Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

3 hours ago, Tihajeza said:

Nije bila serija. Samo film.

Moja luda sestra je volela da se maskira u Spomenku, Radmiiiiilovu domaćicu (koju btw glumi Branislav Zeremski), slikala se tako u automatu za slikanje i poklonila mi za rođendan.

Nije to bio Bane Zeremski, već Saša Petrović, sarajevski glumac (Audicija, Hajde da se volimo 2, Vratiće se rode...).

I nije bila serija.

  • Hvala 2
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
On 15.10.2021. at 9:59, אַף אֶחָד said:

E, jel moze neko da mi pomogne. Film, thriller, od pre 15-20 godina. Serijski ubica je u pitanju (koliko se secam), nekakva osveta je motiv, a ubica je zena. Ima neka scena gde ona trci po kisi pod (zutom?) kabanicom i trci kao da je atleticarka (detektiv nema sanse da je stigne). Mozda je francuski film?

Ovo ti je Les rivières pourpres https://www.imdb.com/title/tt0228786/?ref_=nm_flmg_act_65


Ako si jos uvek u potrazi :D

a ja trazim od brace crnogoraca Ispod mosta, među stijenama - Lowdown https://www.imdb.com/title/tt5928676/?ref_=nv_sr_srsg_0

Ne znam zasto mi je zapao za oko ali bih bas voleo da pogledam ovaj film... 

Edited by Blojler
Link to comment
33 minutes ago, FPLS said:

 

Izgleda da ga nema nigde po internetima, ali ako ti nesto znaci, gledao sam ga svojevremeno u sava centru i zaista nije vredan paznje.

hvala ti, izbrisano iz zelim pogledati foldera

Kad vec resavas neostvarene zelje, u srednjoj skoli bila jedna Jovana... 

  • Haha 2
Link to comment
  • 3 weeks later...

Pre neki dan mi je bio flashback filma koga sam gledao pre jedno 20 godina, a možda i više, i nakon potrage po netu nisam mogao nikako da nađem.

 

Elem, mislim da je špansko govorno područje, nisam 100% siguran, radi se o nekom starijem zanatliji, mesaru ili vlasniku kafane, koji mrzi diktatora svoje zemlje. Jedne noći dolazi tajna policija da ga pokupi i načine od njega dvojnika, jer realno i liči. Daju mu ulogu da ide na opasne skupove umesto njega. On uspe da dođe nazad do svoje žene i sretne se na kratko vreme, objasnivši joj kako je nestao i da će uvek, kada bude na nekom događaju, da povuče sebe za ušnu resicu i da joj poruči da je to on i da misli na nju.

 

Bilo ko? Poznato? :happy:

Link to comment
11 minutes ago, enfant terrible said:

Pre neki dan mi je bio flashback filma koga sam gledao pre jedno 20 godina, a možda i više, i nakon potrage po netu nisam mogao nikako da nađem.

 

Elem, mislim da je špansko govorno područje, nisam 100% siguran, radi se o nekom starijem zanatliji, mesaru ili vlasniku kafane, koji mrzi diktatora svoje zemlje. Jedne noći dolazi tajna policija da ga pokupi i načine od njega dvojnika, jer realno i liči. Daju mu ulogu da ide na opasne skupove umesto njega. On uspe da dođe nazad do svoje žene i sretne se na kratko vreme, objasnivši joj kako je nestao i da će uvek, kada bude na nekom događaju, da povuče sebe za ušnu resicu i da joj poruči da je to on i da misli na nju.

 

Bilo ko? Poznato? :happy:

https://www.imdb.com/title/tt0092982/

  • Hvala 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...