Jump to content
Willow

Bolesni what's up

Recommended Posts

mustang
Posted (edited)

odmaraj i pij tecnosti

ja sam dobila rezultate, bas imam manjak d vitamina. verovatno zato imam problema sa misicima ... eto, i covek koji je na suncu moze da ima manjak...doduse ne jedem ribu ovde ni mlecne proizvode...dace mi na recept jer suplementi mi za pocetak ne mogu pomoci

i holesterol mi povisen, prvi put u zivotu, moram da vidim sta smem a sta ne smem da jedem i kako to da smanjim. kaze nije puno al ce i za to da prepise recept

Edited by mustang

mustang

samo da kazem da posle dva dana terapije sa vitamin d3, ja skoro ko nova!!!! nema vise da misici trzaju, cak i oko ...uhvatim ga par puta u toku dana ali nije vise non-stop. 

sad ne znam jel doktor malo pretera....daje mi 50 000 jedinica nedeljno...valjda me nece ubiti :laugh:

mislim da bi svi trebalo bar jednom godisnje da urade full blood work da se zna na cemu smo

Jumanji

Je l sam samo ja bolesna od "neke viroze"? :cry:

Ras

Jesi li bolesna bolesna, ili tek imaš neke simptome (curi nos, peče grlo, možda blaga glavobolja)?

Jumanji

Sada, danas, me bas uhvatilo. Pocelo u subotu uvece grlo da grebe, u nedelju vec kao zilete da imam i danas me ne boli, ali gornji resp.organi ohmg, curi na sve strane, i naravno imam glavobolju, i imam neku groznicu, jezu ceo dan, nemam T. Kasljacu posle ovoga sigurno, spustice se dole.

Sada imam dosta netipicne, ali moguce simptome

mustang

drz'se! :heart:

Frank Pembleton

Drži se!
Ne razmišljaj o virusu niko nije rekao da će "klasične" prehlade nestati...

... Shiit has hit the fan...

Jumanji

Ne razmisljam, samo se raspadam a znam da vlada svasta, sad kako bude.

Hvala oboma

dùda
31 minutes ago, Jumanji said:

Ne razmisljam, samo se raspadam emoji846.png a znam da vlada svasta, sad kako bude.

Hvala oboma emoji173.pngemoji173.png

potpuno te razumem

meni kao neka knedla u grlu već danima, kao da sam neku vunu progutala i tamo mi stoji :D

to je valjda moja panika, tako mali perica razmišlja kako virus uđe pa stoji u grlu :laugh:

imam neki hexoral rastvor, dobar je, to malo ponekad izgrgljam i pomogne mi

Frank Pembleton

Da, krenuće ljudi da psihosomatski imati "simptome"

... Shiit has hit the fan...

slepa živana

ja imam asimptomske simptome. nemam ništa, al sam ubeđena da sam kugonoša. još sad kad sam pročitala ono što je lo zingaro napisao za selo od 3000 gde su sve istestirali i našli gomilu pozitivnih bez simptoma... sad sam sigurna.

Ravanelli

Mene glava nesto kida i nos bio zapyusen, sto mi je redovno stanje izmedju zime proleca. Mislim da bih sledece godine mogao kod cika doktorke da mi da nesto od tih antihistaminika (ako se tako pise) da mi ublazi reakciju

Jumanji

To ti je sigurno nesto alergijski, krenulo prolece i tegobe oko polena jos pre mesec dana, plus zagadjenja...

kud u maglu Simoviću

muha, međed

✊🏻

Filozof manijak

Mene počinje da drma prolećna alergija, za sad sam lagano šmrkanje i svrabež očiju.

Biće zanimljivo kad se raskijam na ulici :ph34r: