Jump to content
IGNORED

Prsti, prsti bela staza!


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jel bio neko u skorije vreme na Goliji na zimu? Idem sa familijom za par nedelja na produženi vikend,  pa me zanima šta da očekujem. Rentamo kuću na Odvraćenici, oko 1km od hotela Golija. Gazdarica kuće kaže da ima snega, da 3 ski staze rade, da ima i da se renta oprema. E sad, da li je to sve user-friendly ili je više za napredne entuzijaste? Kakve su staze? U kakvom su stanju liftovi? Ja sam, recimo, osrednji početnik sa iskustvom, gospoja malo početničkiji početnik (nije nam prvo skijanje), a voleo bih i stariju klinku (4god) da privolim da makar proba da stane na skije. Šta očekivati?

 

Naravno, biće nama lepo i bez skijanja za tih par dana, samo da bude snega, a ne blata :) Btw, ima li gde na netu da se vidi visina snega na Goliji na dnevnom nivou?

Link to comment
  • 4 weeks later...

 

Ohh, whoopsadaisy! Don't worry, she's not hurt. Just getting the angle for that perfect spring tan...

 

Rado bi se Pera tako razgolitio i izvrndupio u montagnes, ali nažalost može samo da se loži preko jućuba. Ima li ko da planira prolećno skijanje? Ajde javi se pa da ti zavidim iz sve snage :)

Link to comment
  • 5 months later...
14 hours ago, Moracikus said:

Kako bjese MtBuller danas?

 

Bješe odlično, hvala na pitanju :). Radni dan i prošli školski raspusti pa nema gužve, milina. Temperatura oko nule, sneg se dobro držao ceo dan bez pretvaranja u Buller trademark kačamak. Bilo je sunčanih intervala, ali i magle, posebno pri vrhu. Vetar slab, na donjim delovima planine neosetan. Preporuka: zelena Burnt Hut za razgibavanje, plava Wombat za zagrevanje, crna Men's Downhill za ozbiljan izazov. U nastupu euforije sam poverovao da sam dostojan da probam Wood Run (crna nepeglana staza sa baš velikim hupserima), o jadu sam se zabavio dok sam se spustio.

 

20190813001.JPG.baddc74fca23bdc1ee96d02299ef8c95.JPG

 

20190813003.JPG.718aa882e0fed90d82a6b5830b714ada.JPG

 

20190813002.JPG.fa2a06c484dafb86bd820e305a727850.JPG

 

20190813006.JPG.af241941866f08ea0ebfefa114cdaf9c.JPG

 

20190813004.JPG.ab87a4d902ef30c97c8e334b3cf0f222.JPG

Link to comment

Lijepo lijepo. Vidio ja ne prkosis Noskicu sto znaci nema te na poslu.

Previse sam zauzet bizmisom, a vikendom mi se ne ide, tako da moram cekati Septembar.

Ovoga puta idemo nadam se na Mt Hotham

Edited by Moracikus
Link to comment
  • 2 weeks later...

Prošli put sam uzeo sickie, ovaj put se dobri šef složio da radim od kuće. Ko vredno radi od kuće taj i poblesavi, neka mi Jahorina i Nedžad Salković ne zamere ovo skrnavljenje. Jedna je Jaha i njene jelkice. 

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...