Jump to content
Willow

Bolesni what's up

Recommended Posts

nisam ja

Jese jeza otkočila? 

ivy
On 17.1.2020. at 1:10, Tihajeza said:

Ovo je sad 10x gore. Ne mogu da stojim, ležim, a evo ni da spavam...

Ovo je ili neki novi disk ili ko zna.

Da li vredi ići kod kiropraktičara, dok ne snimim novi magnet? Ako neko zna dobrog, neka mi baci pm, da makar mogu da prohodam, pa ću gledati šta dalje.

mislim da kiroprakticar ne bi trebao da radi ni dok je upaljeno...mozda da odes u hitnu da ti daju inekciju neku?

a kiroprakticara da praktikujes za sredjivanje toga a ne samo akutno kad zaboli..

darling

jel uklanjao neko keratoze/papilome/bradavice u privatnoj radinosti, a da je bilo relativno povoljno? 

čekmeže

Šta fali državnom, nemoj kod kapitalista.

edit

osim ako po privatnom radinošću ne misliš na ove što rade po kućama, znao sam jednu babu što skida bradavice bajanjem na mlad mesec ali više je nema.

Edited by čekmeže

kud u maglu Simoviću

pokušaj sa nečim što se zove bifonazol, prave ga inprodaju apoteke beograd

darling
9 minutes ago, čekmeže said:

Šta fali državnom, nemoj kod kapitalista.

probala sam vise puta, al nemoguce je stici na red. 

pogledala sam bifonazol, pise da je antifungal, no ovo nisu gljivicne izrasline, vec neki virusi i zadebljanja po kozi, to su ona sitna suva grozdja po vratu, ili ispod grudi, i fleke koje lice na mladeze, al nisu mladezi, koje imamo mi ljudi posle 40, vesnici starosti.

sprzavaju se radio talasima. u dzordza vasingtona jedan sprz 50ak dinara, po jednoj seansi rade max 10, al treba prvo stici kod doce, da bi se dobio uput za radionicu. nemoguca misija. 

Edited by darling

čekmeže

U petak sam uklonio bradavicu u privatnoj ustanovi, imam neki popust, kontam da je regularna cena oko 10 hiljada.

Danas sam uklonio mladež u državnoj bolnici u Mitrovici, sve se može završiti za nedelju dana, od uputa do intervencije, ja sam pomerio na dve da se psihološki pripremim :D. Košta nula dinara.

darling

e, na primer, kad sam imala mladez koji sam htela da uklonim, to nisu radili u dzordza vasingtona, nego sam isla privatno, al sam iskoristila to sto sam uspela da dodjem do ordinacije da bi mi rekli da ne rade mladeze, da uzmem uput za papilome.  nije besplatno, uvek se nesto plati, i ne moze sve odjednom, nego po 10. ja sam uradila tih 10 i posle nisam isla. 

onda, kad sam godinu dve kasnije skidala mladez kod privatnika, dobra doca me je uspust ispikala po celom telu i resila me svega, i to sve zajedno za histopatologijom mladeza je bilo oko 100 eura. 

sad gledamo drugarica i ja gde da odemo, na odrzavanje, al gde god smo kliknule, sve je preskupo za to sto nam treba. glupo je da platim 5000 za tri izdanka papilomca. ni tih 10000 za bradavicu nema nikakvog smisla. 

Edited by darling

Caligula
On 17.1.2020. at 1:10, Tihajeza said:

Ovo je sad 10x gore. Ne mogu da stojim, ležim, a evo ni da spavam...

Ovo je ili neki novi disk ili ko zna.

Da li vredi ići kod kiropraktičara, dok ne snimim novi magnet? Ako neko zna dobrog, neka mi baci pm, da makar mogu da prohodam, pa ću gledati šta dalje.

Bapski lek: kantarionovo ulje obloga, dakle da se upije kroz kozu do diskova.

Kaze covek diskovi se "pune" i postaju elasticni, puste zivac. Tvrdi da pomaze ako je vernik uporan.

Tihajeza

Hvala!

Slab sam ja vernik kad trbušnjak/leđnjak kukavni ne uradim 6 meseci. 

Metnula me doktorka na neke struje, ultrazvukove, pa će probati da "namesti". Posle toga, svečano izjavljujem da ću vežbati/plivati/mazati kantarion. 

Btw, imam prolapse i okoštavanje. Kaže da je to pisalo i na nalazu iz 2011., ali nalaz je pisan klingonskim pa ga nisam ni čitala. Razumela sam tada "moraš da vežbaš" i to je to.

bradilko
20 minutes ago, Tihajeza said:

Hvala!

Slab sam ja vernik kad trbušnjak/leđnjak kukavni ne uradim 6 meseci. 

Metnula me doktorka na neke struje, ultrazvukove, pa će probati da "namesti". Posle toga, svečano izjavljujem da ću vežbati/plivati/mazati kantarion. 

Btw, imam prolapse i okoštavanje. Kaže da je to pisalo i na nalazu iz 2011., ali nalaz je pisan klingonskim pa ga nisam ni čitala. Razumela sam tada "moraš da vežbaš" i to je to.

kad prođu bolovi radi plank. meni to pomaže. ima onaj klasični i bočni i kad su leđa okrenuta 

darling

moj ortak se sjebo kad je fristajlovo plank u kucnoj radinosti, spazam ledja i nesto s kicomom, sve u svemu tri meseca oporavka pod medicinskim nadzorom. i dalje radi fizioterapeutske vezbe za kicmu pre treninga u dzimu (gde isto ne radi sve, nego ono sto sme). ko ima problema s ledjima bolje da radi s nekim ko zna sta radi, nije tako jednostavno.

Ravanelli

Kolege s posla s diskus hernijom krenule kod nekog kiroprakticara. I ovom jednom bilo skupo da breči po 50e za svako namestanje i nadje nekog lika sa tipa kupujemprodajem za 20e

Ovaj ga namesti tako da je 2 meseca lezao u bolnici, 4 meseca kucno lecenje, od cega 2 nepokretan i koristio patku kao wc. Ukupno 6 meseci van pogona

Najjaca kazna je bila sto ga je cuvala tetka koja je gledala farmu pa je poceo da ludi i jos dodatno da potrosi pare i kupi tetki tv za kujnu

Edited by Ravanelli

Tihajeza
2 minutes ago, Ravanelli said:

Kolege s posla s diskus hernijom krenule kod nekog kiroprakticara. I ovom jednom bilo skupo da breči po 50e za svako namestanje i nadje nekog lika sa tipa kupujemprodajem za 20e

Imam čvrstu preporuku, od lika kome 1000% verujem (koji i sam ima prethodna iskustva sa doktorima šalabajzerima).

Doktorka sa VMA, cela Srbija je zna, njega digla iz mrtvih i sl.

ToniAdams

ja sam cuo za nekog doktora sa vma koji je istim putem krenuo i kao da je dojaja.

aj drzim fige, mozda te pitam za koordinate.