Jump to content
Willow

Bolesni what's up

Recommended Posts

Frank Pembleton

Može i dijabetes...

...shiit has hit the fan...

precog

moze bit samo da je drma trema?

slepa živana

meni se nekad tresu ruke kad dunem, valjda se desi nešto s pritiskom.

možda vari.

precog

pa ne duvaj u ruke :Jova:

bradilko

jebem ti planove za vikend od 36 stepeni. nista od svega. upala. bole me ushi, panklav! moram da  popijem sad koje pivce jer nema nista danima. ee muko teska li si!!

mustang

well...dokusurio me tempo zivota i prehlada koja vlada. plus alergije. a vruce mi je, mozda imam temperaturu, da mogu kozu da skinem sa sebe...mrzim kad sam kilava. al dobro, da malo usporim i ja. 

Edited by mustang

ivy

i ovde 1 prehlada a nisam je imala godinama..nije strasno samo nervira..ali kuvano vino je way to go :P

pt 2.0

3-dnevni zdravstveni horor.

moguče da sam oborila neki svetski rekord u broju :puke: po danu, a da to ni ne znam.

danas, konačno, nešto bolje... 

ArleKino

Pojedoh sinoć neku sjajnu jahniju no bila je previše dobra da bi dugo ostala sa mnom. Imam dojam da sam svakim povraćanjem izbacio i po litar krvi, toliko života u meni jutros nema. 

Da stvar bude gora, i suprugu je isto tako neko meso uništilo. Ozbiljno sumnjam da je ovaj ženski vragolasti Denis od našeg potomčeta uspio nešto da nam stavi u hranu.

Tihajeza

Diskus hernija ponovo jaše. Ulazim u četvrtu nedelju ukočenosti/ poluukočenosti, u boljim danima mi treba par minuta da iz sedećeg pređem u uspravni polożaj.

Ne plivam već skoro tri godine, vežbe kod kuće na presekoke (čitaj 7 dana radim, pa 3 meseca ne), a sedim ceo dan, taki mi posao.

ToniAdams

jesi snimila pa sigurno znas da je diskus hernija?

ja imam slicne simptome i izgleda da je problem u sumanutoj napetosti misica, tu, jednoj nozi i u ruci.

Tihajeza

Jesam, magnet, pre 9 godina.

L4-L5 i L5-S1 još tada nisu postojali. Nema šta da gledam više. Rekli mi i onda: Muskulatura trupa treba da se održava u tonusu i jedino to će da drži telo bez bolova.

Išla redovno na plivanje par godina, 3 do 4x nedeljno i to je šljakalo, a onda ... (izgovori, izgovori, pod izgovor čitaj dete, izgovori...)

ToniAdams

jbg