Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

Pazljivo citaj URL adrese stranice na kojoj se nalazis, vrlo je moguce da to nije legit FB stranica. 
I probaj prvo da se ulogujes na nekom drugom uredjaju, telefonu, drugom kompu, bilo sta, cenim da ce ti login tu raditi. Ako radi imas neki virus na kompu.

  • +1 1
Link to comment

//Uradila sam bas kompletni sken sistema preko Microsoft Safety Scanner zbog posla, radio je 8h i nista nije nasao.

 

Na mobilnom sam preko DuckDuckGo bila vec ulogovana i tu sam pogledala situaciju sa mejlom, stajalo je navodno da treba da se odobri. Kako covece da se sada odobri mejl kojim je nalog kreiran pre nekoliko godina, gde ima tu logike?! Elem, to sam odradila, morala sam dvaput da menjam jos lozinku i sada je sve okej.

 

Link to comment
  • 6 months later...

Fb mi je blokirao nalog jer je navodno hakovan i trazio da posaljem ID sa slikom. Poslala sam licnu kartu i dobila mejl za recovery, sa linkom koji vodi na obavjestenje da mi je nalog blokiran jer je hakovan i da posaljem ID, dakle vrti me u krug.

 

Da mi Fb sluzi samo za zabavu slavila bih, ali mi je posao dijelom vezan za drustvene mreze i bitno mi je da uspijem da vratim profil.

 

Da li neko zna sta mogu da uradim?

Link to comment

To sa gašenjem fb naloga je pakao, poludeo sam prosle nedelje.

Jesi pokušala ti da mu pristupiš sa nekog drugog uredjaja i lokacije, hoće zbog toga da pravi problem? Ostavljanje broja telefona i uvodjenje 2 factor autentifikacije malo olakša stvar.

Doduse, nisu mi sad gasili privatni vec blokirali neke biznis naloge gde imam pristup.

I to nije prvi put, bez jasnog i odredjenog razloga, jer njihov algoritam pročita ko zna šta.

Edited by mraki
Link to comment
20 minutes ago, renne said:

Na koje adrese si slala dokaz

 

na jedinu koja mi je kroz pravolinijsku proceduru ponudjena, tj kroz formular. sad cu da vidimd alje.

 

18 minutes ago, Filozof manijak said:

Probaj da pišeš facebook support-u na mail (ako već nisi) i objasniš problem.

 

pokusacu, tenks.

 

Just now, mraki said:

To sa gašenjem fb naloga je pakao, poludeo sam prosle nedelje.

Jesi pokušala ti da mu pristupiš sa nekog drugog uredjaja i lokacije, hoće zbog toga da pravi problem? Ostavljanje telefona i uvodjenje 2 factor autentifikacije malo olakša stvar.

Doduse, nisu mi do sad gasili privatne vec neke biznis naloge gde imam pristup.

I to nije prvi put, bez jasnog i odredjenog razloga, jer njihov algoritam pročita ko zna šta.

 

ma kreteni, cesto se desava to u posljednje vrijeme. probala sam sa vise lokacija, iz vise browsera.

sad cu da vidim i taj support mail.

 

hvala svima

Link to comment

Nama je zadnji put blokiran krovni nalog, koji ima pristup gomili drugih biznis naloga, kad je kolega pristupio sa nekog drugog kompa iz inostranstva. :isuse:

To im je po iskustvu ljudi sa kojima sa pričao izgleda najčešći okidač.

Link to comment

Moguće je, ako imaš Insatgram nalog, a napravila si ga odvojeno od Facebooka, ili ako imaš Instagram nalog na neko drugo ime, da Facebook sada traži proveru identiteta, već sam čuo za takve slučajeve...

Link to comment

nije to, nego sumnja da je nalog hakovan (najjace da mi ga je neko hakovao nego je algoritam preosjetljiv na nebuloznim mjestima)

 

proradio je, da li poslije ponovljene procedure ili protokom vremena iza prve, ne znam

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...