Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Da krenemo. Bekstvo iz zatvora , glavni lik je mladic koga zovu "Indijanac" (ako se dobro secam). Uglavnom, secam se da im je prvi pokusaj bekstva propao, neki su ubijeni dok su bezali (secam se da su to bili neki crnci), ovi koji su uhvaceni imali su sudjenje. Neki su dobili gasnu komoru, a nas junak "Indijanac" je valjdadobio dozivotnu robiju x2 , tako nesto, ali je ostao ziv. POsle nekog vremena ponovo organizuju bekstvo, ovoga puta uspesno. Secam se da je film dugo trajao, stariji film, verovatno sedamdesete.

Link to comment
Da krenemo. Bekstvo iz zatvora , glavni lik je mladic koga zovu "Indijanac" (ako se dobro secam). Uglavnom, secam se da im je prvi pokusaj bekstva propao, neki su ubijeni dok su bezali (secam se da su to bili neki crnci), ovi koji su uhvaceni imali su sudjenje. Neki su dobili gasnu komoru, a nas junak "Indijanac" je valjdadobio dozivotnu robiju x2 , tako nesto, ali je ostao ziv. POsle nekog vremena ponovo organizuju bekstvo, ovoga puta uspesno. Secam se da je film dugo trajao, stariji film, verovatno sedamdesete.
Michael Beck , Swan iz The Warriors bio je indijanac u ovom filmu : Alcatraz: The Whole Shocking Story ... Edited by Zis
Link to comment
ako nisi do sad našao - Youtube je tvoj drug. ceo je uploadovan :D
Pazi sad ovu varijantu.....našao negde na netu divx, kvalitet slike fenomenalan ali je audio poljska sinhronizacija.....snimio film kad je bio nedavno na RTV-u,sredio audio iz tog što sam snimio i ubacio u onaj što sam skinuo (umesto poljskog) i sad imam odličan kvalitet! :) malo cimanja ali se isplatilo....
Link to comment
  • 2 weeks later...

mislim da se film zvao 'kompanija za ubistva', recimo rane 60'te. britanski ili americki, nekoliko poznatih glumaca (al da me ubijes ne mogu da se setim ko igra). radnja ukratko - lik vodi uspesnu kompaniju za narucena ubistva, sve dok mu se jednog dana ne pojavi cica i naruci njegovo ubistvo. kao profesionalac on prihvata izazov i do kraja filma bezi od svojih sopstvenih ljudi koji pokusavaju da mu dodju glave. ne uspevam da izgooglam nista pod tim imenom, probao sve moguce likely prevode na imdbu. pritom film nije nikakva egzotika, davao se milion puta na tv-u u staroj jugoslaviji.

Link to comment

Azijski film, vjerovatno Hong Kong. Na početku filma dvoje kriminalaca upadaju kod policajca u kuću. Policajca rane u ruke i vežu ga. Dok je vezan, muškarac mu siluje ženu (pustio je neku ploču na gramofonu) nakon čega je ubije, a njemu bokserom sa šiljcima iskopa oči. Muškarčeva partnerica je našla kćerku od policajca i ubila je. Na kraju, policajcu kiselinom sprže jezik, ali ga ostave živog. Policajčev kolega ide na tajni zadatak da razbije bandu kojoj pripadaju ovo dvoje.Ima li neko ideju o kojem se filmu radi?

Link to comment
Nego,jel ima neko Praški Duet? Nema ga baš nigde! Ima dosta zahteva, za taj film, i na rapidsrbiji....
Skinuo sam danas Praški Duet..... slika je odlična ali je problem u tome što je sinhronizovan na ruski. Jel ima možda neko original zvuk? :) znam da je debilno ali kad film nema nigde da se skine...
Link to comment

Da pitam, možda se neko seti: mator film, cenim 80te, neka epska fantastika, sećam se samo zadnje scene, sukob čarobnjaka, dobrog vs. zlog, obojica imaju po prsten i iz njih izbijaja munja (kao force momenat), kada se bore ko će ostati na nogama... Jbg. više od toga se ne sećam, bio sam klinac.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...