Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

Jesi siguran?Mene Triton asocira na onu anime seriju što vrtela na trećem kanalu od 234+ epizoda, a siguran sam da to nije to.imaš neki link, na IMDB se snalazim kao moja devojka u kujni.edit: u stvari, siguran sam da nije Torito (Umi no triton)

Edited by Filozof manijak
Link to comment
Ovako......gledao sam kao klinac crtani dugometražni. Voleo bih opet da ga pogledam, ovo su hintovi:1. crtać je japanski ili kineski (davno sam ga gledao pa ne mogu tačno da odredim)2. gledao sam ga s početka 80ih, tako da mu je to negde odrednica kada je snimljen3. radnja ukratko: japanska/kineska bajka o kralju majmuna, koji je ukrao čarobno oružje (beše neki štap ili bo-motka, koji menja veličinu, sve u svemu neko ultimativno oružjetm) od bogova sa neba, onda oni kreČu u totalnu osvetutm da povrate taj isti štap, a on se onda bori protiv njih i pobeDŽuje ih, posle ga ganjaju i druge strane, valjda neki podzemni demoni, takodjeR zainteresovane za taj štap, i on ih, naravno, sve prebije i postane glavni baja u okolini (a i šire).4. prikazan je na radio televiziji Beograd, sa sve titlom (mislim da je na latinici, ne sećam se fonta)....ako se iko doseti kako se zove dotični film, ima moju večnu zahvalnost i popraviće karmu za 5 promila. FalaPS: ovo je moj prvi post na PPP, nemam pojma što sam ga postovao ovde. Mora da je zbog hormona.
Da nije ovo?Link na wiki: Havoc in Heaven i, link na IMDB: Havoc in HeavenEDIT: Film je dobio nagradu na Londonskom festivalu tek '78, i vreme njegovih retkih TV prikazivanja je bilo u prvoj polovini osamdesetih, pa otuda mislim da bi on mogao biti bez obzira na vremensku razliku... Edited by Ajant23
Link to comment
Nije Triton, on je prikazivan krajem a ne pocetkom osamdesetih, desava se na moru i nema nikakvih majmuna :P
cekaj, zar nije bila u Tritonu gomila majmuna na konjima naoruzanih puskama, koji su sikanirali ljude? :unsure:
Link to comment

More, Precog garant referencira na "Opet pakujemo majmune" :PEdit: ili na 12 majmuna Editedit: ili na 12 adminaSvaka slučajnost sa stvarnim događajima i ličnostima je slučajnacool.gif

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Radnja filma se događa na zapadu, npr početkom 20. veka. U neko mestašce dolaze ljudi koji traže kosti dinosaurusa. Jedan lik ima crnkinju kao sluškinju, a drugi lik je cool i sprijateljuje se sa decom koja mu na kraju pronađu skelet tiranosaurusa. Celu tu priču priča žena koja na kraju postane kustos u prirodnjačkom muzeju, a koja je jedno od te dece koji traže dinosaurusa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...