Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

rane devedesete, VHS na vrhuncu snage, B produkcija, igra Louis Gosett Jr. reklama po nasim televizijama je bila: 'prokletstvo. svi lazu.' ko se seti koji je film, ima pivu.p.s: da, znam da koristim IMDB i vidim njegovu filmografiju, al nema teorije da setim kako je film bio preveden kod nas.
Diggstown - Ponocno nesto... Jel to?
Link to comment
ne znam jbg... moz biti. bilo bi super ako se neko seti bas tacnog imena...
Diggstown aka Midnight Sting (tako nađoh na stranici za titlove). Valjda bi Ponoćna žaoka trebao biti prevod.Pitanje: prije rata sam gledao film sa Milenom Dravić u kojem dotična puca u usta nekoj ženi (da li u WC-u ili u liftu, ne sjećam se). Pamtim scenu kad ubijenoj glava klizi niz zid, a za njom ostaje trag krvi. Zna li neko o kojem se filmu radi?
Link to comment

Od Rakonjca naš'o samo filmove "Zid", "Klakson", "Nemirni", "Divlje seme", "Pre istine" i "Zazidani" kao i onaj omnibus "Kapi, vode, ratnici". Rado bih da vidim i ostalo (naročito onaj drugi omnibus, "Grad"), al' se ne može...Ko umije, nek' piše. Podzemni kanali se podrazumevaju.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Treba mi ime filma koji sam gledao na nekom od festova u rasponu od 2003. do 2005. Korejski je film i dešava se 50ih ili 60ih u nekoj provinciji. Neki smotani lik upozna neku mnogo slatku kelnericu ali je ne startuje odmah. Onda kad se vrati (valjda iz armiju), ona više ne radi tu. Posle je juri o celoj Koreji, a kad je konačno našao svi smo aplaudirali u sali kao da je pao gol. Uglavnom, više je komično nego romantično. Zato smo i aplaudirali. Hvala

Link to comment

e gledo ja parče takvog filma skoro na rtvu. cepaju neki snuker jedno pola sata. samo se gledaju nešto i pušu. i upisuju skor. onda ona kao zatvara radnju, pa se on vraća kao mogla bi mi slati pisma. samo sam to gledo, delovalo ludo.

Link to comment
na imdb-u se vodi kao three timesto je to?
Toooo lave! Potpuno sam zaboravio da je trilogija u pitanju, zapamtio sam samo 66tu. Hvala, živ bio.
Holandski film. Igra Rutger Hauer. Desava se krajem 19 veka, cini mi se. On na kraju na nekom brdu izvrsi samoubistvo.
Ma jok. To ti je Fatherland i dešava se 70ih XX veka. I na kraju ga ubiju.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...