Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

4 minutes ago, jms_uk said:

 

Contact info

Moj je potpuno prazan. Ne bi me cudilo da su posle cele frke malo i editovali sta moze da se skine.

 

Ja imam WP

 

edit: ovo ce tebe zanimati...

 

Quote

But Facebook clarified other things, as well. First, this behavior was only present on the Android version of its mobile app. Second, Facebook specifically asked for permission, albeit people didn't know the app would scrap phone and SMS metadata. Third, the contact list uploading behavior was optional and could be dismissed, so it was never forced on users. Fourth, it appears the phone call and SMS collection mechanism is tied together with the contact list syncing process. Users can learn here how to disable it, and go here to delete their previously synced data.

Al kao sto rekoh. Kad random lik moze da provali ovako nesto mogu da mislim sta se sve desava u pozadini.

Edited by katamaran
Link to comment

Malo cudna prica...

 

Saceka me par poruka od fb poznanice jutros. Kako sam joj odgovorio stize mi zahtev za prijateljstvo sa drugog naloga uz neku pricu kako su joj blokirali FB. Kako je mogla da procita poruku ako joj je blokiran FB?

Link to comment

I ja mislim. Eventualno ako je neki soft block zbog koriscenja vise naloga. Drugaru se to jednom desilo, moram da ga pitam da li je imao poruke za to vreme.

 

Po ovome izgleda da ne moze da odgovori na poruku(valjda) al sam 100% siguran da je procitala (seen + instant zahtev sa drugog naloga)

Link to comment

moguce je

mojoj prijateljici non stop blokiraju nalog, nesto kao banovanje na forumu

kod nje to rade zato sto suvise cesto deli oglase po raznim grupama, nju svako malo i neko licno blokira

 

edit: a uopste nije losa osoba, naprotiv

Edited by Sara
Link to comment

Ova vileni po fejsu od jutra do sutra. lajkuje, pravi neke stranice, pridruzuje se gomili grupa...

 

Sinoc mi kaze da su je izbacili iz neke grupe koju prati zbog posla, ja joj kazem da napravi nov nalog za to. Te poruke od nocas su bile kako joj ne radi net (mozda je dobila nov ip posle nekih radova, otkud znam)

 

Jutros joj odgovorim na to i mogla je da procita al zahtev stize sa drugog naloga. Nije nesto sto je napravila po mom mudrom™ savetu nego neki nalog od porodicnog biznisa.

 

Situacija je po svemu sudeci vrlo dramaticna al je trenutno zauzeta da mi kaze detalje. Ako se ispostavi da me lozi poslacu joj ovo

 

edit: voli da lazucka...

 

edit 2: ovo je cudna osoba.

Edited by katamaran
Link to comment

ova moja je divna, samo ima neki poremecaj vezano za pse lutalice, ne moze da podnese da su niciji i neudomljeni, povodom toga ona je aktvna i van fejsa ali na fejsu svaki dan pravi rusvaj, plus sve to krisom od muza i sina jer njih dvojica pokusavaju da je stave pod libelu, za sada neuspesno.

Link to comment

Znam (i volim) taj tip :)

 

Kamo srece da je to problem sa ovom mojom™

 

edit: sateliti ponovo jasu

 

Spoiler

 

 

Edited by katamaran
Link to comment
2 hours ago, Sara said:

ova moja je divna, samo ima neki poremecaj vezano za pse lutalice, ne moze da podnese da su niciji i neudomljeni, povodom toga ona je aktvna i van fejsa ali na fejsu svaki dan pravi rusvaj, plus sve to krisom od muza i sina jer njih dvojica pokusavaju da je stave pod libelu, za sada neuspesno.

Da joj ime ne počinje na D?

Link to comment
  • 1 month later...

treba ovo govno zagasiti. svako malo mi kao frenda predlozi lika kod kog sam nedelju dana najmio gajbu, pre nekih 5 godina, sa kojim nisam niti 1 mejl razmenio, imam njegovo prezime samo u 1 internet prepisci,( i to na gmejlu preko kog nisam otvorio fezbuk) i koji nema sanse da me je trazio na fb, jer ne verujem da se seca da postojim. plus mu je profil apsolutno neaktivan, ima fazon 20 frensa.

jedino ako govno ne trazi konekcije pomocu telefonskih razgovora i poruka od onomad, a to je vec prilicno spuki.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...