Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

tip za sve

 

ako ne želite da vam fb ostavlja reklame u odnosu na to koje sajtove posećujete, uradite sledeće:

- settings

- off-facebook activity

- manage future activity

- isključite dugme future off-facebook activity

Edited by ordi
Link to comment
  • 2 weeks later...

Legao sinoc, probudio se jutros i ovo me docekalo[emoji23] Jedino sto sam radio zadnjih nedelja je lajkovanje i saljivo komentarisanje anti SNS vesti. Jel postoji mogucnost da me neki broj ljudi prijavio za ovu glupost i sad sam na ledu dok ovi ne ispitaju? Zadnja slika mi je juce ona sa Pinka, BDP +5%, kao ilustracija na neki komentar na jednom lokalnom mediju.86f877c41fbd3df6c89b4ed2a2a75f78.jpg

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
26 minutes ago, Zli Gli said:

Legao sinoc, probudio se jutros i ovo me docekaloemoji23.png Jedino sto sam radio zadnjih nedelja je lajkovanje i saljivo komentarisanje anti SNS vesti. Jel postoji mogucnost da me neki broj ljudi prijavio za ovu glupost i sad sam na ledu dok ovi ne ispitaju? Zadnja slika mi je juce ona sa Pinka, BDP +5%, kao ilustracija na neki komentar na jednom lokalnom mediju.86f877c41fbd3df6c89b4ed2a2a75f78.jpg

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

CE66xcmUgAAo0ZX.jpg

 

ajde priznaj lepo da si slao nekoj teti obnazene fotke u inbox :fantom:

jbg, video ljubomorni muz

i to ti je sto ti je

Link to comment
16 minutes ago, pbg12345 said:

CE66xcmUgAAo0ZX.jpg

 

ajde priznaj lepo da si slao nekoj teti obnazene fotke u inbox :fantom:

jbg, video ljubomorni muz

i to ti je sto ti je

Zli ima vise od 18 godina, ne vidim problem. :D

Link to comment
47 minutes ago, Zli Gli said:

Legao sinoc, probudio se jutros i ovo me docekaloemoji23.png Jedino sto sam radio zadnjih nedelja je lajkovanje i saljivo komentarisanje anti SNS vesti. Jel postoji mogucnost da me neki broj ljudi prijavio za ovu glupost i sad sam na ledu dok ovi ne ispitaju? Zadnja slika mi je juce ona sa Pinka, BDP +5%, kao ilustracija na neki komentar na jednom lokalnom mediju.86f877c41fbd3df6c89b4ed2a2a75f78.jpg

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

prijavili te botovi

Link to comment
3 minutes ago, JozoMujica said:

Zli ima vise od 18 godina, ne vidim problem. :D

ne vidim ni ja

ali ocigledno je neko video prevelik :naughty: problem

Link to comment



Zli ima vise od 18 , ne vidim problem. [emoji3]


Nedovoljno vise, reklo bi se[emoji852]

Salu na stranu, jel postoji mogucnost da su mi debili npr. tu sliku BDP +5% (ili neku koju sam okacio pre te zadnje, mada sam vise komentarisao i ne secam se kacenja slika) masovno prijavili kao pedofiliju a ovi automatski morali da skinu dok ne provere? Ako ovo stvarno ima veze sa botovanjem, svima im zelim da imaju posla sa mojim morskim rogatim horoskopskim znakom, a nije skorpija.


Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
  • 3 months later...

Već nekoliko meseci ne mogu da postavim fotografije na Fejsu,  na svoj zid i u FB grupe. Izlazi mi poruka " ups, neka greška"- bukvalno tim rečima.

 

Ne vredi brisanje istorije, ponovni log, ne vredi ništa..

 

Šta mislite šta je u pitanju? 

Edited by Dzudi
Link to comment
  • 2 months later...
Quote

 

Your Account is Temporarily Locked
 
We’ve detected suspicious activity on your Facebook account and have temporarily locked it as a security precaution.
It’s likely that your account was compromised as a result of entering your password on a website designed to look like Facebook. This type of attack is known as phishing. Learn more in the Help Center.
Over the next few steps we’ll walk you through a security check to help secure your account, and let you log back in.

 

 

Ne bi me mnogo tangiralo, nego se upravo izdogovarala sa jednim likom oko neke drustvene igre koju treba da mi posalje.

Link to comment
  • 1 month later...

Da pitam, možda neko ima pojma.

 

Napravio sam stranicu na FB ali se postovi na zid stranice ne vide iako je podešeno (ako nešto nisam loše uradio, a prešao sam opcije 100 puta) - da se  vide.

Any ideas?

Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

Da pitam, možda neko ima pojma.

 

Napravio sam stranicu na FB ali se postovi na zid stranice ne vide iako je podešeno (ako nešto nisam loše uradio, a prešao sam opcije 100 puta) - da se  vide.

Any ideas?

 

Da nisu u postovima linkovi sa nekih domena koji su zabranjeni na FB?

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...