Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

@John Coltrane

 

Malo kasnim sa onim 19.3 poređenjem. Levo na slici su apdejtovane ocene sa 19.3, desno sa 19.1.

 

De Jong:

 

Spoiler

 

De-Jong.png

 

U principu od mentalnih sitne popravke na anticipation, decisions, off the ball i positioning. Ono što baš štrči su +3 na technique i acceleration što ispada poveliki fejl prethodnog skautinga (+3 je velika promena i na nivou od godinu dana, a kamoli na polusezoni).

 

 

De Ligt:

 

Spoiler

 

De-Ligt.png
 

Marking +1, tackling +2, positioning +1, stamina i strength +1. Neki blagi opšti apgrejd defanzivnih ocena.

 

 

Bernardo Silva:

 

Spoiler

 

Bernardo.png

 

Technique +1, composure +1, decisions+1, off the ball +1, teamwork +1, work rate +1, balance +1, stamina +2. Očekivano solidno napredovao.

 

 

Ostatak ću posle kad stignem.

Link to comment

Proveo sam par sati na SI forumu u potrazi za svim onim "bagovima" koji nisu dobro odradjeni pre svega research-u  za NOR lige. Njihov glavni researcher i sam priznaje da se neke opste stvari ne dovode u red iako se ljudima iz SI sugerise godinu za godinom - od nekih "sitnica" vezanih za ugovore i plate igraca, preko updateovanja staffa, boja dresova, do krupnih gresaka kao sto su registracija igraca i generalno sistem takmicenja u nizim ligama koji je glomazan za podrobno odradjivanje.

 

cee8e5f2-9ca4-40ca-93ba-cacf4ab52140.png

 

Juce sam startovao sejv sa onim dodatkom koji sam pominjao a koji ukljucuje 4. nivo takmicenja i na njemu ima dosta ispravki kada su igraci u pitanju, da bi danas popodne startovao 19.3.4 bazu i jos sam u fazi provere i dvoumljenja koji u stvari da igram :isuse:

Link to comment

Vinicius Junior:

 

Spoiler

 

Vinicius.png

 

Crossing +2, balance +2, strength +1. S obzirom da je od talenta praktično postao starter kod Solarija, malo mršavo. Doduše neke velike izmene na zimu se ipak izbegavaju osim ako nisu baš grube greške u pitanju.

 

 

Van Dijk:

 

Spoiler

 

VVD.png

 

Dribbling +1, finishing +1, first touch +1, free kick +2, passing +1, teamwork +1. Defanzivno sve isto, ofanzivno ga malo popravili.

 

 

Sterling:

 

Spoiler

 

Sterling.png

 

Dribbling +2, heading, finishing, tackling +1 sve. Aggresion -2, anticipation +2, balance, natural fitness, stamina +1.

 

 

Link to comment
  • 4 months later...

iz nekog razloga sam neobično ponosan što sam poterao CM 01/02 sa patchom za sezonu 2018/19 na mojoj OSX mašini :) :blush:

 

furam sa svih 26 liga uključenih, sa svim rangovima u njima, i koristim neki patch za x20 ubrazanje igre. za sada deluje da radi :D

videćemo koliko dugo će me držati entuzijazam.

 

1JRpIuk.jpg

 

4PZBLbC.jpg

 

LKbIcCZ.jpg

Edited by Svarog
Link to comment
  • 2 months later...

Nisam jos kupio preko FM Srbije, planirao sam posle 10.11. da pazarim, al sad mi pocele stizati i neke jeftinije ponude.

 

Jel cemu?

Vidim da su neke sitne izmene (razvoj igraca, uticaj stafa, pregovori o minutazi igraca...)

Link to comment
On 5.11.2019. at 17:13, John Coltrane said:

Pa na stimu je uvek najskuplje. Na FM Serbia je 5200din, preko fmscout je 38 evra, ima raznih cena.

 

ja kupio preko fm-basea, 29 funti s nekim njihovim popustom sto je oko 4000 din. jos nisam stigao da igram, samo sam preleteo preko databasea da vidim ocene igraca.

Link to comment

pa zar beta nije uvek trajala samo jednu sezonu? ranije je tako bilo ako se dobro secam.

inace na twitchu gledam lika kako igra novu verziju i kaze da su se mnogi zalili zbog masu propustenih prilika 1v1 i da se ladno nabaci 50+ suteva i jedva koji gol da dodje.

Link to comment

Beta je, valjda od prosle godine, malo upgradeovana da moze da se nastavi na full verziju i da moze da se odigra vise od jedne sezone. Posto sam uzimao preko FMSerbia, a oni nemaju pravo na BETU, uvek sam samo igrao full. 

 

A za sanse, kazu da je lakse dati van 16 nego 1na1.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...