Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

On 13.7.2019. at 22:13, Tribun_Populi said:


68% šerholdera traži da Šećerbeg ide...

 

On 13.7.2019. at 23:56, desboj said:

Kad su oni skurcali?

 

Edited by Bujodrag
Link to comment
13 minutes ago, Jeremija said:

Fascinantno kako je MySpace brzo propao, negde 2008-me je bio na vrhuncu, i onda u roku od samo par godina postao irelevantan.

Smartphone era, nisu se snašli. Bilo bi zanimljvo uporediti taj njihov vrhunac u odnosu na broj korisnika interneta u to vreme, ali mrzi me sad da tražim.

Edited by mraki
Link to comment

Koristilo je, g+ više ni ne postoji.

Maltene su bili primorali sve korisnike gmaila da ga koriste, i to im se obilo o glavu. Neverovatno koliko su oni milijardi u razne proizvode uložili i koliko fejlova imaju.

Edited by mraki
Link to comment

Meni fejzbuk bio super do pre tri godine jer sam imao tri benda a od toga dva su bila FB aktivna pa je bilo zgodno za ugovaranje proba i svirki. Treći bend pola matorci. To sve mislilo da je internet opasan i zarazan. :ohmy:

A i bivša mi je bila aktivna kučkarka pa sam se branio od FB koliko  je bilo potrebno.  

 

Ali ćaletu sam instalirao desetku a imam je i na tabletu. 

 

Sve je to super. Stiskam dugmiće i ne mislim.

Milina.

Link to comment
2 hours ago, Zis said:

video završava 2018.Zar nije Google + u međuvremenu ugašen?

 

 

A jeste. :ohmy:

Bile notifikacije neke razne.

Mrdn'o prstom nisam, razliku primetio nisam. Dioptrija mi se samo malo promenila.

Link to comment
  • 4 months later...

Već drugi put u godinu dana Fejsbuk mi suspenduje mogućnost oglašavanja ...

 

Interesuje me da li zna neko mehanizam kako to Fejzbuk radi, naročito kada su u pitanju oglasi koji nisu na engleskom? Da li to oni rade isključivo po nečijoj prijavi ...?

 

Pri tom, moje objave i sajt na koga "bacaju" linkovi sadržani u oglasima ni u jednoj tački ne krše pravila oglašavanja ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...