Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

nije film nego TV serija.pre više decenija gledao sam na JRT britansku seriju o radnicima na crno. urezao mi se u sećanje deo kada kontrolorka prijavljenih za primanje naknade za nezaposlene dolazi kod žene da joj kao, sašije haljinu pa kada je ova to prihvatila i obavila drugarica stroga joj pokazuje legitimaciju i potom je skida sa evidencije nezaposlenih. surova i mračna serija.ako neko nešto zna o tome neka mi pošalje PMunapred zahvalan.

Link to comment

Kako se bese zove ona odlicna engleska serija mislim da je imala samo cetiri dela ili manje, nesto kao iz karata kralj dama, as, pojma nemam od pre dvadesetak godinaa oko borbe za vlast u UK u sadasnjem vremenu, zaverama i ubistvima, da bi se doslo do premijerskog mesta ? Serija je bila do jaja ( ili je to bilo vise delova TV filma ), voleo bih da je ponovo odgledam

Edited by kapetanm
Link to comment
Kako se bese zove ona odlicna engleska serija mislim da je imala samo cetiri dela ili manje, nesto kao iz karata kralj dama, as, pojma nemam od pre dvadesetak godinaa oko borbe za vlast u UK u sadasnjem vremenu, zaverama i ubistvima, da bi se doslo do premijerskog mesta ? Serija je bila do jaja ( ili je to bilo vise delova TV filma ), voleo bih da je ponovo odgledam
ako se ne varam ovo trazis http://en.wikipedia.org/wiki/House_of_Cards
Link to comment
  • 3 weeks later...

kako se zove film u kojem radnici dočekuju miju aleksića ili čkalju pesmom "dobro nam došli, direktore naš"? crno belo je verovatno, mislim da rade u nekoj kafani, prevozničkoj firmi, nešto vezano za puteve.

Link to comment

seti me sada bup - kako se zove film sa čkaljom kada glumi blizance, po motivima tvenovog "kraljevića i prosjaka", ali u samoupravnoj fabrici?

Link to comment
seti me sada bup - kako se zove film sa čkaljom kada glumi blizance, po motivima tvenovog "kraljevića i prosjaka", ali u samoupravnoj fabrici?
Bog je umro uzalud?
Link to comment
  • 2 months later...

Ovako......gledao sam kao klinac crtani dugometražni. Voleo bih opet da ga pogledam, ovo su hintovi:1. crtać je japanski ili kineski (davno sam ga gledao pa ne mogu tačno da odredim)2. gledao sam ga s početka 80ih, tako da mu je to negde odrednica kada je snimljen3. radnja ukratko: japanska/kineska bajka o kralju majmuna, koji je ukrao čarobno oružje (beše neki štap ili bo-motka, koji menja veličinu, sve u svemu neko ultimativno oružjetm) od bogova sa neba, onda oni kreČu u totalnu osvetutm da povrate taj isti štap, a on se onda bori protiv njih i pobeDŽuje ih, posle ga ganjaju i druge strane, valjda neki podzemni demoni, takodjeR zainteresovane za taj štap, i on ih, naravno, sve prebije i postane glavni baja u okolini (a i šire).4. prikazan je na radio televiziji Beograd, sa sve titlom (mislim da je na latinici, ne sećam se fonta)....ako se iko doseti kako se zove dotični film, ima moju večnu zahvalnost i popraviće karmu za 5 promila. FalaPS: ovo je moj prvi post na PPP, nemam pojma što sam ga postovao ovde. Mora da je zbog hormona.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...