Jump to content
IGNORED

Filip Krajinović


El Mago

Recommended Posts

Filip je i dalje povredjen, kaze da ne moze da igra punom snagom (jer ga je bolelo kad je igrao te fjucerse i celendzer) i da se nada da nece morati na operaciju. Opet ce pauzirati (ali ne dugo), otkazao je neke celendzere iako je bio u MD zahvaljujuci zasticenom rankingu.

Link to comment

Stara povreda. Rame je u pitanju.

"Nadam se da neću završiti na operacionom stolu. Pokušaću terapijama da saniram povredu. Nije mi lako, stvarno sam bio na putu ka lepom uspehu, ali i ovo je deo tenisa. Treba da budem jak"
Posle sedam meseci je pokusao da igra, tri turnira, nije mu se dalo i odustao je od ucesca na turnirima dok ne proba to da zaleci
Link to comment
  • 8 months later...

Trenutno igra na fjucersu u Antaliji. dobio je WC pa nije igrao kvalifikacijedogurao je do 1/4 finala (danas igra taj mec)u drugom kolu pobedio naseg Bjelicu koji je bio 2. nosilaci prosle nedelje je vezao par pobeda...ako nastavi da dize formu, mogao bi da dobije WC za Serbia Open, makar za kvalifikacije

Edited by Далибор
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Komentari u Novostima, nikakvo čudo. Mada i Filipova izjava je bezveze, ne sećam se kad je to trebalo njega zvati u reprezentaciju :)
pa ako je marko đoković mogao da sedi uvek sa ekipom, mogao je i i filipal' totalno mi neverovatno da mu nisu dali we za so :o ... pa ako za to ne služi domaći turnir, onda odmah neka ga ugase, ionako nije nizašta <_< Edited by duda
Link to comment

Marko je sedeo kao navijač, nisam siguran da se Krajinović žali što nije navijao, više mi liči da je očekivao da dobije poziv kao igrač, mada možda i nisam dobro razumeo :)

Link to comment

pa on je spomenuo nešto kao ''da oseti atmosferu''.zbog toga mi se učinilo da bi bio zadovoljan i sedenjem na klupi sa ekipom, nekim sparingovanjem, itede

Link to comment

Da, ali ako će ga zvanično pozvati, onda moraju valjda nekog da otkače? Bozoljac je do skoro ipak bio mnogo bolji igrač, iako je retko igrao, ako nije i sada u polu-penziji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...