Jump to content
IGNORED

Prsti, prsti bela staza!


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Toplo preporucjem club A za one koji vole kop. Sobe su stare, kupatila  djoka ali duseci i posteljina, jastuci sve novo. bolje spavam nego u bellagio hotelu. Sve je cisto i ono sto me je najvise odusevilo, osim dobre hrane za dorucak i popodne kuvarskih specijaliteta, jeste osoblje hotela! Dala bih im 10zvezdica! Kao kod kuce se osecam, kao da su svi oni deo famElije, sjajni profesionalci. Od cistacica do sefa sale :D.... 

 

Za iznajmljivanje skija preporucujem Radeta, odmah pored Stiva :lolol:, nalaze se iznad Gray hotela. U grey sam samo okrenula ledja, i otisla bez da dozvolim da mi dize pritisak koji je vec krenuo na gore. Ti ces meni attitude koliko puta smem da menjam skije sa daskom.... 

Kod radeta sve moze i rakijicu dobijes da se okrepis :laugh:. Ono kad prepoznas tvoje ljude :D:wub:

Link to comment
  • 6 months later...

I tako, završava se još jedna tužna skijaška sezona down under. Sve skupa poklopilo se možda nedelju dve na početku da je na planinama bilo dovoljno snega i da nismo bili zatvoreni. Nisam otišao jer sam bio lenj da se testiram (vakcinisan sam, ali je testiranje bilo obavezno za ulazak na skijališta), pravio sam se pametan kao biće gužva, čekam avgust i hrpu snega, čekam sunčan dan... i tako mi i treba :sad:. Kolege koje su tad reagovale kao da kuća gori su se fantastično nažžžkžžžkali, jedan u VIC (Hotham), drugi u NSW (Thredbo). Kažu milina, praktično cela planina samo za njih, skijaški suvisneg san. 

 

Ništa, ostaje mi da gledam stare fotke i skijam u lavoru. A da, ne može da se skija u lavoru. Evo, zadnji put (avgust 2019.) sam proročki video prazne skije na praznoj planini. Ništa žžžk žžžk, samo muk. Venem kao cvet, first world cmoljim kao Naomi Osaka.

 

20210905001.thumb.JPG.a52574c24c364ba210ed8cfb856fa2b1.JPG

 

 

Link to comment
  • 1 month later...

U stvarnosti je cak mnogo gore nego sto tekst opisuje, kao neko ko decenijama posecuje ovu planinu, mogu da kazem da je u pitanju unistavanje (kriminal) koje je nepovratno i kao takvo gore od ostalih stala koja ostaju iza ovog sljama, iz kojih ce se govna jednog dana nekom rekom vec oprati. 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
  • 2 months later...

Zlatibor utisak prvi dan 

Greota sta su uradili od planine, toliko se grade zgrade, ne znam samo kako ce sa infrastukturom 

 

Hotel Grand Tornik, mi smo u kao suite, hotel sa 5 zvezdica. Zvala odmah sobarice nije usisano od prethodnih gostiju, budj oko lavaoba u kupatilu, budj u tus kabini i slag na tortu dlake na posteljini. Ja sam inace poslednja osoba koja se zali, meni samo da su krevet i jastuk dobri, mogu da spavam pod satorom ali i po pravim hotelima sa 5 zvezdica. 

E onda je dosao dorucak. Ima gomila hrane al za mene puter i med je vec bilo problem. I dok se trazi maska da se udje da se jede, nema nikakvog reda a med se drzi u velikim teglama gde svako ceprka sa svojim priborom! Ja u soku jer deca pipaju one med tegle prsticima, zene probaju kakvi su, mislim katastrofa. Trazih da mi donesu mala pakovanja meda, oni mi naplacuju to. Cena za vece sto placamo je oko 400 evra. Ok, platim dva paketica 60 dinara. Onda nema masine za cedjenje soka. Okej naplatise mi i to 500 dinara. Vec sam trazila sefa sale da porazgovaram sa njim, koji je cuo moju zalbu i prenece direktoru. O kolacima na svedskom stolu, neki skrob, dok u restoranu su normalni kolaci.  Za rucak neka jeftina mesista, nigde ribe al ima sardine u konzervi. Mislim, wtf?!?

Ne ocekujte ciscenje puteva, niti da je friendly za setnje. Mora se ici glavnim putem gde idu auti. U svakom slucaju sve je precenjeno, ali puno ljudi sa malom decom.   

 

U svakom slucaju, kako direktor hotela sutra bude odreagovao zavisice i moj review sto cu ostaviti.

 

 

 

 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Narravno, jet leg sam, pa sam otisla u 4 ujutru da jedem, bila budna do 7ujutru. Razbudila osoblje, bilo mi zao al bas sam bila gladna. Valjda ce i to brzo da prodje

Edited by mustang
Link to comment

Da nije ovog epskog cirkusa sa Novakom, tacno bi se zapitali kakav je to mentalni spoj i bizar koji nekoga navodi iz Kalifornije da skija na Kopu i onda da se zali na uslugu. Medjutim, ludilo u Melburnu baca sve u senu.

Link to comment
20 minutes ago, Moća said:

Ne pratis fabulu nije Kop nego Zlatibor a i u pravu je ako je vec platila koliko je platila onda nemoj da se cigancite sa hranom.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

Isti k...c.

 

 

Edited by Poludziber
Link to comment
2 hours ago, Poludziber said:

Da nije ovog epskog cirkusa sa Novakom, tacno bi se zapitali kakav je to mentalni spoj i bizar koji nekoga navodi iz Kalifornije da skija na Kopu i onda da se zali na uslugu. Medjutim, ludilo u Melburnu baca sve u senu.

 

Ti si mi isto na ignoru odavno 

 

 

Jbga, jednu majku, sestru i sestricinu imam. Lakse meni  njima da dodjem, nego oni meni. Mala smo porodica i trudim se da sto vise mogu provedem vremena sa njima, pogotovu sa malom.  Valjda ce sad tvom plitkom pilecem mozgu nesto od ovoga dopreti.  

 

Bizar ti zivot.  

 

🖕

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...