Jump to content

Bolesni what's up

Willow

Recommended Posts

Vracam se s posla veceras i zakacim patikom za malo izvaljenu plocu u trotoaru i prospem se koliko sam dugacak.

Pocepao pantalone na levom kolenu koje sam dobro odrao i posteno se ugruvao. Docekao sam se srecom na ruke, mada me boli malo leva, kao i raznorazni misici levog ramena i oko rebara (ne znam da li je od drski ranca koji sam imao na ledjima ili samo od toga kako se sam se naglo cimnuo i pao).

Moram da pohvalim sugradjane - cetvoro ljudi je odmah prislo da me pita kako sam, da li sam udario glavu, da li mi treba neka pomoc.

Sam ocistio i previo ranu na kolenu (posto nisam bezao sa casova PPZ-a, a i na poslu sam first aider :D ) ali osecam da ce sutra ustajanje iz kreveta da bude misicno bolno iskustvo. 

• Replies 3,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ToniAdams

336

• wall

252

• Frank Pembleton

169

• morgana

109

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Drž se Jmse!  

U najmanju ruku, samoizoluj se zorglube.

brt mili     aman bre srbine, pravac covid ambulanta

slepa živana

pa kad ne gledaš de ideš

ja sam isto na poslu to, first aider, od cele obuke, sećam se samo da postoji nešto što se zove - bočni koma položaj.

recimo da imam bend, tako bih nazvala bend. 

• Haha 1
  • 2 months later...

forumašice, treba da preporučim drugarici dobrog ginekologa koji govori engleski jezik i po mogućnosti ima iskustva sa liječenjem endometrioze, imate li neku preporuku? može i pm ako više odgovara.

edit, idealno doktorku

Edited by morgana

imao sam juce rekao bih upgrade-ovanu verziju paralize sna..

ko ne zna stae paraliza sna, ukratko.. mozak ti se probudi u fazi sna, telo ti je "zakljucano", ne mozes da pricas, al vidis u realnom stanju stvari koje ne bi trebao da vidis, tj koje je normalno da vidjas al u fazi sna..

samo sto dosta ljudi kasnije konta da je to ruzan san, pa ni ne znaju da su imali paralizu sna..

lm, bio sam juce lezao na boku, desna ruka ispruzena(supermen faza), glava prislonjena na tu ruku, i u fazi spavanja odjednom postajem svestan sebe i pozicijie gde se nalazim(s tim sto su mi oci ovaj put bile zatvorene), i tik nakon tog momenta, kao da je neke ravan(dimezija) prosla kroz mene, krecem da osecam neko prisustvu(standarno za paralizu sna elte) i telo krece da mi se odize od krevete, i kako se odize  ja bezuspesno pokusavam da se "otimam", al sto se jace otimam elektricitet postaje sve jaci i pocinje bela svetlost da seva, sve uz neki blagi dim, cak sam se i naprezeo da proverim dal e to stvarno dim(iako mi nos hronicno zapusen), srce mi pocelo ludacki kucati..

i to je trajalo nekih dobrih 30-ak sekundi gde sam jedno 2-3 puta isao gore dole nekih 15-ak cm..

i onda se budem tacno u toj pozi gde sam se i video, proveravam srce, gde je i dalje kucalo ludacki ko sto sam i bio osetio..

-saljivdzije bi rekle, to si prdnuo pa se odigao od kreveta

-bernard ljubas bi rekao da su to demoni nema sta lol

-al ja bi kazao da to de fakto ima veze sa vratnom kicmom i dal ukljestenjem nerava/zivaca, posto nakon toga osecam usporonest, kako da kazem omameljnost u tom vratnom delu kicme..

sad naucnici bi trebalo da ispitaju povezanost izmedju toga i zasto to dovodi do ovih "halucinacija" ili sta li je vec..

zasto to pricam ovde a ne doktoru, pa zato sto bi doktor rekao au sine pa ti se bodes.. u svakom slucaju ovde nece da skodi, a cim ne skodi, znaci da koristi... mda:fantom:

Kažeš da ti je nos zapušen? Bolest i premor intenziviraju taj jezivi trip. Moguća je i tvoja teorija al nešto se ne sećam da je kod mene bilo povezano sa vratom ili kičmom.

posledice problema sa vratnom kicmom su otezana cirkulcaija krvi,u nekim tezim slucajevima i ozbiljniji problem dotoka sveze krvi u mozak plus ako se u nekom polozaju pritisne karotida i eto ti halucinacija..

a o energetskim cvoristima i problemima da ne pocinjem :D

Filozof manijak

Sve je to zato što manje lep blizanac i dalje dovodi strane igrače, za razliku od lepšeg blizanca.

Šakula to ne može intimno da podnese, u konstantnom je unutrašnjem konfliktu i to neminivno dovodi do problema sa snovima. :nobles:

• Haha 1