Jump to content
Willow

Bolesni what's up

Recommended Posts

Аврам Гојић

Jako mi je zatitrao desni očni kapak pre oko sat vremena. Nagoveštaj ozbiljnog neurološkog poremećaja? Da li da počinjem da čitam "Potragu za izgubljenim vremenom" ili da se držim haiku poezije?

mei
Jako mi je zatitrao desni očni kapak pre oko sat vremena.
i meni, donji desni, ali povremeno i blago, ne jako. a i u glavi se okrece.

Willow

mene ova neuralgija baš onemogućava da iole korektno funkcionišem. bol je tu 24h dnevno, postojan i neukrotiv, kao da mi neko svrdlom buši rupu u gornjem delu desne lopatice. ne pomaže ni analgin, ne pomaže ni diklofenak duo, ne pomažu ni tihe molitve, ni Massive Attack, ni višečasovne meditativne šetnje zemunskim kejom i Ušćem. ovako nisam bio sjeban još od one upale uha, na prelazu iz 1991. u 1992.prvu fizioterapiju imam zakazanu za 1. decembar, znači još dve sedmice patnje i besanih noći.

Аврам Гојић
mene ova neuralgija baš onemogućava da iole korektno funkcionišem. bol je tu 24h dnevno, postojan i neukrotiv, kao da mi neko svrdlom buši rupu u gornjem delu desne lopatice. ne pomaže ni analgin, ne pomaže ni diklofenak duo, ne pomažu ni tihe molitve, ni Massive Attack, ni višečasovne meditativne šetnje zemunskim kejom i Ušćem. ovako nisam bio sjeban još od one upale uha, na prelazu iz 1991. u 1992.prvu fizioterapiju imam zakazanu za 1. decembar, znači još dve sedmice patnje i besanih noći.
ja mislim da je to 1 situacija za 1 konzumaciju.CM52~Marijuana-Snack-Food-Posters.jpg

viva
Jako mi je zatitrao desni očni kapak pre oko sat vremena. Nagoveštaj ozbiljnog neurološkog poremećaja? Da li da počinjem da čitam "Potragu za izgubljenim vremenom" ili da se držim haiku poezije?
tako je kod mene pocelo - titranjem ocnog kapka. sad mi se trese desna ruka. ozbiljni neuroloski poremecaj?

Аврам Гојић

ne valja.

Teja
Ma ce prodje, a i nema veze sa neurologijama. Aj nemoj se sada smejesh ( a i nema veze sa kapcima,barem ne ovim ochnim), ali meni pre pola godine ( i to bre u Francuskoj) utrnula leva shaka.Ne bash cela, al vazan deo. (nako,pola). I ja oddem nekada kod doktora, a on mi kaze da nezgodno spavam. cool.gif Celu tezinu glave ( a imam teshku glavu kao i narav) stavim negde na lakat i tako sam syebala neki vazan nerv.rekao je da ne maltretiram vishe taj lakat glavom, al to ne mozesh da regulishesh, tako da je i dan danaspola shake skoro pa mrtvo, al eto kuckam,nerviram se cool.gif

pachule
Jako mi je zatitrao desni očni kapak pre oko sat vremena.
Postovani, Ukoliko se takvo stanje nastavi u narednih nekoliko dana, javite se u nasu ordinaciju.Brzo i lako cemo resiti Vas problem.Pogadjate - botoxVidimo se uskoro

Morgenrot

Ima li ovde jos meteoropata, ili sam ja jedina koja kuka na ovo sasavo vreme?Odoh da se dopingujem nes-kafom <_<

jms_uk
Ima li ovde jos meteoropata, ili sam ja jedina koja kuka na ovo sasavo vreme?Odoh da se dopingujem nes-kafom <_<
ofkors - pogotovo prelaz sa vedrog na kisovito...

Аврам Гојић
ja sam oduševljen ovim novim vremenskim pojavama! meni je više smetao ovaj tronedeljni limbo - svi dani kao jaje jajetu, samo se prašina skupljala. Let it rain!

morgana

madona bolesno dobro izgleda u ovom spotu, na pravom je topiku :)

Leia
Riding high on a caffeine wave.
to nesto lose? :huh: