Jump to content
Molder

Tražim film...

Recommended Posts

nixolaus

Hvala, Ajante. Ziv bio.

BraveMargot

Ruski film, gledala sam ga na tvu negde 90ih, glavni likovi su propali glumci koji zaradjuju novac iduci po provincijskim vasarima s polu-improvizovanom predstavom u kojoj imitiraju bivse sovjetske vodje - Lenjina, Staljina, Hruscova. Angazuju ih kao zabavljace neki novokomponovani ruski kriminalci, neki od vodja se previse uzivljavaju u svoje likove i nece da trpe maltretiranje, to kriminalcima na kraju dokurci i sve ih pobiju.Zna li neko kako se zove ovaj film, zelela bih da ga nadjem i opet pogledam?

stoka

Jel znate gde u Beogradu može da se nabavi prvi srpski dugometražni crtani film "Tehnotise" u DVD izdanju? Izlazak ovog DVD-ija je bio najavljen još sredinom decembra ...

sherman
Jel znate gde u Beogradu može da se nabavi prvi srpski dugometražni crtani film "Tehnotise" u DVD izdanju? Izlazak ovog DVD-ija je bio najavljen još sredinom decembra ...
15. mart

zorglub

Film u kome se, nakon 10-ak godina kome devojčica, sada devojka, jedina preživela iz kolektivnog samoubistva nekog hipi-kulta, budi, ali uz košmarne halucinacije koje prate prava ubistva? Please, please, please... Tražim naslov ne toliko zbog filma, koliko zbog pesme iz uvodne špice...Edit: Našao.

Edited by zorglub

Tale

Gde ovo da nađem?!

Hanna's War (1988)

Edited by cika tale

Boycie

Trazim neke dobre utopije, ove sam vec pogledao- Brazil- 1984- THX 1138- Fahrenheit 451- The Island- Minority Report- Children of MenTako neki taj zonfa :)

wayward
Trazim neke dobre utopije, ove sam vec pogledao- Brazil- 1984- THX 1138- Fahrenheit 451- The Island- Minority Report- Children of MenTako neki taj zonfa :)
Мислиш антиутопије? :)

MocaVukotic

plink plonk

Edited by MocaVukotic

Ajant23

Ma, nego da mu ne pišem samo Šlendorfa... Da bude barem još jedan :D

MocaVukotic

ne, moja greška, istripovao sam da tražiš taj torent