Jump to content
IGNORED

Hajduk


Otto Katz

Recommended Posts

evo cale me tera da napisem, dok pijemo spricer, da je brane oblak bio brzi od lopte a da je vukas bio bolji dribler od dzaje.@zungul i mrdja , fala majstori na lepoj porodicnoj veceri. nasao sam i lutku Ivica Surjak koju je matori kupio u splitu sredinom `70-ih, da me odvrati od prelepe crno-bele boje. :lol:

Link to comment
evo cale me tera da napisem, dok pijemo spricer, da je brane oblak bio brzi od lopte a da je vukas bio bolji dribler od dzaje.@zungul i mrdja , fala majstori na lepoj porodicnoj veceri. nasao sam i lutku Ivica Surjak koju je matori kupio u splitu sredinom `70-ih, da me odvrati od prelepe crno-bele boje. :lol:
pitaj starog za žungula, garant će suzu pustit :lol: pozdrav starom sa "starog placa"
Link to comment
E, da, zar ne mislite da smo vam (CZ) poklonili taj trofej Maršala i da bi realno trebao da pripadne nama kao klubu koji je osvojio najviše puta kup...
:lolol: ^_^ Sticajem okolnosti bio sam na posljednjem finalu takmičenja za najdraži trofej. Nisam mogao vjerovati. Priča o osvajanju, odnošenju i skrivanju pokala je dostojna scenarija Miljenka Smoje. Vidim Borisa Dvornika kako hoda tamo-amo po brijačnici i razmišlja kud da ga skloni.
to nije jedini klub koji je ukrao barem jednu titulu
Velez - Hajduk 5-0
Dobro Borise, izronio je Stari, izronit će i Rođeni jednog dana.
Link to comment

[quote name='Milosh76' date='Nov 13 2008, 10:56' post='4 Nije dzaba Hajduk jedini klub sa pozitivnim skorom protiv Zvezde iz bivse velike cetvorke, rivalitet je mozda bio i veci nego sa Dinamom, Partizan je van konkurencije, na[/quot Za vrime EX-YU lige jedini pravi derbi je bija Hajduk-Zvezda (po mnogim mišljenjima).partizana je malo ko doživljava,a Dinama pogotovu ka ozbiljne protivnike.Zato Hajduk i ima pozitivan skor sa Zvezdon...Po meni 70-tih godina najlipši balun je igra Hajduk i Velež...

Link to comment
pitaj starog za žungula, garant će suzu pustit :lol: pozdrav starom sa "starog placa"
pustuja san i ja suzu kad se sitin naj igrača one generacije(al ruku na srce bez Jure Jerkovića nebi ništa bilo)
Link to comment
pa sto onda mi imamo pozitivan skor sa hajdukom. a cale kaze da je najlepsi fudbal igrala mlada reprezentacija SFRJ`kad su igrali 10-orica iz partizana i zvonko bego.
govorin ti da nami Partizan nije bija napet...nisan se ni rodija kad je Bego igra pa nemogu reć,al virujen na rič
Link to comment

istina bog hajduk je teško izlazia na kraj sa Partizanom i to pogotovo u Splitu.I još je karakteristično da bi uvik padala kiša.Kada bi gledao raspored na početku sezone odmah si znao da na datum derbia sa Partizanom je kiša.Pa partizan je uzeo Trofej marjana prvi nakon dominacije hajduka.Bilo je to 78.Ja bio na utakmici,Isto je bila kiša.Sićam se da je šurjak dao Boroti gol preko cilog igrališta jer je Borota po svom običaju krenuo u laganu šetnju prema centru.

Link to comment
govorin ti da nami Partizan nije bija napet...nisan se ni rodija kad je Bego igra pa nemogu reć,al virujen na rič
1976 nam je bia ite kako napet.Ma velika četvorka je bila zakon, klubovi na koje se najviše pališ.Ali za Hajduka je Zvezda bila nešto više a pogotovo kada bi se igralo u Splitu.
Link to comment
1976 nam je bia ite kako napet.Ma velika četvorka je bila zakon, klubovi na koje se najviše pališ.Ali za Hajduka je Zvezda bila nešto više a pogotovo kada bi se igralo u Splitu.
Kako ti, navijac kluba koji je uvjek gajio lijep fudbal i bio gotivan mnogima u ex yu, mozes da navijas za Liverpool? :unsure:
Link to comment
1976 nam je bia ite kako napet.Ma velika četvorka je bila zakon, klubovi na koje se najviše pališ.Ali za Hajduka je Zvezda bila nešto više a pogotovo kada bi se igralo u Splitu.
Pa sićaš se 6-1 ,ako se dobro sićan Zveda dva kola posli(ili prije) ih rasturi4-1,ali od te godine vrime se miri po Maksimoviću....to smo in morali vratit za 71 :lol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...