Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

Policija iz buducnosti koja dolazi u nase vreme da bi izvrsavala smrtne kazne nad kriminalcima pre nego sto pocine zlocin. Bio na pinku devedesetih. Ni IMDB ni google mi nisu pomogli :(
Time Cop sa JCVD-om?
Link to comment

Nije :(Koliko se secam ne igra niko poznat. Kroz maglu se secam da je glavni lik policajac iz naseg vremena i dok juri nekog sitnog krimosa nalece ekipa iz buducnosti resena da izvrsi smrtnu kaznu nad istim :)Edit: koliko vremena sam samo izgubio trazeci ovaj film i sad ga nadjem za manje od minuta. Ziveo badmovie planet :)http://www.badmovieplanet.com/inferno/arch...astperfect.htmlhttp://www.imdb.com/title/tt0117308/Jos sad da ga nadjem negde....

Edited by katamaran
Link to comment

pronadjoh na vise mesta na net-u da je Milena Markovic rezirala u Boru s naturscicima Brehtovu 'Prosjacku operu', a Oleg o tome snimio dokumentarac. Medjutim imdb ni da bekene o tome. Zna li neko nesto i gde bi se to moglo iscupati? hvala

Link to comment

Trazi se naslov filma u kome jedan od brace Baldwin igra dobrocudnog makroa u bordelu sa tri cice (ceo film se desava u tom bordelu). To je, koliko se secam neka light komedija, njih tri se drze zajedno, planiraju buducnost, makro ih brani od ludaka, itd...Hvala

Link to comment
  • 3 weeks later...
pronadjoh na vise mesta na net-u da je Milena Markovic rezirala u Boru s naturscicima Brehtovu 'Prosjacku operu', a Oleg o tome snimio dokumentarac. Medjutim imdb ni da bekene o tome. Zna li neko nesto i gde bi se to moglo iscupati? hvala
ja znam da su oleg i milena nedavno snimali film u boru, ali nije dokumentarac i nije prema prosjačkoj operi... a da igraju naturščici, igraju. mislim da je sada tek u postprodukciji ili kako se to već kaže...a prosjačka opera, to je bilo ranije... mislim pre par godina, ali predstava. možeš da gugluješ "duo trojica". to je bend koji im često radi muziku. ima ponešto iz prosjačke opere na youtubu. za dokumentarac nisam čula... možda postoji i tako nešto...
Link to comment

Film sa Vudi Alenom. Davno gledao, devedesetih, na prvom u devet. Goof komedija je u pitanju.Vudi Alen je u filmu u poseti nekom juznoamerickom diktatoru. Ili je to sam? A mozda i nije juznoamericki. Mozda ne i diktator. Ne zezam.Secam se scene gde neko (mozda Vudi) degustira hranu, jer mu je zadatak da proverava da li su sipali sefu otrov i da otrov krece momentalno da deluje, da nesrecnik momentalno pada na pod i poslednjim atomima snage se vuce ka izlazu, dok niko ka njemu ne obraca paznju.Bilo je i neko sudjenje na kraju. Sudija presudi cirka 50 godina, Vudi kaze sudiji da nece ziveti blizu njegove kuce kad izadje i sudija mu smanji kaznu na nekoliko meseci. Mada mozda to nije iz ovog filma.Bio sam drugi ili treci razred kada sam gledao film. Secam se da sam o njemu pisao u dnevniku koji je bio obavezan da se vodi u mom odeljenju.

Link to comment
  • 1 month later...

Ruski film, gledala sam ga na tvu negde 90ih, glavni likovi su propali glumci koji zaradjuju novac iduci po provincijskim vasarima s polu-improvizovanom predstavom u kojoj imitiraju bivse sovjetske vodje - Lenjina, Staljina, Hruscova. Angazuju ih kao zabavljace neki novokomponovani ruski kriminalci, neki od vodja se previse uzivljavaju u svoje likove i nece da trpe maltretiranje, to kriminalcima na kraju dokurci i sve ih pobiju.Zna li neko kako se zove ovaj film, zelela bih da ga nadjem i opet pogledam?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...