Jump to content
Willow

Bolesni what's up

Recommended Posts

lostfanforever

ne znam sta se to desava sa mnom vise jedem, a pocinjem da dobijam na kilazi angry.gif svaki savet je dobro dosao

Edited by lostfanforever

Nicol

ovisi koja si krvna grupa i Rh faktor...

Аврам Гојић

Juce sam imao nekakvu cudnu groznicu koja je dosla veoma brzo i isto tako otisla. Da ne znam da je nemam, mislio bih da imam malariju. I danas sam nesto krhak, to je valjda posledica te groznice.Ima li mi spasa?

bus

Preždrao sam se i sad me čupa želudac. Grrr. :bulimija u začetku:

Grunf
Juce sam imao nekakvu cudnu groznicu koja je dosla veoma brzo i isto tako otisla. Da ne znam da je nemam, mislio bih da imam malariju. I danas sam nesto krhak, to je valjda posledica te groznice.Ima li mi spasa?
sasvim sigurno nema, mozda bi ti jedino velecasni precog mogao pomoci recima utehe.

Pikoleta

malo tuge, malo bijesa, mislim da moje dusevno stanje, dobija neko novo izdanje :s_d:

Aleksija

.

Edited by Aleksija

FranziskaKafka
Juce sam imao nekakvu cudnu groznicu koja je dosla veoma brzo i isto tako otisla.
Drhtavica, ripila temp na 38,6 za sat vremena. Onda odjednom prestalo sve da boli (iako je ostala temp). Pa pocela da pada od paracetamola. Posle 3 sata sam mogla da igram.Hoce li i veceras biti tako? :unsure:Btw mislim da sam hronicno in love, to mozda ima veze. :blush:

LaRicca
možda bi, umesto tog "kukalishte", bilo lepše reći "патоvocap", "patocap" ili nešto u tom stilu.
Хипохондрилиште? :)Јако ме боли грло од хладне киселе воде. Покушаћу вечерас са жалфијом, па ћемо видети...

nisam ja

izlazi mi groznica :mad: madjarski gelovi su pocrneli, a aciklovir koji je trajao do juna '06 josh uvek dobro izgleda.

jms_uk
mada razmisljam i o tome da nabavim stap i vikodin, al to vise radi seksipila.
:) :wub:

3opge
Riding high on a caffeine wave.
koga?