupi.
Aguera možeš dovesti za 67 miliona eura. Isplatiće ti se uz malo strpljenja kad upadne u golgetersku krizu (meni 900 minuta nije dao gol, ali onda je krenuo da cepa protivničke mreže™).
Link to comment
pa hocu aguera, ali on nece da dodje. kako da mu posaljem "ponudu koju nece moci da odbije"?stvarno ne znam kako da uvalim robinja. smanjio sam mu cenu na 20m, ali niko nece da ga kupi.
Ako igrac nece da ti dodje, iako je klub prihvatio tvoju ponudu, moras jedan period, s vremena na vrijeme, da ga hvalis na player interaction, pa mu onda kazes da zelis da ga dovedes kako bio postao unsettled. Takodje, moras da povecas reputaciju kluba dobrim rezultatima i dovodjenjem atraktivnih imena. Ovo je sve vazilo za FM08, vjerovatno je opet slicno.
Link to comment

blah, ne bih dao 67 meleona za igraca, nema sanse. pa makar bio i aguero. za sve sto je preko 10 miliona se dobro razmisli... samo jednom sam dao oko 30 meleona, za van persie-ja. i nije opravdao ulozeno.

Link to comment
Aguera možeš dovesti za 67 miliona eura. Isplatiće ti se uz malo strpljenja kad upadne u golgetersku krizu (meni 900 minuta nije dao gol, ali onda je krenuo da cepa protivničke mreže).
ma uspeo sam da ubedim klub da ga proda za 58M, ali on nece da dodje. videcu ovo sto kaze timmi
Link to comment

ja doveo emanu iz betisa za 2.5 meleona. nije spektakularan, ali skroz pristojan.moze i dmc i amc igratisvaka cast na izboru, 1 je mutu -_-

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

koliko si platio Mutua (evo ga kod mene kupio Celski)...inace to shto prica Timi sa reputaciom ne ide bash tako lako obzirom da npr. ManUTD ima Worldwide, a npr Liverpul Continental (onda bi Siti trebao da ima josh manje tipa Nationall ili Continental u najboljem slucaju) i da treba da prodje dosta sezona da bi ti se podigao nivo reputacije...trazi feeder club-ove i gadjaj US, JAP klubove zbog puno novca koji oni donose (to prati u rubrici Merchandising u Income), mada tebi kinta nije problem...e bash me zanima koliki je budzet na pocetku sezone (nikad necu voditi gradske rivale tako da mi je budzet nepoznanica :) )

Edited by John Coltrane
Link to comment

Jel ima neko da igra moju socijalnu varijantu?Jel i dalje Sambia Karimbi Jumane jede malu decu? Osnovano sumnjam da taj covek ne postoji van menadzera. U prethodna dva je bio slobodan na startu bez prethodnih klubova.

Link to comment
gotovo, doveo sam mutua. sad mi treba mc ili dmc do 30M. kuzmanovic je dobar, ali je mnogo skup. neki predlog?
Cambiasso, Sissoko, Joao Moutinho, Miguel Veloso, Ayla Yussuf, Muamba, Marchisio, Barreto, Arturo Vidal (igra na milion pozicija), Sunny... Sve su ovo dobri igraci sa proslog menadzera i mislim da nijedan nije bio preko 30 meleona. Neki od ovih su odmah super igraci, neki tek trebaju da postanu i mozes ih mozda i jeftino dovesti. Ako hoces odmah rezultate, dovedi Cambiassa, trebalo bi da s nije mnogo promjenio, a dovodio sam ga za 15-ak meleona na starom menadzeru. Ja odoh da igram FM08, treba dobiti Bocu u finalu. cool.gif
Link to comment
Poceo sam sa Zvezdom i zaista je sastav ocajan. Jos uvek kombinujem postave i taktike, ali sve u svemu, treba ce tu dobro renoviranje tima...jedino sto ce biti poprilicno zeznuto zbog citavih tri meleona eura na raspolaganju.
Malo ti tri meleona? Ja sam u Evertonu na raspolaganje dobio celih 1.2, pa ti vidi...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...