Jump to content
Willow

Bolesni what's up

Recommended Posts

eye of the beholder

išijas u najavine, ozbiljnovec nekoliko dana (nedelja) imam "dobre" bolove u leđima. U početku me je bolelo samo prilikom ustajanja i to neznatno,međutim vec nekoliko dana bol ne prestaje i u nekim trenucima kao da se spusti na butine (kao neki impuls) i uopšte nije prijatnoKakve su preporučene vežbe za "išijas", osim bazena?

Edited by eye of the beholder

Paprichica

Ja sam imala pre neku godinu. Isla sam da aerobik, nista spektakularno, ali mi je posle nedelju dve proslo i vise nikad nisam ponovo osetila nista. Fora je u tome da vezbas misice ledja, stomaka, nogu itd. jer se isijas dobije obicno kad si neaktivan neko vreme, ako dugo sedis, pa ti ti misici atrofiraju.Kreni da vezbas, jer ti nece proci samo od sebe, a bice sve gore. Meni je isto tako pocelo blago, pa me sve vise bolelo.E,da, kad pocnes da vezbas, mozda ce te prvo boleti vise nego ranije,ali bi posle trebalo da prodje.Znam jos i to da se ne preporucuje kretanje i vezbanje ako je to bas uzelo maha, nego tad treba da primas inekcije i da mirujes, dok se ne smiri, pa tek onda da pocnes da vezbas.A mozes da odes i kod lekara. :)

Idioteque

Od danas sam i zvanično vlasnik 1 hroničnog gastritisa! :wub: <_<

Zli Gli

Ne znam jel ovo spada odje posto nije boles', ali ajde.Igr'o fudbal u hali i posle nepunih 5 minuta pomracenje... da sad ne opisujem detaljno, reci cu samo da sam u pokusaju blokiranja (kako se ispostavilo - izuzetno traljavog) suta naskocio na loptu. 100 godina igram jebeno sranje, preziveo sam bezbroj divljackih duela, razne padove, kurac palac... da bi me ubila jebena lopta :Hail: Nije bas prijatan prizor pa mora u spojler:

uros_s78
ofkors - pogotovo prelaz sa vedrog na kisovito...
Say no more, isto i kod mene...

korindjar
Ne znam jel ovo spada odje posto nije boles', ali ajde.Igr'o fudbal u hali i posle nepunih 5 minuta pomracenje... da sad ne opisujem detaljno, reci cu samo da sam u pokusaju blokiranja (kako se ispostavilo - izuzetno traljavog) suta naskocio na loptu. 100 godina igram jebeno sranje, preziveo sam bezbroj divljackih duela, razne padove, kurac palac... da bi me ubila jebena lopta :Hail: Nije bas prijatan prizor pa mora u spojler:

Uf odvratno izgleda. Kako ce ti ici oporavak?BTW drugi video koji imas na jutjubu je razbijajuce dobar :lol: Edited by Hustler

Zli Gli

To je bilo u petak predvece, sad je vec dosta bolje i to bez da sam bio kod doktora ili kod dede kostolomca iz Macve koji je vec opravio neke moje drugove sa slicnim povredama. U subotu ujutru je bilo skroz kriticno i tu sam trpeo najjace bolove do sada u zivotu (lupao sakama o zid da mi bude lakse :mellow: ) ali posle toga je krenulo na bolje i sad vec mogu sam da setam. Mislim da je ovo slicna povreda onima kakve sam vec imao na basketu pa se nadam da cu za 7-10 dana moci opet da trcim i da igram, bar onako laganeze.Drugi video je zajebancija iz Zrenjanina, sa zadnjeg festivala piva. Inace jako retko izlazim, jos redje u diskoteke sa narodnjacima, pa se moralo zabeleziti. Mislim, Bane Bojanic :Hail: Ima jos 10-ak slicnih snimaka ali nisu pogodni za kacenje jer se sve bolje vidi :D

le petit nicolas

red alert!majnor pre desetak minuta popio doobar gutljaj malo razblazenog apotekarskog alkohola, iz case koja je bila namenjena za pravljenje "alkoholnih carapica" za mini-daltonku. prvo je kukao da ga pece (nisam mu dala vodu, staznam :blink: ), a onda je seo, i zagledao se u prazno, kao da je progutao zabu. i sedi.kopiram na vocap, pa ko se pre javi.pozps. problem resen na vocapu.

Edited by le petit nicolas

ToniAdams

morao si otici doktoru i insistirati da ti imobilise.ja sam se tako zajebo pre deceniju ipo na basketu, kurcio se, trpeo, dok ne prodje samo.sad iskace ko skakavac, sam od sebe.nadam se da nisi te srece.

Delija67

Ja sam jednom ovako izvrnuo zglob. Nisam isao kod lekara, a sanirao sam ga besomucnim plivanjem. Kasnije nisam imao problema.

Zli Gli

Jebiga, ne znam da plivam :D Na basketu sam imao po par slicnih povreda na obe noge s tim sto nikad nije izgledalo ovako brutalno (iako bi doskoci na neciju nogu iz vazduha trebali biti tezi od naskoka na loptu). Bilo mi je kriticno samo u subotu ujutru kad sam trpeo do sada nevidjene bolove, kao da me neko probadao nozevima po celom telu, pa sam udarao sakama o zid... posle mazanja Fastumom i jos nekim zajebancijama sve ide na bolje i otok je dosta manji (osim sto je sad sve plavo), hodam bez vecih bolova a mogu cak i da spavam.Iskreno, od petka do subote rano ujutru sam mislio da sam zestoko sjeban a sad sam vec optimista. Do sad sam se posle ovakvih uganuca oporavljao u roku od 7-10 dana pa se nadam da ni sad nece biti nista gore... mada me je i ovo prilicno sjebalo, planirao sam i na trcanje napolju jer ide lepo vreme, ali ajde.

ToniAdams

idi ti to snimi, svakako.(ako su vam popravili rendgen u mitrovaji :D)nije zgoreg da pocnes da nosis steznik na vreme, ako treba.

Zli Gli

Ne znam za rendgen jer nisam bio u bolnici brat bratu jedno 100 godina. Verovatno necu ni ici dok jednom zestoko ne najebem, a najebacu kad tad.Steznik sam pre nosio, bas posle jednog ovakvog uganuca na basketu, i ne secam se zasto sam prestao. Mozda zato sto smara umotavanje i odmotavanje skoro svaki dan...

najgori

tennis leg, a nisam uzeo reket u ruke u zivotutako mi i treba kad nosim gravis u mojim godinama umesto asics ili nike kao dr. house :)

korindjar

Urnisao rame na propadanju, a još malo i mogao sam da stavim "Čelik" za srednje ime na fejsbuku :(