Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

nema na čemu. to je bio indi hit svojevremeno, a gledao sam ga u zvezdi čini mi se, na redovnom repertoaru, što bi danas bilo teško zamislivo.

Link to comment
  • 2 weeks later...

dokumentarac pun svedocenja o ustanku 13.jula. traje dobra 3 sata i pun je prica heroja koji su dizali ustanak, a vecina je da umres od smeha (npr talijani se predali sedmorici partizana i onda im se komandir bacio sa litice od sramote sto je predao 300 ljudi sedmorici al je samo pao i polomio ruku, posle je molio da ga ubiju, oni nisu, pa je otiso u partizane; drugi talijan koji je bio obican vojnik prica kako se izmazao krvlju druga sto je pored umirao kad je video da ce ih zarobiti, zatim lagao da je ranjen, pa se smuvo s ribom sto ga je negovala i pridruzio partizanima). jedan od glavnih istoricara koji su ucestvovali posle je bio dosta za mila, mrsav, dostojanstveni gospodin, al nikako ne mogu da se setim njegovog imena. branko mozda? treba mi ime filma a ako neko ima snimak to je jos i bolje.

Link to comment
  • 4 weeks later...

zna li neko gde moze da se "kupi" - I'll Sleep When I'm Dead ?treba mi za sutra (t.j. tehnicki danas), u originalu (a ne sa italijanskom sinhronizacijom) ... eventualne lokacije "shopova" na PM plzpsako ga nema nigde, zadovoljicu se i time da me neko ubedi da je film tesko sranje i da je bolje da ga ne gledam

Link to comment

Да случајно неко не зна како се звала документарна серија о историјату застава европских држава? Имала је солидан број наставака и некад се пуштала на БХТ. Мислим да је француска производња.

Link to comment
  • 3 weeks later...
Trazim vestern TV seriju koja se kod nas prikazivala negde izmedju 94. i 97.Serija je ostavila utisak na mene jer je to izgledalo kao veoma realna slika naseljavanja divljeg zapada. Nazalost tada nisam imao uopste vremena da je gledam (moguce neki lud termin prikazivanja) i obecao sam sebi da cu je jedanput pogledati.Ima i farmera, i indijanaca i dobrih i losih, i kauboja. No nije crno-bela tipicna herojska slika, likovi su izgledali obicno i realno, barem meni tada.Ono sto je zacudjujuce je da IMDB pretraga daje samo 35 rezultata no ne ono sto meni treba.Posto je moguce da sam nesto gadno pomesao bih bio zahvalan ako se neko seti bilo koje vestern TV serije koja je isla na srpskim televizijama.
Da li se ovo rešilo?Btw, gledao sam neki irski film (sećam se akcenta) na RTSu, u periodu 2003-2008. i to u onom njihovom idiotskom terminu od 1, pola 2 po ponoći. Osim što je irski, znam da se dešava u nekom malom, živopisnom (priobalnom?) mestu u koji, na kraju filma dolazi autobus i pokupi nekoliko junaka...Ako se neko seti, slava mu.
Link to comment
  • 1 month later...

argentinski film, noviji. možda prošle godine bio na festivalu autorskog filma, ali samo možda...starija žena za pedeset (i neki?) rođendan dobija slagalicu (puzzle) kao jedan od poklona. slaže puyle kada muž i sinovi nisu kod kuće, i polako postaje opsednuta time. javlja se na oglas da bude partnerka nekom čoveku na svetskom prvenstvu u slaganju puzli. oni pobeđuju, ona vara muža sa tim tipom.zna li neko naslov?

Link to comment
  • 4 weeks later...
Od Rakonjca naš'o samo filmove "Zid", "Klakson", "Nemirni", "Divlje seme", "Pre istine" i "Zazidani" kao i onaj omnibus "Kapi, vode, ratnici". Rado bih da vidim i ostalo (naročito onaj drugi omnibus, "Grad"), al' se ne može...Ko umije, nek' piše. Podzemni kanali se podrazumevaju.
Došlo neko takvo vreme, da se samocitiram. Izaš'o "Grad".
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...