Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

11 hours ago, Bujodrag said:

 

 

Svida mi se to to si napisala.

 

Ovih dana cu se videti s njom pa cemo napisati tekst za pesmu i obogatiti se.  :happy:

 

 

 

Hvala

 

 

:D

 

Kad ce knjiga? Moraces da nam odvojis potpisane primjerke.

Link to comment
4 hours ago, morgana said:

 

 

(...)

Moraces da nam odvojis potpisane primjerke.

 

 

Necu morati  

To zelim :) 

 

Ako bude prestava™ PPP ce dobiti ulaznice 

 

A ako bude hard copy slacu vam ih postom

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Sta je ovo, imam neki nalog na kome samo pratim klubove, kladionicu itd...i prvo mi traze broj telefona da mi posalju kod da bih ponovo usao na facebook (koristim ga svakog dana, ali nemam prijatelja), a zatim i fotografiju na kojoj mi se jasno vidi lice...Jel ovo neka zajebancija, neki virus....necu vise moci da udjem na Facebook? Ima li neko pojma o cemu se radi, ako im dam fotografiju, verovatno je sledece JMBG?

 

EDIT: Kazu bilo je sumnjivih aktivnosti sa naloga. Jes vala, pratim sportske dogadjaje i kad je koja utakmica.

Edited by Nesh
Link to comment

meni su to trazili za instagram, da odshtampam kod na beli papir i fotografishem se sa papirom tako da mi se vide ruke i lice i poshaljem kao dokaz nechega. posle mesec dana me sami pustili. nisam slala nishta.

sent from bubamoto

Link to comment
Just now, gospa buba said:

meni su to trazili za instagram, da odshtampam kod na beli papir i fotografishem se sa papirom tako da mi se vide ruke i lice i poshaljem kao dokaz nechega. posle mesec dana me sami pustili. nisam slala nishta.

sent from bubamoto
 

:laugh:

 

to  fb i insagram rade da bi sprecavali otvaranje duplih naloga 

Link to comment

Hoce da provere da li je to moj nalog tako sto cu im poslati fotografiju na kojoj se jasno vidi moje lice. Sa cime ce da uporede kad ja nisam objavio nijednu fotografiju. Sa fotografijama sa drugih naloga? Ne kapiram, poslao sam im neku zezanciju, kazu fotografija je premala, pokusajte ponovo.

Dobro, ne moram da imam taj nalog. Ili da posaljem fotografiju mog pokojnog dede?

Link to comment

Poslao sam dedu iz najboljih dana, kao Klerk Gebl :D, evo sta kazu:

 

Sada ne možete upotrebljavati Facebook

Trenutno pregledavamo poslani materijal.

Neprekidno radimo na sigurnosti naše zajednice, pa dotad više nećete moći upotrebljavati Facebook.

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

Ja sam Nesh, pa mi lakse pada to neš. :D

A vala, mogli su da traze i kilo cvaraka, nek se zakite s tim nalogom sto se mene tice. Kao sto rekoh, nije bilo nikakve aktivnosti, samo su mi stizale informacije o utakmicama i nagradnim igrama Maxbeta.

Jedina uteha je saznanje da je Facebook je bezbedan. Malo li je?

Edited by Nesh
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jedno pitanje: 

 

Malopre sam videla da ne mogu da objavljujem linkove sa svojih blogova..

 

Ne mogu da objavljujem u FB grupama, i u onim gde sam admin i tamo gde sam član. Ali mogu bez problema da objavljujem na svojim FB stranama ( imam dve, pošto imam dva bloga ).

 

Nisam dobila obaveštenje od Fejsbuka.  Šta mislite, o čemu se radi?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...