Jump to content
IGNORED

PPP real estate


DarkAttraktor

Recommended Posts

  • 6 months later...

ajd ovo je mozda, u stvari, pravi topik za ovo 

 

ako nekog zanima ili zna nekoga da ga zanima da iznajmi jednoiposoban (41m2) stan u zemunu, 22. oktobra, centralno grejanje, sveze okrecen, sa potpuno novom PVC stolarijom, neka me cimne na pm za fotke, cenu, i sve ostalo  :fantom: 

Link to comment

Potreban namešten 1.5 stan, najlepši što može, za što manju kiriju.

Okolina centra, van parking zona, ...

 

Srecno sa ovim uslovom. Najblize centru, nekom sirem, sto mi pada na pamet je ako se ne varam 29. novembar posle Cvijiceve, cini mi se da tamo jos nisu farbali u zeleno parking mesta i uopste ceo taj deo iza Cvijiceve pa gore prema groblju... Mada tu vrsljaju komunalci pa ako parkiras van ogranicene zone sledi kazna 5 soma (licno iskusio ove nedelje)... 

 

Evo i mapa, mozda pomogne: http://parking-servis.co.rs/cyr/mapa/

Edited by ducca
Link to comment

Srecno sa ovim uslovom. Najblize centru, nekom sirem, sto mi pada na pamet je ako se ne varam 29. novembar posle Cvijiceve, cini mi se da tamo jos nisu farbali u zeleno parking mesta i uopste ceo taj deo iza Cvijiceve pa gore prema groblju... Mada tu vrsljaju komunalci pa ako parkiras van ogranicene zone sledi kazna 5 soma (licno iskusio ove nedelje)...

 

Evo i mapa, mozda pomogne: http://parking-servis.co.rs/cyr/mapa/

Ima i Lekino brdo, Južni bulevar, ATŠ, Lion (deo iznad, Batutova do Cvetka)...
Link to comment

Bolje ziveti u centru zemuna nego npr na vracaru..odmak si u centru a bolji vazduh,prevoz,parrking,danube,taxi,pijac,cene,prodavnaje a mosh i peshke i da uzput zadremas..zemun nema bolje

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

imam dva pitanja

 

šta je to toplovod? jel to znači topla voda kad god hoću ili se gasi kad i grijanje?

 

a drugo, kako se koriste norveški radijatori? recimo, u poređenju sa ta peći, jel to izađe skuplje za stan ok 40 kvm?

Link to comment

imam dva pitanja

 

šta je to toplovod? jel to znači topla voda kad god hoću ili se gasi kad i grijanje?

 

a drugo, kako se koriste norveški radijatori? recimo, u poređenju sa ta peći, jel to izađe skuplje za stan ok 40 kvm?

 

 

Toplovod je ja mislim ovo drugo, ali nisam siguran.

 

Sa druge strane norveski radijatori su uzas sto se tice cene i grejanja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...